Resident Evil 3 Remake Download za darmo

Resident Evil 3 Remake / Biohazard RE:3

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Capcom


Wydawca:

Capcom


Data premiery:

3 kwiecień 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, TPP, survival horror, zombie, TPS, reedycje/remastery/remaki, przygodowe gry akcji

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Resident Evil 3 Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 12844 razy

Waga: 17.80GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Resident Evil 3:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-9590 4.7 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 45 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Resident Evil 3 Remake to już trzeci remake odsłony bestsellerowej serii survival horrorów pod tytułem Resident Evil. Gra dedykowana jest na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pobierz grę, jeśli jesteś wielkim fanem poprzednich części. Jeśli nie, to i tak wciśnij przycisk download – takie gry darmowe to bardzo ciekawa rozrywka szczególnie na niepogodne dni. Producentem jak i wydawcą gry jest studio Capcom. https://www.residentevil.com/re3/

Biohazard RE:3 Pobierz – Pełna Wersja PC

Resident Evil 3 Remake Download Download free!

Mechanika charakterystyczna dla Resident Evil 3 Remake

Podobnie jak miało to miejsce w częściach poprzednich, tak i w tym przypadku akcję w grze obserwować można z perspektywy trzeciej osoby. Cały świat widziany jest przy pomocy kamery ulokowanej nad prawym ramieniem postaci.

Gracze przemierzają miasteczko opanowane przez groźne i krwiożercze zombie. Zadaniem gracza jest realizacja różnego rodzaju zadań i misji. Musi on jednak być przy tym bardzo uważny, by nie wpaść w sidła nieprzyjaciela. Misje polegają między zbieraniu wartościowych zapasów czy poszukiwaniu notatek będących źródłem informacji o sytuacji panującej w mieście.

W Biohazard RE:3 download gracze otrzymują do swojej dyspozycji bardzo ciekawy arsenał broni. W tej kwestii autorzy dołożyli wszelkich starań, aby gracze mieli dostęp nie tylko do broni białej, ale również do palnej. Tu dostęp mają do bardzo szerokiej gamy strzelb czy pistoletów. Choć wybór broni jest szeroki, to jednak pojawia się problem deficytu amunicji. Dlatego też należy zachować umiar w jej stosowaniu, aby szybko się nie skończyła. To wbrew pozorom nie takie trudne zadanie, bowiem w czasie wielu misji możliwa jest szybka i efektowna ucieczka – wystarczy odrobina kreatywności i zapas amunicji obroniony.

Zombie to nie jedyny problem graczy. Muszą oni się zmierzyć również z podążającym za nimi krok w krok mutantem Nemesisem. Sprawia on wrażenie niezniszczalnego, nie rzadko wzbudzając postrach wśród nawet najbardziej zuchwałych graczy.

Kilka słów o fabule

W tym przypadku warto podkreślić, że akcja gry Resident Evil 3 do pobrania toczy się równolegle do wydarzeń mających miejsce w grze Resident Evil 2. Główna postać gry to Jill Valentine – była oficer elitarnego oddziału S.T.A.R.S. Nieco trochę przez przypadek znalazła się ona w samym centrum miasta opanowanego przez zombie. Apokalipsa zombie w mieście nastąpiła przez wirusa G, który przypadkowo wymknął się z laboratoriów złowrogiej korporacji Umbrella.

Tryby gry i zastosowana technika

Biohazard RE:3 to gra, w którą można grać zarówno w trybie pojedynczym, jak trybie multiplayer. Warto wspomnieć tu, że zadania stojące przed graczem różnią się pomiędzy sobą w zależności od tego, z którego trybu gry zdecyduje się on skorzystać.

W Resident Evil 3 Remake wielu graczy zachwyca mechanika stojąca na wysokim poziomie (znacznie lepiej odświeżona niż ta w poprzednich odsłonach serii). Również oprawa graficzna w przypadku tego wydawnictwa stoi na naprawdę wysokim poziomie. W tym przypadku zdecydowano się skorzystać z możliwości jakie daje technologia fotogrametrii. To właśnie jej użyciu gra zawdzięcza tak doskonałą i dynamiczną grafikę. W przypadku Resident Evil 3 twórcy niezwykle skupili się na starannym odwzorowaniu każdego, nawet z pozoru najbardziej błahego detalu.

Resident Evil 3 Remake Download za darmo na PC

Resident Evil 3 Pobierz Pobierz Grę!

 • Pełna Wersja Resident Evil 3 torrent Chomikuj
 • free Download Resident Evil 3 Remake crack darkw
 • pobierz Resident Evil Remake na komputer za darmo
 • Codex Resident Evil 3 Remake free Download

crack Codex, Hoodlum

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *