Monster Hunter: Rise Download

MH Rise

Platformy: PC, Nintendo Switch
Producent:

Capcom


Wydawca:

Capcom


Data premiery:

12 styczeń 2022


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: RPG, TPP, fantasy, kooperacja, crafting, RPG akcji

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny,

Pełna Wersja + Crack

Monster Hunter: Rise Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 4177 razy

Waga: 22.18GB

Ocena użytkowników: 4.1/5

Wymagania sprzętowe Monster Hunter: Rise :

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4130 3.4 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1030 / Radeon RX 550
 • Miejsce na dysku: 23 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-8300 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 570
 • Miejsce na dysku: 23 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Monster Hunter: Rise to kolejna część powszechnie znanego i lubianego cyklu gier z rodzaju action RPG. Naszym głównym zadaniem w trakcie gry jest polowanie na potężne potwory. Możemy robić to w pojedynkę (tryb single player), albo eliminować je wspólnie ze znajomymi, dzięki dostępnemu trybowi gry multiplayer. Maksymalny zespół jaki możemy wtedy utworzyć jest czteroosobowy.

Monster Hunter: Rise Pobierz grę

Monster Hunter Rise Deluxe Edition
Pobierz Grę Pozycja została opracowana i wydana przez japońską firmę Capcom, która już od lat odpowiedzialna jest za rozwój cyklu. Grę dostaniemy na system Microsoft Windows, a także na Nintendo Switch.

Fabuła – zostań łowcą potworów

Akcja rozgrywa się pół wieku po strasznej katastrofie, w wiosce, o nazwie Kamura, a także na terenach ją okalających. Łowcy stają przed ogromnym wyzwaniem, muszą stawić czoła przerażającemu zagrożeniu, które rośnie w siłę. Kraj pogrążony w chaosie oczekuje na jedyną deskę ratunku, jaką są łowcy potworów. Tylko oni mogą ocalić świat przed zagładą.

Rozgrywka w trybie TPP

W Monster Hunter: Rise akcja gry widziana jest zza pleców głównego bohatera. Podobnie jak w poprzedniej części serii, przemierzany świat jest otwarty i nie ma w nim ekranów ładowania. Naszym zadaniem jest polowanie na różnego rodzaju bestie, przy użyciu asortymentu broni, a także dodatkowych przedmiotów. W trakcie postępu rozgrywki, nasz ekwipunek rozrasta się, a my wraz z nieustannie powiększającym się bagażem doświadczeń, nabywamy wiele nowych, przydatnych umiejętności. Popatrz na gry o podobnym klimacie jak Dauntless.

W nowej odsłonie cyklu wprowadzone zostały nowe ciekawe pomysły i mechaniki, dodane do wypróbowanej już wcześniej formuły. Do wykorzystania mamy np. „kablobaki„, czyli robaki, pozwalające nam huśtać się jak na lianie. Dzięki nim jesteśmy w stanie dostać się w miejsca z pozoru wyglądające na niedostępne. Kablobaki umożliwiają nam także wykorzystanie zupełnie nowych taktyk w trakcie polowania.

Nowymi elementami w grze studia Capcom są także przeróżne monstra, niespotykane w poprzedniej części.

Oprawa graficzna Monster Hunter: Rise

Monster Hunter: Rise może pochwalić się bardzo ładną, trójwymiarową oprawą graficzną, która z pewnością ucieszy oko. Gra nie błyszczy innowacyjnością, jeśli chodzi o standardy gatunku, jednak nie można odmówić jej swojego pazura. Musimy wziąć pod uwagę także fakt, że gra dostępna jest także na konsolę Nintendo Switch, której moce przerobowe są dość ograniczone. Z tego powodu należy docenić grę, że mimo wszystko świetnie się prezentuje.

Kolejny aplauz należy się za to, że projekty monstrów, na które polujemy w czasie gry, są naprawdę oryginalnie zaprojektowane. Bez wątpienia włożono w to wiele pracy i wysiłku.

Podsumowanie gry akcji RPG

Gra Monster Hunter: Rise to klasyk z gier action RPG. Ciekawa fabuła, która zawiera wiele elementów akcji, ładna oprawa graficzna, czy ciekawie wykreowane postaci, to wszystko tworzy intrygujące połączenie. Monster Hunter: Rise PC to niezła propozycja na leniwe popołudnia. Dużym atutem tej pozycji jest możliwość gry wspólnie z wybranymi przez siebie osobami. Rozrywka połączona z integracją towarzyską to zawsze dobry pomysł.

Monster Hunter: Rise Download

MH Rise
Pobierz Grę

Ocena 4.1/5

Zalety
 • Świetny multiplayer
 • Świetna muzyka
 • Imponująca grafika
Wady
 • Doświadczeni gracze łatwo przejdą poszczególne misje
 • Skoki szybkości klatek
 • Krótka historia


Źródło: www.monsterhunter.com/rise/

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.