Kategorie: Akcji

World War 3 Download

World War 3 to klasyczny FPS (first person shooter), czyli strzelanka z widokiem pierwszoosobowym. Gra nastawiona jest na rozgrywkę wieloosobową online. Ta polska produkcja powstała w gliwickim studio The Farm 51, które jest również jej wydawcą. W tym momencie dostępna jest wersja gry wcześniejszego dostępu – nieco ograniczona i nastawiona głównie na testy. Premiera pełnej wersji zapowiedziana jest na rok 2019. Cena na steam: 28,00 USD.

World War 3 Pobierz pełna wersja


Ściągnij Grę!

Twórcy gry

Mająca swoją siedzibę w Gliwicach firma The Farm 51 to przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem gier już od roku 2005. Jak do tej pory ma na swoim koncie kilkanaście dość udanych tytułów, stworzonych na platformy: Nintendo, Microsoft Windows, Xbox i PlayStation. Firma odpowiada za takie produkcje jak Chernobylite wydana w tym roku.

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Ze względu na swoje przeznaczenie, czyli głównie wieloosobowe rozgrywki sieciowe gra dostępna będzie prawdopodobnie wyłącznie na platformę Microsoft Windows. Już w tym momencie gra (w wersji wcześniejszego dostępu) dostępna jest w języku polskim i angielskim, a w najbliższej przyszłości zostanie prawdopodobnie rozszerzona również o inne języki.

Ze względu na mocno związany z przemocą i brutalnością charakter tej wojennej gry dostępna będzie w kategorii wiekowej dostępnej dla starszej młodzieży. Pobierz grę World War 3 download kiedy tylko będzie dostępna na stronie oficjalnego dystrybutora.

Fabuła

Gra World War 3 rozgrywa się w świecie po trzeciej wojnie światowej, w której gracze biorą udział w masowych bitwach na terenie Europy Wschodniej. Można w niej grać po stronie polskiej, albo rosyjskiej, a od wyboru zależą możliwości gracza i cele gry.

Gra pozostawia bardzo dużo możliwości pod względem rozwoju postaci. Realizowane zadania polegają na zdobywaniu konkretnych celów militarnych, dzięki czemu zdobywane są punkty na finansowanie dalszej kampanii i modernizację uzbrojenia.

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w prawdziwej współczesnej bitwie wraz z tysiącami towarzyszy broni, pojazdami bojowymi, dronami i wszelkimi dostępnymi narzędziami zniszczenia gra World War 3 jest skierowana do Ciebie. Ściągnij za darmo World War 3 download w wersji próbnej już teraz, oraz w wersji pełnej kiedy tylko się pojawi.

Zasady i mechanika gry

To co rzuca się w grze w oczy przede wszystkim to ogrom świata, w którym ma miejsce rozgrywka i możliwości interakcji z nim. Twórcy postanowili kierować się zasadą, że wszystko co da się zrobić w realnym świecie ma również dać się zrobić w świecie gry. Dlatego właśnie istnieje ogromna ilość możliwych działań, interakcji, czy możliwości modyfikacji sprzętu jakim się dysponuje.

World War 3 Download steam


Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K 3.3GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 770, 2GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz World War 3 Torrent Pebx
  • Premiera World War 3 Crack Chomikuj
  • Exsite World War 3 Pobierz za darmo

Najnowsze Gry

Watch Dogs Legion Download pełna wersja

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna…

12 godzin temu

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco…

3 dni temu

Blair Witch gra do pobrania

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie…

3 dni temu

Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver /…

3 dni temu

MXGP 2019 gra PC Download

MXGP 2019 to pięta odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio Milestone. Jest ona obsługiwana…

4 dni temu

Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment.…

4 dni temu