Soulcalibur VI Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Bandai Namco Entertainment


Wydawca:

Bandai Namco Entertainment


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

19 październik 2018


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Bijatyki, fantasy, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Traditional Chinese

Pełna Wersja + Crack

Soulcalibur VI Deluxe Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 18744 razy

Waga: 13.18GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Soulcalibur VI:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1050
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Soulcalibur VI to ekscytująca trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana i wydana przez studio Bandai Namco Entertainment. Tak, jak w każdej tego rodzaju produkcji naszym głównym celem jest walka z przeciwnikami. Na uwagę zasługuje fakt, że mamy do dyspozycji całkiem bogate wyposażenie. Rozbudowane uzbrojenie sprawia, że gra jest jeszcze ciekawsza. Nie ma tutaj miejsca na monotonię. Wpisz w wyszukiwarkę steam frazę Pobierz Soulcalibur VI download i stań się prawdziwym wojownikiem i zrównaj z ziemią swoich przeciwników. Wielkim plusem jest fakt, że do dyspozycji mamy niemal dwudziestu bohaterów. Każda z postaci posiada zupełnie inne cechy, dzięki czemu rozgrywka będzie o wiele bardziej emocjonująca. Umiejętności specjalne przekładają się na to, że technika walki również jest bardziej efektowna. Z całą pewnością jest na co popatrzeć, tym bardziej, że twórcy zadbali o dobrą jakość oprawy graficznej. Gra na platformy PC, PS4, XONE wydana 19 października 2018.

Soulcalibur 6 Download – do pobrania na PC

Soulcalibur VI pobierz Ściągnij Grę!

Podczas gry mamy do dyspozycji zróżnicowany ekwipunek, w którym znajdziemy m.in. szable, młoty, topory, sztylety, a także wiele innych. To właśnie one pomogą nam skutecznie zgładzić wroga. Ściągnij Soulcalibur VI free Download i przekonaj się, jak ekscytujące mogą być walki w klimacie fantasy. Warto jednak dodać, że nie jest to klasyczny świat fantasy. Jest to pomieszczanie dwóch światów, czyli renesansowych zakątków naszej planety (m.in. Chin, Japonii, Europy), a także elementów fantastycznych. Całość prezentuje się naprawdę spektakularnie, co przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym graczom. Naszym głównym przeciwnikiem jest Soul Edge. Jest to postać niezwykle niebezpieczna, gdyż została ona wyposażona w demoniczne mocy. Gracz wciela się w świętego Soulcalibura, który musi przeciwstawić się niebezpiecznemu wojownikowi. Oczywiście na drodze do celu czeka na nas wiele niebezpieczeństw. Ataki będą uderzać w nas z różnych stron, tak więc musimy zachować pełną czujność. Tylko spryt oraz zręczność pozwolą nam osiągnąć zwycięstwo nad ciemną mocą.

Wyszukaj na steam hasła pobierz za darmo Soulcalibur VI PC Download i stań się niezwyciężonym bojownikiem, który zgładzi demonicznego Soul Edge. Twórcy dają nam możliwość zarówno gry w pojedynkę (single player), jak i z innymi graczami (multi player). Tryb wieloosobowy dostępny jest w sieci lokalnej, a także w sieci, co urozmaica rozgrywkę. Sprawdź również Jump Force do pobrania.

Warto zwrócić uwagę na oprawę audiowizualną gry. Wykorzystano tutaj silnik graficzny Unreal Engine 4, dzięki któremu grafika jest niezwykle naturalna. Postacie zachowują się realistycznie, a ich ruchy są płynne i spójne. Wszystko to sprawia, że z przyjemnością można obserwować toczone pojedynki. Na uwagę zasługuje również to, że każda z dostępnych postaci posiada specjalne moce. Przekładają się one na technikę walki, która prezentuje się spektakularnie. Ciosy możemy dowolnie ze sobą łączyć, dzięki czemu samodzielnie stworzymy śmiercionośne kombinacje. To, jaką taktykę obierzemy zależy wyłącznie od nas. Nie bez znaczenia są również elementy otoczenia. Możemy wykorzystywać tutaj np. ścianę, czy też przepaść, aby pozbyć się przeciwnika. Z pewnością jest to produkcja, którą warto przetestować.

Soulcalibur VI Pobierz pełna wersja

Soulcalibur 6 download Pobierz Grę!

  • Do pobrania Soulcalibur VI PC Pełna wersja
  • Skidrow PC Soulcalibur 6 za darmo Reloaded
  • Torrent Soulcalibur VI Warez-bb PC
  • Chomikuj Soulcalibur 6 Download free

crack codex

Komentarze odwiedzających
  1. Micolaj

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.