Last Oasis Download za darmo

Platformy: PC, XONE, XSX
Producent:

Donkey Crew


Wydawca:

Donkey Crew


Tryb gry:

multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Akcji, TPP, postapokalipsa, sandbox, survival, polskie, funkcje cross-platform, indie, kooperacja, MMO

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4788 razy

Waga: 31.59GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Last Oasis:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Jeżeli lubujesz się w klimatach postapokaliptycznych, a survival to coś, co możesz nazwać swoim drugim życiem warto, abyś wszedł w dział darmowe gry i kliknął pobierz Last Oasis download, która wprowadzi Cię do świata wieloosobowej rozgrywki zawierającej wszystkie wspomniane elementy.

Producentem Last Oasis jest znany na całym świecie Donkey Crew, który został również jego wydawcą.

Last Oasis Download – Pełna Wersja Gry

Last Oasis pobierz Pobierz Grę!

Fabuła gry

Last Oasis to wizja postapokaliptycznego świata, w którym wcielamy się w nomadów poruszających się na ogromnych maszynach kroczących. Gracze muszą współpracować ze sobą lub między sobą walczyć, aby przetrwać w świecie zniszczonym przez kataklizm klimatyczny.

Gra rozpoczyna się w dalekiej przyszłości, w której Ziemię nam znaną spotkała zagłada. Księżyc został zniszczony, w czego wyniku Ziemia znieruchomiała, a jej obroty już nigdy nie rozpoczęły się na nowo. Kula ziemska stała się podzielonym na dwie skrajnie różne od siebie strefy klimatyczne, które zostały oddzielone od siebie wąską, jedyną zdatną na zamieszkania częścią, na której powstało ruchome miasto Flotylli. Jedna półkula ogarnięta jest spękaną, gorącą pustynią, a drugą w całości pokrywa gruba warstwa lodu.

Miejsce zdatne do zamieszkania stale się przesuwa ze względu na to, że ziemia swoich ruchów zaniechała. Ruchome miasto Flotylla stało się główną siedzibą żyjących, którzy nie zmieścili się tam niestety w komplecie. W wyniku tego na całym obszarze zdatnym do zamieszkania powstały Oazy, w których można jako tako funkcjonować. Posiadają one na swoim obszarze różnego rodzaju zasoby interesujące dla Flotylli.

Mechanika gry

Gra nie różni się w zasadzie od innych gier ze swojego gatunku, w których to survival odgrywa główną rolę. Dobrze zbudowany interfejs pozwala na swobodne sterowanie rozgrywką. Jako gracz stajemy się nomadem, który ląduje na starcie w jednej z Oaz. Z racji tego, że strefa bezpieczeństwa jest w ciągłym ruchu gracz co określony czas musi przemieszczać się do kolejnej, żeby przeżyć.

Każda z Oaz prezentuje sobą inne mikro środowisko ze względu na zasoby, które w sobie posiada. Aby usprawnić rozgrywkę gracz może korzystać z dostępnych surowców i budować prymitywne, ale skuteczne w tym świecie maszyny kroczące, które pozwalają mu zdecydowanie lepiej się bronić i atakować. Jeżeli gracz chce się poczuć bezpiecznie na otwartym, nieznanym terenie może pokusić się o zbudowanie niewielkiej, zamkniętej bazy, w której będzie się mógł skuteczniej bronić.

Świat Last Oasis jest bardzo niebezpieczny i nie nadaje się dla graczy, którzy lubią w grze posiadać stałą strefę komfortu i bezpieczeństwa – tutaj tego nie ma. Gracz otrzymuje do dyspozycji ogromny wybór broni zarówno do starcia bezpośredniego, jak i do strzelania z porządnego dystansu.

W grze możliwe jest handlowanie towarem między Oazami. To, czy handel będzie opłacalny, ryzykowny, czy też stateczny zależy w dużej mierze od graczy, którzy napędzają popyt lub lubią zwyczajnie zabawić się rozbijając w drobny mak karawany z zamówionym z innej Oazy towarem. Inna świetna gra akcji Watch Dogs Legion pobierz za darmo.

Tryby Gry

Last Oasis to gra istniejąca jedynie i przede wszystkim w trybie multiplayer. Niezwykle liczy się w niej gra grupowa, ponieważ tylko dzięki dobrej współpracy można w niej osiągnąć zamierzony cel. Każdą grupę graczy tworzy osobny Klan, a członków w obrębie jednego klanu łączą wspólne cele i wspólne możliwości ich osiągnięcia.

Kwestie techniczne

Niezwykle sugestywna i klimatyczna grafika trójwymiarowa pozwala odpowiednio wczuć się w grę i pozwolić, aby nas pochłonęła. Doskonałe dialogi podczas rozgrywki, idealnie dopracowane Oazy oraz świetnie przedstawione projekty maszyn kroczących to tylko niewielka część całości, którą warto obejrzeć rozpoczynając grę w tym przygnębiającym uniwersum.

Doskonała oprawa graficzna jest poparta dobrze dobraną linią melodyczną, która zdecydowanie wpada w ucho. Pozwala graczom skupiać się mimo wszystko na grze, a nie na aspektach technicznych w postaci zainteresowania ciekawą muzyką lecącą w tle. Dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa to więcej niż połowa sukcesu.

Last Oasis Pobierz grę na komputer

Last Oasis download free Ściągnij Grę!

 • Pełna wersja Last Oasis crack pebx
 • free download Last Oasis torrent chomikuj
 • codex Last Oasis PC Download
 • Darmowa gra Last Oasis do pobrania

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *