Tank Mechanic Simulator Download

Platformy:  PC, Nintendo Switch
Producent:
 

DeGenerals


Wydawca:
 

PlayWay


Data premiery:
 

20 luty 2020


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Symulacje, FPP, II wojna światowa, czołgi, polskie, maszyny i urządzenia

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Turkish, Simplified Chinese, Korean

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6995 razy

Waga: 3.67GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Tank Mechanic Simulator:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 570 / Radeon HD 6970
 • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 980 / Radeon R9 Fury
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit

Tank Mechanic Simulator, jak sama nazwa wskazuje jest symulatorem mechaniki czołgów. Producentem jest studio DeGenerals, a wydawcą studio PlayWay. Planowana data premiery to 29 styczeń 2019. Gra będzie dostępna tylko na Microsoft Windows PC. Dostępny będzie jeden tryb rozgrywki, czyli single player.

W Tank Mechanic Simulator możemy wcielić się w rolę właściciela muzeum, gdzie znajdują się pojazdy znane z II wojny światowej. Jest to więc prawdziwa gratka dla miłośników czołgów. Naszym głównym zadaniem jest poszukiwanie informacji na temat okazów znajdujących się w naszej kolekcji.

Tank Mechanic Simulator Pobierz grę na PC

Tank Mechanic Simulator download Ściągnij Grę!

Celem rozgrywki jest poszukiwanie nowych pojazdów, które mogłyby trafić do prowadzonego przez nas muzeum. Oczywiście wymagają one również renowacji, tak aby przywrócić ich do satysfakcjonującego stanu. Warto jednak pamiętać, że gra nie opiera się wyłącznie na naprawie pozyskanych maszyn. Rozgrywka jest o wiele bardziej rozbudowana i interesująca.

Czołgi są Twoją pasją? Pobierz grę Tank Mechanic Simulator PC Download i przekonaj się, jakie możliwości niosą za sobą te potężne maszyny. Wieloetapowa rozgrywka jest nie tylko wciągająca, ale również pouczająca. Możemy z niej dowiedzieć się wielu ciekawych informacji związanych z wojennymi czołgami.

W pierwszej kolejności musimy dowiedzieć się, gdzie znajduje się porzucona maszyna. Niezbędne będą nam do tego szczegółowe informacje, które musimy samodzielnie pozyskać. Dopiero wtedy możemy wyruszyć po czołg, który trafi do naszego muzeum.

Masz ochotę stać się odkrywcą? Pobierz Tank Mechanic Simulator free Download i wraz z ekipą wyrusz do miejsca, gdzie znajduje się porzucony czołg. Jego znalezienie to prawdziwe wyzwanie. Należy dogłębnie eksplorować środowisko. Pomocne będą również rozmowy z mieszkańcami danego miasta. Jest to spore ułatwienie podczas poszukiwań. Bardzo dobry symulator czołgu do pobrania.

Im więcej informacji uda nam się zgromadzić, tym szybciej znajdziemy poszukiwaną maszynę. Warto wspomnieć, że do określenia dokładnej lokalizacji pojazdu będą nam potrzebne specjalistyczne narzędzia. Ostatnim etapem jest oczywiście załadunek czołgu i przetransportowanie go do muzeum. Oczywiście jego stan techniczny i wizualny pozostawia wiele do życzenia.

Przed umieszczeniem czołgu w muzeum musimy poddać go kompleksowej renowacji. Jest to niezbędne do tego, aby maszyna odzyskała dawny blask. W zdecydowanej większości przypadków nasza zdobycz jest niesprawna i mocno uszkodzona. Naszym zadaniem jest to, aby przywrócić ją do czasów świetności.

Ostatni etap rozgrywki toczy się w warsztacie. To właśnie tutaj musimy rozkręcić posiadany czołg, a następnie zlokalizować źródło problemu. Wymieniamy zniszczone elementy i części. Poprawiamy również wygląd wizualny pojazdu np. poprzez pozbycie się śladów korozji. Podczas naprawy gracz ma do dyspozycji szereg rozmaitych części.

Po odświeżeniu maszyny może ona w końcu trafić na wystawę. Czołg będzie podziwiany przez osoby odwiedzające nasze muzeum. Możemy przygotować specjalną tabliczkę, na której umieścimy ciekawostki dotyczące danego modelu. Oprócz tego istnieje możliwość odpalenia czołgu na oczach zgromadzonych gości.

Tank Mechanic Simulator Download – Pełna Wersja gry

Tank Mechanic Simulator pobierz Pobierz Grę!

 • Free Download Tank Mechanic Simulator Torrent Pebx
 • Gra Tank Mechanic Simulator do pobrania crack Chomikuj
 • CODEX Tank Mechanic Simulator free Download
 • SKIDROW Symulator Czołgu pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *