Tekken 7 Download

Tekken 7 to kolejna, siódma już część serii doskonale znanej graczom nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Twórcami wszystkich odsłon jest popularna firma pochodząca z Japonii Namco Bandai, a nad samymi pracami pieczę sprawował popularny i utalentowany Katsuhiro Harada – producent wcześniejszych części Tekkena. Data premiery światowej gry na PC Tekken 7 Download będzie miała miejsce w kwietniu następnego roku w wersji angielskiej, jednak jeśli komuś nie przeszkadza obcy język, będzie mógł pobrać ją bez większych przeszkód. Gracze będą mieli następną możliwość wcielenia się we własnych ulubionych bohaterów i wziąć udział w barwnych oraz widowiskowych walkach toczonych na bogatych i wspaniałych arenach, które dodatkowo posiadają wątki fabularne.

Tekken 7 Download Pobierz PL

Tekken 7 download

Pobierz za Darmo!

Same początki gry Tekken sięgają roku 1994 i właśnie już od pierwszej części twórcami jest wspomniana już japońska firma. W siódmej, najnowszej części gracze mają możliwość ujrzenia nowoczesną technikę gry, która wprowadza coraz to nowsze ciekawostki i elementy zapierające dech w piersiach. Dla wielu czytelników gra jest długo oczekiwaną częścią, a ich oczekiwania wobec Tekken 7 są niezwykle duże. W grze – poza nowymi detalami – nie zmieni się zbyt wiele. Gracze nadal będą mieli okazję wyboru dowolnych, ulubionych postaci, którymi następnie będą walczyć na arenie. Bohaterowie są już obecnie doskonale znani wśród wielu graczy, a ich twarze nie zmienią się. Pomimo tego jednak, siódemka posiądzie nowych bohaterów, którzy będą charakteryzować się – podobnie jak stali już uczestnicy – indywidualnym i charakterystycznym stylem walki, a także odrębnym zestawem ciosów, które uaktywniają się w trakcie bitwy na barwnej arenie światowej. Walki jednak mają miejsce na wielu licznych arenach – prawdziwych oraz fikcyjnych, które w świecie rzeczywistym nie istnieją. W trakcie grania, gracze poznają kolejny rozdział związany z trudną i skomplikowaną fabułą.

Obecnie nieznane są wymagania sprzętowe na komputery PC, lecz potencjalni gracze wiążą z nimi duże nadzieje i wierzą, że również i starsze wersje PC będą w stanie obsłużyć Tekken 7 Download. W trakcie targów Tokyo Game Show 2016 wielu graczy mieli okazję zobaczyć screeny gry. Wielu z nich przyznało – zapierają one dech w piersiach i sprawiają, iż jeszcze bardziej ciekawość bierze górę nad cierpliwością. Kolejną ciekawostką jest to, iż jednym z bohaterów będzie Miguel Calabello Rojo. Na on za zadanie zemszczenie się za utratę własnej siostry, która zginęła podczas wystrzału z powietrza w trakcie jej własnej ceremonii ślubnej. Za jej śmierć, bohater obwinia korporację Mishima Zaibatsu, pragnie dopaść Jina Kazamę. Miguel jest bohaterem wielu już screenów oraz licznych zwiastunów, które można podziwiać we wszechobecnym internecie. Grę Tekken 7 Download będzie można pobrać na Xbox One, konsolę PlayStation 4, a także na PC już na początku przyszłego roku, w okolicach miesiąca marca.

W grze będą również miały miejsce liczne dialogi pomiędzy bohaterami, dzięki którym będzie możliwość poznania ich historii oraz celów, dla których znajdą się na arenie walk. Tekken 7 Download powstała ze względu na graczy, którzy coraz częściej domagają się nie tylko samych walk, lecz również i czegoś więcej – pobocznych wątków oraz zadań. Uwagę już dziś przyciąga również barwna i wspaniała grafika, która zachwyca również osoby niezainteresowane grami. Jest to gratka dla wielu ludzi, dlatego pobierz już przy najbliższej okazji!

Tekken 7 Pobierz i zainstaluj

Tekken 7 download

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *