Kategorie: Akcji

Wolfenstein: Cyberpilot Pobierz grę na PC

Wolfenstein: Cyberpilot to popularna gra akcji, która została wyprodukowana przez Machine Games / Arkane Studios. Wydawcą jest studio Bethesda Softworks. Opisywana produkcja została wypuszczona na takie platformy, jak PC oraz PS4. To prawdziwa gratka dla tych, którzy oczekują ciekawej fabuły, a także wciągającej rozgrywki. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale, co stanowi wielką zaletę.

Wolfenstein: Cyberpilot Download – Pełna Wersja

Ściągnij Grę!

Podróż do lat 80-tych

Masz ochotę przenieść się do lat 80-tych? Pobierz Wolfenstein: Cyberpilot i zmierz się z niełatwą rzeczywistością. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywana gra jest rozwinięciem poprzednich produkcji, czyli Wolfenstein: The New Order oraz Wolfenstein II: The New Colossus. Z pewnością usatysfakcjonuje to miłośników serii. Oczywiście nie musimy znać poprzednich części, jednak dzięki temu łatwiej będzie nam zrozumieć fabułę.

Darmowe gry pozwalają nam wcielić się w niemal dowolną rolę. W tym przypadku gracz może stać się prawdziwym hakerem, który wspiera paryski ruch oporu. Podczas działań musimy wykazać się odwagą, a także strategicznym myśleniem. Naszym przeciwnikiem są wojska Rzeczy. Musimy zrobić wszystko, aby je osłabić i odeprzeć ich ataki. Oczywiście nie będzie to łatwym zadaniem.

Na uwagę zasługuje fakt, że wojska niemieckie są tym razem mocno osłabione. Działa to na naszą korzyść. Mamy większe szansę na zdobycie przewagi nad przeciwnikiem. Nieco inaczej były w poprzednich częściach, gdzie rozgrywka nie była wyrównana. Ruch oporu jest o wiele silniejszy, niż dotychczas, co również stanowi sporą zaletę. Wzmocnione wojska francuskie mogą z naszą pomocą osiągnąć spektakularny sukces podczas starcia z Niemcami.

Podczas rozgrywki musimy zrobić wszystko, aby pozbyć się nazistów z Paryża. W czasie walki możemy wykorzystać zaawansowaną broń. Istotne jest jednak to, aby opracować właściwą taktykę. To dzięki niej możliwe jest wyeliminowanie wroga. Gracz musi wykazać się logicznym myśleniem. Priorytetem jest to, aby przewidzieć ruchy nazistowskich wojsk.

Złamanie zabezpieczeń systemowych

Prowadzony przez nas haker nie bierze bezpośrednio udziału w walkach. Możemy jednak obserwować starcia, a także kontrolować ich rezultaty. Naszym zadaniem jest złamanie zabezpieczeń niemieckich systemów komputerowych. To właśnie my stanowimy mózg całej operacji. Ważne jest to, aby wykazać się sprytem oraz nietypowymi umiejętnościami. Im więcej danych uda nam się wykraść, tym lepiej.

Hakerskie umiejętności głównego bohatera pozwalają przejąć kontrolę nad maszynami posiadanymi przez wroga. Dzięki temu możemy sprawić, że nie będą one wykonywać poleceń nazistów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do własnych celów, a tym samym zwiększyć swoje szanse na odniesienie zwycięstwa. Szczególną uwagę warto zwrócić ogromnego metalowego robota, który niesie zniszczenie. Nad nim również możemy zapanować.

Przejęcie kontroli nad niebezpiecznymi maszynami umacnia naszą pozycję. Możemy wykorzystać je do starcia z wrogiem. Dzięki nim możemy również realizować wydane przez dowódcę rozkazy. Wynalazki posiadane przez Rzeszę mogą stać się ich największymi przeciwnikami. Jest to najlepsza opcja, jeśli chcemy zgładzić nazistów, a tym samym wyzwolić Francję.

Warto podkreślić, że opisywana produkcja opiera się na systemie wirtualnej rzeczywistości. To właśnie dzięki temu rozgrywka przebiega niezwykle naturalnie. Starcia metalowych potworów i maszyn z wojskami Rzeczy są niezwykle efektowne i widowiskowe. Należy wspomnieć, że w grze dostępny jest wyłącznie tryb single player.

Wolfenstein: Cyberpilot Pobierz za darmo

Pobierz Grę!

  • chomikuj Wolfenstein: Cyberpilot free pc
  • pebx Wolfenstein: Cyberpilot torrent
  • do pobrania Wolfenstein: Cyberpilot crack
  • codex Wolfenstein: Cyberpilot download

Najnowsze Gry

Watch Dogs Legion Download pełna wersja

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna…

3 godziny temu

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco…

2 dni temu

Blair Witch gra do pobrania

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie…

3 dni temu

Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver /…

3 dni temu

MXGP 2019 gra PC Download

MXGP 2019 to pięta odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio Milestone. Jest ona obsługiwana…

3 dni temu

Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment.…

4 dni temu