Maneater gra do Pobrania

Platformy: PC, PS4, XONE, PS5, XSX, Nintendo Switch
Producent:

Blindside Interactive


Wydawca:

Tripwire Interactive


Wydawca PL:

Koch Media Poland


Data premiery:

22 maj 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, TPP, sandbox, pod wodą, indie, zwierzęta, RPG akcji, Epic Store exclusive

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6977 razy

Waga: 9.20GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe Maneater:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-5300u 2.3 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 5500
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 390
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

Rekin ludojad zyskał ogromną popularność dzięki słynnemu filmowi „Szczęki”. Od tego czasu funkcjonuje on w popkulturze i ma się całkiem nieźle. Jego postać stała się inspiracją do powstania całkiem sporej ilości gier komputerowych. Dzisiaj przyjrzymy się wspólnie najgłośniejszej z nich, czyli Maneater. Jeżeli lubisz darmowe gry i szukasz nowych pozycji, z pewnością poniższy tekst okaże się dla Ciebie przydatny.

Maneater Download – Pełna Wersja PC

Maneater pobierz Pobierz Grę!

Wszystko co powinieneś wiedzieć

Gra akcji RPG została wyprodukowana przez studio Blindside Interactive oraz wydana przez Tripwire Interactive. Dostępna jest w wersji na PC, PS4, Xobox One oraz Nintendo Switch. Gra nie posiada wersji multiplayer. Przeznaczona jest dla graczy powyżej 18 roku życia. Cała akcja rozgrywa się z perspektywy trzecio-osobowej.

Fabuła

Fabuła gry opiera się na historii, w której mały rekin zostaje wyjęty z brzucha matki, która została ofiarą ludzi. Osierocony i pozostawiony na pastwę losu w wodach Zatoki Meksykańskiej rekin, w którego postać się wcielamy musi zadbać o swoje przeżycie wypełniając kolejne misje. Polegają one w większości na zjadaniu innych mieszkańców oceanu i unikaniu niebezpiecznych obiektów, które mogą zrobić nam krzywdę, takich jak podwodne bomby. Każda z nich kończy się spotkaniem z bossem i koniecznością pokonania go. Z biegiem wykonywania kolejnych misji rośniemy, aż wkrótce stajemy się rekinem – ludojadem. Naszą główną motywacją w grze jest zemszczenie się na ludziach, ale najbardziej zależy nam jednak na odebraniu życia mężczyźnie, który zabił naszą matkę.

Kiedy rekin jest na tyle duży, że może zjadać ludzi, możemy bezkarnie atakować łodzie rybackie czy bezbronnych turystów kąpiących się na dmuchanych materacach blisko brzegu. Początkowo jednak powinniśmy stopniowo wykonywać pomniejsze zadania i atakować jedynie mniejsze ryby czy żółwie. Gdyż porwanie się na większe zdobycze takie jak krokodyl mogą skończyć się dla nas dość tragicznie. Mapa gry ma naprawdę spore rozmiary, możemy więc dowolnie eksplorować podwodne zaświaty. Możemy spotkać w nich groty, które stanowią system szybkiego przenoszenia się. Ale także są miejscem, do którego trafimy po śmierci oraz możemy dokonać w nich również ewolucji. W trakcie gry odblokowujemy bowiem stopniowo poszczególne elementy ciała rekina, które stanowią źródło nowych możliwości czy są po prostu estetycznym dodatkiem. Grą która może Cię również zaciekawić jest Raft pobierz za darmo.

Podwodny świat dla każdego!

Maneater nie należy do skomplikowanych gier, wymagających stosowania przemyślanych strategii. Jest to dość prosta propozycja, która zapewni nam dobrą rozrywkę. Jest ona jednak na tyle ciekawa, że potrafi być niezwykle wciągająca. Ciągle pojawiające się nowe misje sprawiają, że mamy ochotę pozostać w podwodnym świecie na dłużej. Niewielkie niedociągnięcia, które można zauważyć to sterowanie, które potrafi być niezbyt dokładne. Z mojego doświadczenia mogę polecić stosowanie pada zamiast myszki, aby osiągnąć lepsze wyniki. Grafika może pozostawiać wiele do życzenia, ale jest w zupełności wystarczająca przy tak prostej propozycji.

Maneater Pobierz grę za darmo

Maneater download Zainstaluj Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *