Kategorie: Strategiczne

Warcraft III: Reforged Download

Warcraft III: Reforged to zremasterowana wersja słynnego RTSa z 2002 roku. Ta strategia czasu rzeczywistego w wersji oryginalnej stała się najbardziej popularną grą w swoim gatunku na długie lata. Wydawcą gry jest Activision Blizzard. Gra pojawiła się na rynku w tym roku 2019 tylko na platformę Microsoft Windows.

Warcraft III: Reforged Pobierz pełna wersja


Ściągnij Grę!

Twórcy gry

Twórcami gry PC jest ekipa scenarzystów, projektantów, grafików, artystów, programistów i wielu innych zaangażowanych w tworzenie gier osób ze słynnego studia Blizzard Entertainment.

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Gra przygotowana została na platformę Microsoft Windows. Oryginalny język gry to oczywiście angielski, ale została ona przetłumaczona i wydana również w wielu innych wersjach językowych, między innymi polskiej. Charakter gry nie wymaga aby stosowane były w jej przypadku ograniczenia wiekowe. Pobierz grę Warcraft III: Reforged download już dzisiaj.

Fabuła Warcraft III: Reforged

Fabuła gry rozgrywa się w fantastycznym świecie Azeroth. Koegzystują w nim i toczą nieustające wojny cztery rasy. Są to: ludzie, orkowie, nieumarli i mroczne elfy. Gracza ma możliwość przejąć dowodzenie nad jedną z tych ras i rozegrać jedną z wielu dostępnych kampanii.

Fabuła gry realizowana jest przez wykonywanie i pozytywne przechodzenie pojedynczych misji z każdej kampanii. Więcej informacji zdobywamy dzięki licznym, świetnie przygotowanym filmom, które wyświetlane są pomiędzy misjami. Łączna długość filmów gry przekracza cztery godziny.

Jeśli jesteś fanem klasycznych RTSów a świat Azeroth nie jest Ci obcy to wybór Warcraft III: Reforged wydaje się oczywisty. Gra doczekała się zarówno realizacji filmowych, jak i licznych publikacji książkowych, fanfików i innych produkcji fanowskich. Ściągnij za darmo Warcraft III: Reforged download – to obowiązkowa pozycja dla każdego fana Warcrafta – najbardziej klasycznej gry RTS, o której słyszał już chyba każdy.

Zasady i mechanika gry

W zremasterowanej wersji gry na PC wprowadzono wiele zmian, które zasugerowane były głównie przez fanów gry oryginalnej. Najważniejsza zmiana to zbalansowanie trudności rozgrywki, która jest teraz o wiele bardziej przyjazna dla graczy. W tym klasycznym RTSie, w którym akcja obserwowana jest w rzucie izomerycznym gracz rozbudowuje, i steruje swoją armią w czasie rzeczywistym.

Dostępny jest również tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą zmierzyć się ze sobą online. Warto zaznaczyć, że mimo upływu już siedemnastu lat, gra – ze względu na to, że jest postawiona na starym, sprawdzonym silniku – jest w pełni kompatybilna z oryginalną wersją z 2002 roku.

Oficjalna strona: https://playwarcraft3.com/pl-pl/.

Warcraft 3: Reforged Download do pobrania


Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Pentium D 805 2.67GHz.
  • Pamięć: 2 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® 6800 GT, 256 MB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 32-bit.
  • Direct X: DX 9.
  • Pobierz Warcraft III: Reforged Torrent Pebx
  • Premiera Warcraft III: Reforged Crack Chomikuj
  • Exsite Warcraft III: Reforged Pobierz za darmo

Najnowsze Gry

Watch Dogs Legion Download pełna wersja

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna…

3 godziny temu

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco…

2 dni temu

Blair Witch gra do pobrania

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie…

3 dni temu

Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver /…

3 dni temu

MXGP 2019 gra PC Download

MXGP 2019 to pięta odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio Milestone. Jest ona obsługiwana…

3 dni temu

Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment.…

4 dni temu