Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint do pobrania

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Ubisoft


Wydawca:
 

Ubisoft


Wydawca PL:
 

Ubisoft GmbH


Data premiery:
 

4 październik 2019


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-8

Gatunek:  Akcji, TPP, sandbox, TPS, kooperacja, strzelanki

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Spanish - Latin America, Portuguese - Brazil, Russian, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Arabic, Czech, Dutch, Korean, Thai

Pełna Wersja + Crack

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ultimate Edition / Wolves Collector Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 18744 razy

Waga: 55.84GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280X
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10
Ultra:
 • Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce RTX 2080 / 16 GB Radeon VII
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint to sandboxowa gra akcji, która została wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Polskim wydawcą jest studio Ubisoft GmbH. Warto wspomnieć, że opisywana produkcja powstała na podstawie Ghost Recon: Wildlands. Wprowadzono tutaj jednak liczne modyfikacje, dzięki czemu gra jest unikatowa, a zarazem wciągająca. Gwarantuje ona wiele godzin zabawy. Warto wspomnieć, że twórcy postawili na kooperację.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Download

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Pobierz Pobierz Grę!

Walka w otwartym świecie

Masz ochotę na strzelankę w otwartym świecie? Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Download i przenieś się do tajemniczego uniwersum. Warto zaznaczyć, że kolejna odsłona popularnej serii gier nie jest bezpośrednią kontynuacją podstawy. Mamy tutaj do czynienia z zupełnie inną fabułą, która nie jest powiązana z pierwowzorem. Dla wielu osób będzie to sporą zaletą.

Akcja toczy się w uniwersum o nazwie Wildlands. Warto jednak wspomnieć, że podczas rozgrywki będziemy się przemieszczać. Jedną z lokacji, którą odwiedzimy jest fikcyjna wyspa Aurora, która znajduje się na Pacyfiku. Podczas rozgrywki musimy obserwować otoczenie, gdyż kryje się tutaj wiele niezbędnych nam przedmiotów. To właśnie dzięki nim możemy rozwinąć fabułę oraz popchnąć rozgrywkę do przodu.

Kierowana przez nas postać może być zarówno kobietą, jak i mężczyzną. To do nas należy podjęcie ostatecznej decyzji. Darmowe gry pozwalają nam wcielić się w skórę bohaterów o nadludzkich zdolnościach. W tym przypadku możemy stać się członkiem oddziału Duchów. Po trafieniu na wyspę musimy rozwiązać szereg zagadek logicznych. Wszystko po to, aby odkryć dlaczego została ona odcięta od reszty świata.

Na uwagę zasługuje fakt, że Aurora została opanowana przez armię złożoną z byłych komandosów. Ten fakt intryguje głównego bohatera. Trzeba dodać, że znajduje się tutaj siedziba przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla wojska. Naszym zadaniem jest okrycie, dlaczego właśnie tutaj się ona zajmuje, a także w jakim celu tworzone są zaawansowane systemy technologiczne.

Szeroki wybór pojazdów

W Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint świat możemy eksplorować na piechotę lub za pomocą pojazdów. Wszystko zależy od osobistych preferencji, a także warunków otoczenia. Do dyspozycji mamy ponad trzydzieści różnych pojazdów, dzięki czemu zabawa staje się o wiele ciekawsza. Należy wspomnieć, że w trybie single player poruszamy się w pojedynkę. Nie ma tutaj komandosów sterowanych przez komputer.

Podczas rozgrywki musimy zrealizować szereg różnych misji. To właśnie one przybliżają nam do osiągnięcia zamierzonych celów. Niektóre z nich są proste, inne zaś wymagają większej zręczności. Musimy również podstępem zdobywać informacje od mieszkańców wyspy. Są one dla nas bardzo cenne. Ważne jest, aby wykazać się sprytem oraz ostrożnością. Nie każdy będzie chciał z nami współpracować.

Plusem jest fakt, że do dyspozycji mamy rozmaitą broń, która pozwoli nam zgładzić przeciwników. Jedną z nich jest wyrzutnia rakiet, która gwarantuje widowiskową walkę. Oczywiście możemy również odebrać broń zabitym przez nas postaciom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby obrabować zwłoki również z przydatnego wyposażenia.

W tej odsłonie pojawiają się elementy survivalowe. Nasz bohater może zranić się podczas walki, czy też odnieść poważniejsze obrażenia. W takim przypadku potencjał bojowy kierowanej przez nas postaci znacząco spada. Musimy więc zrobić wszystko, aby doprowadzić ją do pełnego zdrowia. Uważajmy również na przeciwników, którzy z premedytacją mogą wykorzystać naszą słabość.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Pobierz PC

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint download Ściągnij Grę!

 • pełna wersja Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint cracked
 • chomikuj Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint torrent
 • pebx Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint free download
 • codex Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint ściągnij za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *