Warcraft III: Reforged Download

Warcraft 3: Reforged

Platformy:  PC
Producent:
 

Blizzard Entertainment


Wydawca:
 

Activision Blizzard


Data premiery:
 

29 styczeń 2020


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-24

Gatunek:  Strategiczne, fantasy, RTS, widok izometryczny, reedycje/remastery/remaki

Języki:  Polski, English (US), Español (AL), English (EU), Deutsch, Español (EU), Français, Italiano, Português (AL), Русский, 한국어, 繁體中文

Pełna Wersja + Crack

Warcraft III: Reforged Spoils of War Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 10899 razy

Waga: 12GB

Ocena użytkowników: 4,9/5

Wymagania sprzętowe Warcraft III: Reforged:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 910 2.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6400 2.7 GHz / AMD Ryzen 7 1700X 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280X
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Warcraft III: Reforged to zremasterowana wersja słynnego RTSa z 2002 roku. Ta strategia czasu rzeczywistego w wersji oryginalnej stała się najbardziej popularną grą w swoim gatunku na długie lata. Wydawcą gry jest Activision Blizzard. Gra pojawiła się na rynku w tym roku 2019 tylko na platformę Microsoft Windows.

Warcraft III: Reforged Pobierz pełna wersja

Warcraft III: Reforged PC Download
Ściągnij Grę!

Twórcy gry

Twórcami gry PC jest ekipa scenarzystów, projektantów, grafików, artystów, programistów i wielu innych zaangażowanych w tworzenie gier osób ze słynnego studia Blizzard Entertainment.

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Gra przygotowana została na platformę Microsoft Windows. Oryginalny język gry to oczywiście angielski, ale została ona przetłumaczona i wydana również w wielu innych wersjach językowych, między innymi polskiej. Charakter gry nie wymaga aby stosowane były w jej przypadku ograniczenia wiekowe. Pobierz grę Warcraft III: Reforged download już dzisiaj.

Fabuła Warcraft III: Reforged

Fabuła gry rozgrywa się w fantastycznym świecie Azeroth. Koegzystują w nim i toczą nieustające wojny cztery rasy. Są to: ludzie, orkowie, nieumarli i mroczne elfy. Gracza ma możliwość przejąć dowodzenie nad jedną z tych ras i rozegrać jedną z wielu dostępnych kampanii.

Fabuła gry realizowana jest przez wykonywanie i pozytywne przechodzenie pojedynczych misji z każdej kampanii. Więcej informacji zdobywamy dzięki licznym, świetnie przygotowanym filmom, które wyświetlane są pomiędzy misjami. Łączna długość filmów gry przekracza cztery godziny.

Jeśli jesteś fanem klasycznych RTSów a świat Azeroth nie jest Ci obcy to wybór Warcraft III: Reforged wydaje się oczywisty. Gra doczekała się zarówno realizacji filmowych, jak i licznych publikacji książkowych, fanfików i innych produkcji fanowskich. Ściągnij za darmo Warcraft III: Reforged download – to obowiązkowa pozycja dla każdego fana Warcrafta – najbardziej klasycznej gry RTS, o której słyszał już chyba każdy.

Zasady i mechanika gry

W zremasterowanej wersji gry na PC wprowadzono wiele zmian, które zasugerowane były głównie przez fanów gry oryginalnej. Najważniejsza zmiana to zbalansowanie trudności rozgrywki, która jest teraz o wiele bardziej przyjazna dla graczy. W tym klasycznym RTSie, w którym akcja obserwowana jest w rzucie izomerycznym gracz rozbudowuje, i steruje swoją armią w czasie rzeczywistym.

Dostępny jest również tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą zmierzyć się ze sobą online. Warto zaznaczyć, że mimo upływu już siedemnastu lat, gra – ze względu na to, że jest postawiona na starym, sprawdzonym silniku – jest w pełni kompatybilna z oryginalną wersją z 2002 roku.

Oficjalna strona: https://playwarcraft3.com/pl-pl/.

Warcraft 3: Reforged Download do pobrania

Warcraft III: Reforged Pobierz Ściągnij Grę!

 • Pobierz Warcraft III: Reforged Torrent Pebx
 • Premiera Warcraft III: Reforged Crack Chomikuj
 • Exsite Warcraft III: Reforged Pobierz za darmo

crack codex

Komentarze odwiedzających
 1. nicoslaw

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *