Monster Jam: Steel Titans Download

Wyścigi terenowe, podniebne akrobacje wykonywane potężnymi maszynami, zawrotna prędkość i niebezpieczna jazda, to tylko niektóre zalety, jakimi może poszczycić się ta gra. Pobierz grę Monster Jam: Steel Titans Download i poczuj się jak nieustraszony kierowca rajdowy, dla którego ograniczenia nie istnieją.

Monster Jam: Steel Titans Download – Pełna Wersja

Monster Jam: Steel Titans pobierz Ściągnij Grę!

O grze

Monster Jam: Steel Titans to gra wyścigowa, która została opracowana przez projektantów z Rainbow Studios/THQ Digital Phoenix. To ekipy, które odpowiadają między innymi za tak kasowe tytuły jak Saint’s Row. Potężna dawka akcji i energii są zatem gwarantowane. Gra ujrzy światło dzienne w czerwcu 2019 roku. Już teraz wiadomo, że została przeznaczona dla komputerowców oraz posiadaczy PS4 i Xbox One.

Fabuła

Ciężko w tym przypadku mówić o fabule. Gra stawia przede wszystkim na emocje, zabawę i akcję. Fabuła w tradycyjnym znaczeniu tego słowa praktycznie tu nie istnieje. Gracz wciela się w rolę kierowcy potężnej terenówki, wzorowanej na legendzie Monster Jam. Jego zadaniem jest uczestnictwo w wyścigach oraz branie udziału w turniejach akrobacji wykonywanych rozpędzonym samochodem. Wszystkie jazdy odbywają się na specjalnych torach ziemnych lub w plenerze, w ramach tzw. off road.

Mechanika

To, co zachwyca w tej grze to przede wszystkim szczegółowy model destrukcji pojazdu. Wgniecenia czy odpadanie elementów konstrukcyjnych są tu na porządku dziennym, a gracza przeszywa wręcz dreszcz grozy, kiedy widzi stopniową destrukcję swojej terenówki.

Wizualność

Gra wygląda świetnie. Piękna i przyjemna grafika sprawia, że nie chce się odejść od swojego komputera czy konsoli. Tytuł zachwyca realizmem i szczegółowo opracowanym otoczeniem. To, co jednak najbardziej rzuca się w oczy, to zaprojektowane samochody. Terenówki wręcz zachwycają szczegółowością, precyzją i wiernym odwzorowaniem oryginału. Każdy miłośnik motoryzacji z pewnością doceni ten aspekt. Ciekawą grą wyścigową jest DiRT Rally 2.0 pobierz.

Tryby gry

Gra została opracowana jedynie z myślą o tzw. single-player, a zatem trybem samodzielnej rozgrywki. Gracz otrzymuje rozmaite możliwości prowadzenia zabawy. Jest to udział w wyścigach, turniejach akrobacji czy morderczej rywalizacji, która polega na zniszczeniu pojazdu przeciwnika. Energia, akcja, ryk silnika, prędkość i destrukcja podana w pięknej oprawie graficznej z dużą dbałością o szczegóły, wszystko to znajdziemy w najnowszym dziele studia Rainbow Studios/THQ Digital Phoenix. Ściąnij za darmo Monster Jam: Steel Titans Download i przekrocz granice, poczuj się jak nieustraszony rajdowiec, dla którego prędkość i ostre zakręty to zwykła codzienność.

Monster Jam: Steel Titans Pobierz grę na PC

Monster Jam: Steel Titans download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6850
  • Miejsce na dysku: 21 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • crack Monster Jam: Steel Titans ściągnij chomikuj
  • torrent Monster Jam: Steel Titans pobierz pebx
  • codex Monster Jam: Steel Titans free download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *