The Isle Download

The Isle to survival sandbox, w którym mamy możliwość wcielenia się w dowolnego dinozaura. Gra została stworzona przez amerykańskie studio The Isle Development Team – ciekawostką jest fakt, że jest to pierwsza produkcja tego studia. Zarówno producentem, jak i wydawcą gry dostępnej na Microsoft Windows PC jest Afterthought LLC. Cena na steam: 19,99 USD.

The Isle Pobierz pełna wersja

The Isle do pobrania
Ściągnij Grę!

Głównym celem w tej grze, jak przystało na survivalową przygodę, jest to, aby przeżyć. Gracz rozpoczyna grę na wyspie, której mieszkańcami są dinozaury. W grze można spotkać takie gady, jak na przykład: Austroraptor, Carnotaurus, Tyrannosaurus Rex, Gallimimus, Utahraptor, Acrocanthosaurus czy Allosaurus. Ściągnij za darmo The Isle na PC.

Gracz na początku gry dostaje możliwość wybrania dinozaura w którego chce się wcielić. Przede wszystkim musi zapewnić mu wszystkie rzeczy niezbędne do przeżycia – takie jak woda oraz pożywienie. Osoba, która gra w grę musi zadbać o swoją postać – dinozaura, poruszając się po wyspie gracz musi kontrolować wszystko to co dzieje się wokół niego. Aby przeżyć musi polować na mniejsze gady, a także unikać tych dużo większych. Warto zainteresować się podobną grą do pobrania ARK: Survival Evolved.

Na początku dostajemy małego dinozaury. Dbając o jego rozwój, stajemy się coraz silniejszym stworzeniem i w ten sposób możemy przejąć całą wyspę. Wszystko zależy od nas jak potoczą się dalsze losy naszego bohatera. Podczas gry zdobędą takie zdolności jak: odpowiednie prosperowanie w naturze, a także dojrzewanie naszego bohatera. Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę na wyspie wśród ogromnych dinozaurów, pobierz grę The Isle Download i stań się częścią tego miejsca.

Osoba grająca posiada mnóstwo możliwości. Może wybrać dinozaura, w którego się wcieli od małego, aż do dorosłego. Do dyspozycji masz całą paletę możliwości, jeśli chodzi o wygląd Twojego dinozaura. Oprócz tego możesz zdecydować o rozwoju cech, tworzeniu różnych stad z innymi dinozaurami, a także o przemianie swojego dinozaura.

Wyspa pokryta jest lasami oraz łąkami, w których mogą ukrywać się niebezpieczne dinozaury. Twój cel jest jeden – musisz zrobić wszystko aby przeżyć. Gdy staniesz się dorosłym dinozaurem, otrzymujesz funkcję rozmnażania się. Wtedy zyskujesz jeszcze więcej zadań – musisz zaopiekować się młodymi. Ukrywaj się wśród licznych drzew.

Gra dostępna jest w serwisie Steam, na którym maksymalnie może przebywać stu graczy. Ogromny teren wyspy zachwyci najbardziej wymagającego gracza. Jest to gra, która przede wszystkim bardzo ładnie wygląda. Jest to również trójwymiarowa produkcja, która posiada zróżnicowane, ciekawe lokacje. Same dinozaury także prezentują się bardzo dobrze pod względem graficznym.

Oficjalna strona: http://findtheisle.com/.

The Isle Download PC

The Isle PC Pobierz
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q9300 2.5GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 470, 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz The Isle Torrent Pebx
  • Premiera The Isle Crack Chomikuj
  • Exsite The Isle Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *