Monster Hunter World Download

Monster Hunter World

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Capcom


Wydawca:
 

Capcom


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

9 sierpnia 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  RPG, TPP, fantasy, kooperacja, crafting, RPG akcji, Xbox Game Pass

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski, portugalski brazylijski, chiński tradycyjny, japoński, koreański, rosyjski, chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Monster Hunter: World Deluxe

Polska wersja językowa

Pobrano 13299 razy

Waga: 17.95GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Monster Hunter: World:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 570X
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Gry RPG są bardzo pożądane na dzisiejszym rynku. Stwarzają możliwości odgrywania ról, jakich nie mielibyśmy okazji doświadczyć w prawdziwym życiu. Monster Hunter World to jedna z gier z elementami roleplay, dająca świetne wyniki jeśli chodzi o jakość gry, sposób zaprezentowania postaci i inne czynniki. Dlaczego tak chętnie mordujemy potwory w grach RPG? Producentem i wydawcą gry jest Capcom. Data premiery gry na PC 9 sierpień 2018.

Monster Hunter World Pobierz grę na PC

Monster Hunter World pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła i scenariusz

To już piąta odsłona kultowej serii gier o zabijaniu potworów, ciesząca się ogromną popularnością. Fabuła nie ma tu w zasadzie większego znaczenia. Jak w przypadku wielu gier tego typu, Monster Hunter World nie jest nastawiona na eksplorację terenu, ale na wykonywanie zadań. Mamy więc jakiś fikcyjny świat, którego mieszkańcy zewsząd otoczeni się przez zagrażające im potwory. Mamy też głównego bohatera, który ma ten świat zbawiać, czyli wybijać potwory.

W grze można odwiedzić kilka ciekawych środowisk – między innymi rafę koralową na powierzchni ziemi, czy dżunglę. Bohater, którego sami sobie wybieramy, będzie miał więc bardzo ciekawe widoki – i warunki do zabijania. Pobierz za darmo Monster Hunter World PC download, jeśli chcesz zobaczyć jak sprawdziłbyś się w roli pogromcy potworów!

Sposób gry

Ta odsłona zdecydowanie posiada mocniejszą grafikę i w porównaniu z poprzednimi wersjami – nie ma otwartego świata, ale daje ogromne możliwości jeśli chodzi o penetrowanie nowych lokacji. W grze możemy również zmierzyć się w trybie multiplayer z trójką swoich znajomych. Gracz ma do dyspozycji ogromny arsenał broni białej i różnych gadżetów. Zabijanie bestii na Nowym Świecie nie zaczyna się oczywiście od najtrudniejszych zleceń. Początkowo gracz otrzymuje zlecenia na drobniejsze potwory – na których może trenować swoje umiejętności i zdobywać kolejne zasoby. Zobacz również grę Pathfinder Kingmaker pobierz.

Ciekawym elementem gry jest dobór broni niezbędnej do zabijania drobniejszych stworów i wielkich bossów. Każda z tych broni to inny styl gry i konieczność stosowania innej taktyki. Zabijanie potworów daje nam jeszcze coś innego – pozwala pozyskać z ich ciał surowce. Te będą niezbędne do budowania mocnych pancerzy i pozyskiwania nowych broni, a także różnych mikstur. Pomiędzy kolejnymi zleceniami bohater ma możliwość przygotowania się do następnych misji. To jedna z niebywałych zalet, jaka dają nam gry RPG.

Ogólnie gra zbiera bardzo pozytywne opinie, dzięki unowocześnionej grafice i sposobie gry. Do nowego sposobu przemierzania map trzeba się nieco przyzwyczaić, niemniej jednak gracz z czasem doceni wkład, jaki włożyli w ten rozwój producenci gry. Wszystko to znajduje swoje uzasadnienie w autentycznej trudności, jaką sprawia pokonywanie coraz to nowszych lokacji i zabijanie nieznanych nam stworów. Przy tej grze trzeba się naprawdę sporo namęczyć, aby móc osiągnąć w niej najlepsze rezultaty.

Można śmiało powiedzieć, że w Monster Hunter World samo zabijanie potworów jest niejako środkiem do celu, a nie celem samym w sobie. To właśnie czyni tę grę ciekawą i sprawia, że przygotowania do kolejnych misji stają się tak ekscytujące i dają prawdziwą satysfakcję.

Monster Hunter World Download – Pełna Wersja PC

Monster Hunter World download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Pobierz Monster Hunter World Crack Chomikuj
 • Free Download Monster Hunter World Torrent Pebx
 • Exsite Monster Hunter World Pobierz za darmo
 • CODEX Monster Hunter World Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.