Kategorie: RPG

Wasteland 3 Download

Wasteland 3 to stworzona na silniku Unity gra o cechach najbardziej zbliżających ją do gatunku gier fabularnych, której akcja rozgrywa się w coraz bardziej ostatnio popularnym postapokaliptycznym klimacie. Producentem i wydawcą gry został inXile Entertainment. Gra pojawiła się na światowych rynkach w tym roku 2019 na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One.

Wasteland 3 Pobierz pełna wersja


Ściągnij Grę!

Nawiązania

Wasteland 3 to kontynuacja wcześniejszych części gry komputerowej, a pierwsza z nich pojawiła się już pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Fabułę kolejnych części dzielą okresy kilkunastoletnie. Pierwsza część stała się główną inspiracją do późniejszego powstania serii gier Fallout.

Platformy na jakie gra jest dostępna

Gra dostępna jest w wielu wersjach, więc mogą w nią grać posiadacze różnego rodzaju urządzeń. Obsługiwane jak do tej pory platformy to: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS. Pobierz grę Wasteland 3 download – możliwe jest to za pośrednictwem współpracującej z wydawcą platformy.

Fabuła

Gracz w grze wciela się w postać członka Team November – grupy należącej do znanej z poprzednich wersji gry organizacji Strażników Pustkowi. Tym razem jednak fabuła nie rozgrywa się jednak jak wcześniej na pustyni, ale na lodowym pustkowiu, jakim stało się postapokaliptyczne Kolorado.

W świecie gry dostępnej na PC, PS4 oraz XONE prawie wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych zginęli w wojnie nuklearnej, która objęła całą planetę. Podróżujemy więc po opustoszałych i zniszczonych terenach, na których można spotkać tylko nieliczne grupy ocalałych.

Bohater, w którego wcielamy się w grze Wasteland 3 stracił swój oddział i musi odnaleźć się w świecie ludzi, którzy nie wiedzą nic o istnieniu Strażników Pustkowi. W zależności od rozwoju fabuły i decyzji podejmowanych w jej trakcie przez gracza, możliwe są różne zakończenia gry.

Jeśli jesteś zainteresowany dystopijnymi, postapokaliptycznymi światami i chętnie zanurzysz się w świat zniszczonego przez nuklearną zagładę Kolorado – ściągnij za darmo Wasteland 3 download już dzisiaj.

Zasady i mechanika gry

Mechanika gry nie różni się bardzo od tej znanej z poprzednich części, ale zostały to wprowadzone rozliczne ulepszenia. Walki z napotkanymi przeciwnikami odbywają się w trybie turowym, a nowością jest możliwość rozgrywania ich w trybie drużynowym.

Eksploracja świata daje duże możliwości i wciąga gracza na długie godziny. Nowością jest wprowadzenie pojazdów, które są i środkami transportu i magazynami na gromadzone podczas gry przedmioty. Ciekawym pomysłem jest w tej odsłonie gry możliwość rozbudowywania bazy Strażników i odblokowywania nowych jej możliwości. Grafika i soundtrack jest wspierany silnikiem Unity wykorzystywany w takich grach jak Rust.

Dość rozbudowana jest warstwa dialogowa gry. Prowadząc rozmowy z NPC-ami możliwe jest wykorzystanie licznych umiejętności, które postać rozwija w czasie rozgrywki.

Wasteland 3 Download do pobrania


Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-650 3.2GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 550 Ti, 1GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 25 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Wasteland 3 Torrent Pebx
  • Premiera Wasteland 3 Crack Chomikuj
  • Exsite Wasteland 3 Pobierz za darmo

Najnowsze Gry

Watch Dogs Legion Download pełna wersja

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna…

12 godzin temu

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco…

3 dni temu

Blair Witch gra do pobrania

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie…

3 dni temu

Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver /…

3 dni temu

MXGP 2019 gra PC Download

MXGP 2019 to pięta odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio Milestone. Jest ona obsługiwana…

4 dni temu

Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment.…

4 dni temu