South Park: The Fractured But Whole Download

Jesteś fanem popularnej kreskówki dla dorosłych South Park? Pobierz Souh Park: The Fractured But Whole download. Jest to kontynuacja humorystycznej gry RPG South Park: The Stick of Truth, której akcja rozgrywa się w świecie znanym ze słynnej kreskówki. W tej grze, tak jak i w poprzedniej znajdziemy elementy klasycznego cRPG połączone z turowym systemem walki. Wszystko to oczywiście w charakterystycznej, kreskówkowej oprawie graficznej, oprawione dużą ilością humoru i niewybrednych żartów. Tak jak i w pierwszej części gry, tak i tutaj, do prac na nią zaangażowano twórców serialu South Park: Matta Stone’a i Treya Parkera.

South Park: The Fractured But Whole Download

South Park The Fractured But Whole pobierz gre Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry Souh Park: The Fractured But Whole skonstruowana jest podobnie do tej z którą mieliśmy do czynienia w pierwszej części. O ile jednak w przypadku The Stick of Truth mieliśmy do czynienia z naśmiewaniem się z konwencji fantasy, w tej grze na celowniku znalazły się przede wszystkim komiksy i filmy o superbohaterach.

Zapewne fani serialu doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać po grze z tej serii, ale dla innych może warto krótko wyjaśnić. Chłopiec zwany „Nowym” przeprowadza się wraz z rodziną do tytułowego Miasteczka South Park. Nowy dołączy do znakomitej paczki Cartmana, gdzie dzieciaki będą odgrywać role prawdziwych superbohaterów. Nowy i jego przyjaciele – Mysterion, Toolshed, Mint Berry Crunch,,Mosquito czy Human Kite. Będą musieli oni zmierzyć się z zupełnie nowym wrogiem – profesorem Chaosem. Jeśli masz ochotę wziąć udział w tej rozgrywce, pobierz South Park: The Fractured But Whole download.

Mechanika gry

Mechanika gry bardzo przypomina tą, z którą mamy do czynienia w pierwowzorze. Akcję obserwujemy poprzez widok z boku. Poruszamy się po mieście i rozwiązujemy różnego rodzaju zadania fabularne. Ważnym elementem będzie oczywiście walka, będziemy musieli również rozmawiać z różnymi postaciami, szukać wskazówek i zbierać przydatne nam przedmioty. Tak jak w klasycznych grach typu cRPG postaci atakują na przemian, wywołując tym samym u przeciwników rozmaite obrażenia. Grę wyróżnia rzecz jasna to, że rodzaje broni i supermocy, z których korzystają protagoniści, są w tym wypadku wręcz absurdalne. W toku rozgrywki zwiększamy oczywiście ich potencjał.

Osoby, które grały w South Park: The Stick of Truth dostrzegą w tej wersji istotne zmiany i ulepszenia. Przede wszystkim typowy dla RPG system rozwoju postaci został znacząco rozbudowany. Teraz umiejętności, w które możemy wyposażyć naszych bohaterów są naprawdę nieziemskie. Dzięki temu staną się oni prawdziwymi superbohaterami. Poza tym dopracowano mechanikę walki oraz mapy. Te ostatnie są teraz o wiele bardziej szczegółowe, znajdziemy na nich wiele nowych obiektów, których nie było w poprzedniej wersji. Będą one również wpływać na nasze wyniki.

Kwestie techniczne

Gra South Park: The Fractured But Whole przeznaczona jest jedynie dla jednego gracza. Oparta jest ona na tym samym silniku, co poprzednia wersja, jednak jej grafika została w znaczący sposób poprawiona. Jeżeli jesteś fanem South Park, pobierz South Park: The Fractured But Whole . Z pewnością się nie zawiedziesz.

Ciekawostka: Tytuł w oryginalnej wersji językowej jest grą słów – „but whole” czytamy identycznie jak „butthole”, co oznacza centralny punkt na naszej tylnej części ciała. Z tego powodu problemu dostarcza polskie tłumaczenie. Wśród propozycji popularność zdobyły takie jak:South Park: Podzieleni ale zRzyci oraz South Park: Nieznośna lekkość od bytu.

South Park: The Fractured But Whole Pobierz

South Park: The Fractured But Whole Download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *