System Shock Download

Wielka i uwielbiana przez graczy z całego świata marka prowadza z niesamowitym rozmachem. System Shock z 1994 roku zrobił na wielu graczach ogromne wrażenie. Ta hybryda FPSa z elementami gry RPG w realiach science fiction była niegdyś naprawdę przełomowa. Jej wersja zremasterowana zawiera to, co było najlepsze w oryginale oraz dodaje sporo nowości, które znacznie uatrakcyjniają rozgrywkę. Przekonaj się, jak wciągający potrafi być jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w konwencji cyberpunkowej i pobierz System Shock download, jedną z najlepszych gier tego typu wszech czasów. Data premiery gry dostępnej na Microsoft Windows PC, Playstation 4 oraz Xbox One zaplanowano na 2020 rok. Producentem i wydawcą gry jest Night Dive Studios.

System Shock Remastered PC Download – do pobrania

System Shock Remastered na PC
Ściągnij Grę!

Fabuła omawianej gry akcji została umiejscowiona w dalekiej przyszłości, w roku 2072, na stacji kosmicznej zwanej Cytadela. Główny bohater to haker, którego głównym zadaniem jest dostanie się do sztucznej inteligencji Shodan i skopiowanie danych o pewnej broni biologicznej, która stanowiłaby dużą przewagę dla zleceniodawcy. Nagrodą za tę misję jest implant neurologiczny najnowszej generacji, którego instalacja wymaga półrocznej śpiączki. Właściwa opowieść rozpoczyna się po sześciu miesiącach, kiedy to haker budzi się w ogarniętej chaosem Cytadeli. Jak się okazuje, dzięki wykradzionym przez niego danym zdjęto ze sztucznej inteligencji ograniczenia etyczne. SI przejęła kontrolę nad stacją, a załogę zamieniła w mutantów. Jeśli chcesz przekonać się, jak potoczyły się dalsze losy hakera na stacji Cytadela, pobierz System Shock download i odwróć tragiczne skutki swoich wcześniejszych poczynań.

Gra  łączy w sobie najlepsze cechy pierwszoosobowych shooterów oraz produkcji z gatunku RPG. Rozgrywka polega w głównej mierze na przemierzaniu niezwykle rozbudowanych i zróżnicowanych lokacji, wykonywaniu zadań i, przede wszystkim, na walce z przeciwnikami. W trakcie potyczek najważniejsze są umiejętności gracza, gdyż właśnie dzięki sprytowi, refleksowi i celności można pokonać najtrudniejszych wrogów. Bardzo pomocne są zróżnicowane bronie i wyposażenie zdobywane w trakcie gry. Zdobyte doświadczenie można przekuwać w ulepszenia implantu neurologicznego, który w znacznym stopniu rozwija talenty głównego bohatera.

System Shock na PS4, PC oraz XONE znany jest również z rozbudowanego i satysfakcjonującego systemu hackowania, który polega na wejściu do wirtualnej rzeczywistości patrolowanej przez programy strażnicze, które trzeba pokonać lub przechytrzyć.

Kampania edycji zremasterowanej została wiernie odwzorowana. Twórcy wprowadzili też mnóstwo unowocześnień, które sprawiają, że gra staje się znacznie bardziej grywalna. Warta uwagi jest zbudowana od podstaw oprawa graficzna, która wygląda naprawdę wyśmienicie, co jest zasługą intensywnej pracy studia Night Dive Studios oraz silnika Unity. Przebudowany został także interfejs oraz system sterowania, który bardziej odpowiada dzisiejszym standardom.

Fani oryginału nie muszą obawiać się o duże zmiany w remasterze, gdyż czuwał nad nim Robb Waters, czyli artysta odpowiedzialny za lokacje i postaci w pierwowzorze. Jeśli chcesz ponownie poczuć magię cyberpunkowego świata, pobierz System Shock download i zagraj na PC, PS4 czy XONE w tego niesamowitego FPSa sprzed lat.

System Shock Remastered Pobierz pełna wersja

System Shock Pobierz
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400 3.1GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 670 z 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz System Shock Torrent Pebx
  • Free Download System Shock Remake Crack Chomikuj
  • Exsite System Shock Remastered Pobierz za darmo
  • Skidrow System Shock steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *