Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Download

Pobierz grę Werewolf: The Apocalypse – Earthblood to świetnie znana gra akcji TPP z elementami RPG. Jest ona utrzymana w klimacie fantasy, co z pewnością usatysfakcjonuje wielu graczy. Należy zaznaczyć, że jest to adaptacja produkcji Werewolf: The Apocalypse (Wilkołak: Apokalipsa). Opisywany tytuł został wydany jedynie na platformę Microsoft Windows PC. Producentem jest studio Cyanide Studio, a wydawcą Bigben Interactive.

Werewolf The Apocalypse Earthblood Pobierz

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pelna wersja
Zainstaluj Grę!

Mroczna rzeczywistość

Masz ochotę wcielić się w skórę walecznego wilkołaka? Pobierz Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Download i przenieś się do mrocznego świata. Panuje tutaj nieprzyjemny klimat, który mrozi krew w żyłach. Trzeba zaznaczyć, że akcja toczy się w czasach współczesnych. Opisywany świat zamieszkują przede wszystkim przerażające potwory, które pochodzą z mitów i legend.

Kierowaną przez nas postacią jest wilkołak Cahal. Przed laty został on wygnany ze swojej krainy. Wraca tylko po to, aby uratować swój klan, który jest poważnie zagrożony. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie zniknie on z powierzchni planety. Musimy zrobić wszystko, aby temu zapobiec. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie. Twórcy postawili przed nami wiele wyzwań.

Naszym głównym przeciwnikiem jest korporacja Pentex. To prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które niszcz ekosystem naturalny. Zachwiana równowaga w przyrodzie stanowi wielkie zagrożenie nie tylko dla wilków, ale również innych zwierząt. Musimy zrobić wszystko, aby powstrzymać wspomnianą firmę przed dalszym niszczeniem ziemi. Cahal wraz z towarzyszami decyduje się wziąć udział w wojnie przeciwko Żmijowi. należy pamiętać, że producent Cyanide zdobywał doświadczenie na takich produkcjach jak Styx Shards of Darkness czy Call of Cthulhu.

Z człowieka w wilkołaka

Darmowe gry dają wiele możliwości, dzięki czemu zabawa wciąga na wiele godzin. W Werewolf: The Apocalypse – Earthblood nasz bohater może zamienić się z człowieka w wilkołaka na skutek naciśnięcia jednego przycisku. Wszystko zależy od tego, jakie lokacja będziemy przemierzać. Czasami zamierzone cele łatwiej będzie nam osiągnąć w skórze człowieka, który może np. używać włóczni.

Oczywiście wilkołak również umożliwia nam wykonanie wielu śmiercionośnych ataków. Możemy rozszarpać przeciwnika na strzępy. Ważne jest również to, aby zachować spryt i ostrożność. Nie warto narażać się na zagrożenia, jeśli możemy ich uniknąć. Pamiętajmy, że każde starcie jest dla nas realnym zagrożeniem. Przeciwnicy posiadają różnorodny poziom umiejętności. Wszystko to co widzimy na ekranie naszego komputera to zasługa graficzna silnika Unreal Engine.

Walka z agresją

Kierowany przez nas wilkołak musi ratować świat przed bezwzględnymi korporacjami. Na naszej drodze spotkamy wiele elementów niszczących planetę np. generatory prądu. Musimy nie tylko walczyć z wrogiem, ale przede wszystkim ratować środowisko naturalne. Nie zawsze jednak będziemy posiadać pełną kontrolę nad wilkołakiem.

Jeśli nie uda nam się podjąć właściwej decyzji, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wskaźnik agresji naszej postaci wzrośnie. Oczywiście działa to na niekorzyść. Niekontrolowane reakcje mogą nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Właśnie dlatego każdy ruch powinien zostać dokładnie przemyślany. Rozgrywka może toczyć się jedynie w trybie single player.

Werewolf: The Apocalypse Earthblood Download

Werewolf: The Apocalypse do pobrania
Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *