Obduction Download

Obduction, to trójwymiarowa gra przygodowa, stworzona przez coraz popularniejsze studio Cyan. Charakteryzuje się ona ciekawą formą prezentowanej rozgrywki, jak też – pierwszoosobową narracją.

Obduction Download – pełna wersja

Obduction pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Wyobraźmy sobie, że pewnego dnia, widzimy jak z nieba spada niewielki, tajemniczy artefakt. Co w takiej sytuacji robimy? Pewnie większość z nas zbadałaby ów obiekt. A co, jeśli nagle przeniesie nas on w nieznane nam miejsce? Jak wrócimy do domu?

O tym właśnie „problemie” traktuje gra Obduction. Wcielamy się w niej rolę człowieka, któremu przytrafiła się taka właśnie przygoda. Znalazł on tajemniczy obiekt a następnie – z jego pomocą, został on przeniesiony na zupełnie sobie nieznaną lokację, z której teraz musi wrócić. Jeśli więc również i Ty chcesz postawić się w takiej sytuacji, koniecznie pobierz na swój komputer Obduction Download.

Mechanika gry

W Obduction, nie tylko próbujemy uciec z nowego, otaczającego nas świata., Oprócz tego, poznajemy również całe nasze nowe otoczenie. Co ważne – nie robimy tego w oparciu o wstawki filmowe, ale przede wszystkim w oparciu o znajdowane przez nas dokumenty i różne detale.

Obduction, to nie typowy sandbox, który oferuje nam dość cienką warstwę fabularną. Obduction, to przede wszystkim gra, w której fabuła jest bardzo rozbudowana. Na pierwszy rzut oka, mamy do czynienia z zupełnie nowym i niesamowitym światem. Dopiero po pewnym czasie zaczniemy odkrywać, jakie mechanizmy nim rządzą… Czy jednak to nam wystarczy, by bezpiecznie powrócić do domu? Jeśli również i Ty zadajesz sobie to pytanie, koniecznie pobierz na swój komputer Obduction Download. Przekonasz się, że odpowiedź na nie wcale nie jest taka prosta, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Obduction, w głównej mierze kładzie nacisk na spryt gracza. W grze, często staniemy naprzeciwko wielu zagadkom, od rozwiązania których będzie zależeć nasza dalsza przyszłość w nowym świecie. Takie zdolności jak siła i zręczność, odgrywają w grze znacznie mniejsze znaczenie. Łamigłówki, którym musimy stawić czoło, są bardzo logiczne. Po prostu mamy konkretny cel i musimy mu stawić czoło. Jak to zrobimy? Wszystko zależy od nas.

Grafika w grze

Osobną kwestią w Obduction, jest grafika. Została ona bardzo dobrze dopracowana. I nie chodzi tu wcale o tani chwyt reklamowy. Jeśli nie wierzysz, koniecznie pobierz na swój komputer Obduction Download a przekonasz się, że grafika jest naprawdę urzekająca. Szata graficzna, jak również fizyka w Obduction, są oparte na silniku Unreal Engine 4.0. Efekty widać już na pierwszym rzut oka. Charakterystyczna, baśniowa sceneria, jest tu podkreślona przez niezwykle realistyczne renderowania zarówno samego otoczenia, jak również postaci które mamy okazję spotkać na swej drodze. Ciekawostką jest fakt, że niektóre z owych postaci są odgrywane przez prawdziwych aktorów. Ponadto niezwykle interesująco prezentują się w grze postacie przedstawicieli obcych ras, z którymi będziemy mieli do czynienia w naszym nowym świecie.

Podsumowując, Obduction jest grą tajemniczą i bardzo otwartą. Trudno jednoznacznie ją zdefiniować, podobnie zresztą jak i samą fabułę. Gra posiada więc swoją własną, specyficzną magię, która urzeka i oczarowuje. Niestety, jak na razie Obduction nie jest dostępne w wersji dla graczy multiplayerowych. A szkoda, bo w oparciu o fabułę gry można by stworzyć całkiem ciekawą sieciówkę. Obecnie, możemy zadowolić się wyłącznie trybem single player. Czy to się kiedyś zmieni? Tego jeszcze nie wiemy…

Obduction Pobierz i zainstaluj

Obduction download Pobierz Grę!

  • Free Download Obduction Exsite
  • Pobierz Obduction Chomikuj
  • Torrent Obduction Free Download
  • Pebx Obduction Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Obduction Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *