On The Road Download

Fascynują Cię samochody ciężarowe? Dowiedz się więcej i pobierz On The Road download! To nowy symulator jazdy samochodem ciężarowym. W grze gracz ma możliwość przenieść się do współczesnych Niemiec i tam ćwiczyć swoje umiejętności w jeździe samochodem ciężarowym.

On The Road Download pełna wersja

On The Road steam

Pobierz za Darmo!

On The Road (PC) – symulator jazdy samochodem ciężarowym

Interesują Cię samochody ciężarowe? Być może marzysz o tym, by zasiąść za kierownicą jednego z nich, ale w realnym świecie nie masz tyle odwagi? W takim razie dobrym rozwiązaniem będzie symulator jazdy samochodem ciężarowym od studia Toxtronyx – gra On The Road, wydana przez firmę Aerosoft.  W grze mamy możliwość jazdy po około 1400 kilometrach autostrad i około 300 kilometrach dróg krajowych. Wcielając się w kierowcę będziesz przyjmował coraz to bardziej intratne zlecenia na dostawę towarów do różnych miejsc. Jesteś gotowy, by zmierzyć się z tym wyzwaniem? Pobierz On The Road download.

Mechanika Rozgrywki

Aby odnieść sukces w grze będziemy musieli opanować symulacyjną jazdę samochodem ciężarowym. Naszym zadaniem będzie dostawa kolejnych ładunków w konkretne miejsca. Będziemy musieli dowieźć je jak najsprawniej do celu – im szybciej to zrobimy, tym lepiej. Na początku będziemy otrzymywać jedynie proste, mało intratne zlecenia. Wraz z postępami w grze będziemy nawiązywać współpracę z kolejnymi firmami, które zaproponują nam ciekawsze zlecenia, przynoszące o wiele większe zyski. W ten sposób nasza kariera w grze będzie się rozwijać.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Kwestie wizualne

Gra bardzo wiernie odwzorowuje prawdziwe niemieckie drogi. W grze zobrazowanych zostało również kilkanaście największych niemieckich miast, takich jak Berlin, Monachium, Dortmund, Hamburg czy Kolonia. Warto także zwrócić uwagę na sposób, w jaki przedstawione zostały krajobrazy czy elementy zabudowy. Ponieważ stworzono je w oparciu o prawdziwe zdjęcia satelitarne, prezentują się bardzo realistycznie. Co więcej, rozgrywkę urozmaica fakt, że odwzorowane zostały także różne pory roku i warunki pogodowe.

Równie dużo uwagi poświęcono zaprojektowaniu samochodów ciężarowych. Było to możliwe, ponieważ deweloperzy gry nawiązali współpracę z firmą MAN – wiodącym producentem samochodów ciężarowych. Dzięki temu gracz w symulatorze może zasiąść za kierownicą autentycznych modeli samochodów produkowanych przez firmę MAN. Samochody zostały starannie dopracowane zarówno jeśli chodzi o ich wygląd zewnętrzny, ale i wygląd kabiny czy skrzynie biegów. Masz ochotę zasiąść za kierownicą jednego z nich i wyruszyć w trasę? Pobierz On The Road Download i rozpocznij przygodę jako kierowca.

Mimo, że pod względem wizualnym gra nie została stworzona z wielkim rozmachem, to realizm i wierne odwzorowanie detali z pewnością są jej dużą zaletą.

Inne

Symulator jazdy samochodem ciężarowym  On The Road oferuje jedynie grę w trybie single player. Gra dostępna jest w angielskiej wersji językowej.  Oficjalna premiera gry będzie miała miejsce w czerwcu 2018 r., ale gra we wczesnym dostępie jest już od 20 marca 2017 r.

On The Road Pobierz reloaded

On The Road warez-bb

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC On The Road Skidrow
  • Pebx free On The Road za darmo Pobierz
  • Warez-bb On The Road Cracked-3dm
  • Do pobrania On The Road Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *