The Surge 2 Download

The Surge 2 to świetne RPG akcji utrzymane w klimacie dystopijnego science fiction. Gra jest rozbudowana, skupia się przede wszystkim na walce; charakteryzuje się również wysokim poziomem trudności. Lubisz gry science fiction? Dowiedz się więcej i pobierz The Surge 2 skidrow i odkryj, jakie zmiany przyniosła kontynuacja świetnej pierwszej części.

The Surge 2 Download – do pobrania na PC

Pobierz za Darmo!

Studio producenckie

Producentem gry jest studio Deck 13 Interactive, znane również ze współpracy nad grą Lords of the Fallen z polskim Cl Games. Wydawcą jest natomiast Focus Home Interactive. Gra stanowi kontynuację tytułu The Surge, wydanego w roku 2017. To trójwymiarowa i trzecioosobowa gra akcji RPG, w której zadaniem gracza jest kierowanie człowiekiem wyposażonym w potężny egzoszkielet. Klimatu dodaje osadzenie w mrocznym świecie wyjętym wprost z science fiction, w którym człowiek przestał panować nad stworzonymi przez siebie maszynami i te obróciły się przeciwko niemu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Fabuła rozgrywki The Surge 2

Rozgrywka The Surge 2 przenosi gracza w mroczny świat science fiction. W tej rzeczywistości ludzie stworzyli technologię tak zaawansowaną, że w końcu zwróciła się ona przeciwko nim. Lubisz mroczne klimaty i gry walki? Już dziś pobierz The Surge 2 Download i ciesz się wspaniałą rozrywką przez długie godziny. Głównym zadaniem gracza jest prowadzenie przez ten mroczny świat człowieka wyposażonego w egzoszkielet. Jest to niezwykle ważny element, gdyż modyfikowanie go staje się celem, na którym skupia się cała rozgrywka. Producenci oferują grę The Surge 2 jedynie w trybie single player. Oparta na autorskim silniku producenta, rozgrywka oferuje lokacje o wiele lepszej jakości niż część pierwsza.

Mechanizm rozgrywki

The Surge 2 to stworzona pod platformę Windows PC gra typu akcji RPG w wersji trzecioosobowej. Główną inspiracją dla powstania tej gry były tytuły takie jak Dark Souls, Demon Souls czy też Lords of the Fallen. Cechą charakterystyczną każdej z nich jest bardzo wysoki poziom trudności, co znalazło przełożenie również w The Surge 2. Producenci zadbali jednak, aby do sprawdzonych rozwiązań dołożyć również element nowości. Podstawową akcją w grze jest przemierzanie trójwymiarowych lokacji i walka z napotkanymi przeciwnikami. Najczęściej jest to walka wręcz, z wykorzystaniem różnego rodzaju dostępnych broni. Chcesz przemierzać mroczny świat opanowany przez wrogo nastawione maszyny? Nie czekaj, pobierz The Surge 2 Download i daj się wciągnąć w niesamowitą grę osadzoną w świecie science fiction.

Dodatkowym urozmaiceniem rozgrywki jest możliwość modyfikowania swojego egzoszkieletu, pancerzy oraz broni. Ponieważ w zdecydowanej większości przeciwnicy są maszynami, odcięte kończyny można przekształcać dzięki rozbudowanemu systemowi rzemiosła. W ten sposób element zabrany przeciwnikowi staje się wzmocnieniem postaci gracza.

Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość wyboru celu na “ciele” przeciwnika, jaki ma zostać zaatakowany. Dzięki temu pojawia się opcja uderzania od razu w najsłabszy punkt lub ogłuszenia wroga. Daje to wspaniałą możliwość efektownego ciosu końcowego.

The Surge 2 Pobierz pełna wersja

The Surge 2 Download steam

Pobierz za Darmo!

  • Do pobrania The Surge 2 PC Pełna wersja
  • Skidrow PC The Surge 2 za darmo Reloaded
  • Torrent The Surge 2 Warez-bb PC
  • Chomikuj The Surge 2 Download free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *