American Truck Simulator Download

Wielu marzy o tym, by sprawdzić się za kierownicą wielkiej ciężarówki, przemierzać drogi i bezdroża, stać się swego rodzaju królem szos. Pokonywać autostrady, drogi lokalne, pojawiać się w różnych miastach. W tej grze, jest to do zrobienia. Co więcej – będą to drogi, bezdroża i miasta w USA. Kariera amerykańskiego truckera stoi przed Tobą otworem? Zdecyduj się, zasiądź za kierownicą osiemnastokołowego wozu i ruszaj przed siebie.

American Truck Simulator Download PC

American Truck Simulator Pobierz

Pobierz za Darmo!

American Truck Simulator, to prawdziwa gratka dla wszystkich kochających wielkie ciężarówki i amerykańskie bezdroża. W tej grze możesz poczuć się jak prawdziwy trucker, przemierzać najważniejsze drogi Stanów Zjednoczonych, możesz nie tylko zostać kierowcą potężnej ciężarówki ale i mieć perspektywy zdobycia i poprowadzenia własnej firmy transportowej. Pobierz za darmo American Truck Simulator Download, zasiądź za kierownicą wybranej ciężarówki i ruszaj w trasę po Ameryce !

Twórcami gry jest czeskie studnio SCS Software, a gra oparta jest na autorskim silniku. Warto dodać, że wspomniane studio ma bardzo duże doświadczenie w tworzeniu symulatorów jazdy samochodem ciężarowym. Wcześniejsze gry, stworzone w SCS Software, to między innymi dwie części Euro Truck, oraz kultowy symulator jazdy ciężarówka, czyli gra 18 Wheels of Steel. Ci, którzy znają te tytuły z pewnością wiedzą, jak realistycznie odzwierciedlają one prace kierowcy ciężarówki i jak wiele godzin pasjonującej zabawy mogą zapewnić. W przypadku gry American Truck Simulator jest podobnie. Przekonaj się o tym, Pobierz American Truck Simulator Download i zostań zawodowym kierowcą.

Zwiastun gry – American Truck Simulator PC Steam

Dlaczego warto pobrać tą grę i zagrać właśnie w nią? Wiele jest odpowiedzi, najważniejszą jednak jest duży realizm gry. Twórcy gry zadbali o niego w wielu aspektach, od wiernego odtworzenia wielu dróg Ameryki, po bardzo dokładne odtworzenie szczegółów najpopularniejszych amerykańskich ciężarówek. Autorski silnik gry i doskonała grafika, to plusy zauważalne nie tylko z perspektywy autostrad. Zachwycające wręcz są miasta, odtworzone z wielką starannością, zawierające bardzo wiele charakterystycznych budynków. Wjeżdżając a nawet zbliżając się do danego miasta, doskonale wiemy więc, gdzie się znajdujemy. Gra, bez względu na to, jaki jej fragment będziemy oceniać, jest niesamowicie realistyczna, dlatego warto mieć ją w swojej kolekcji i grać właśnie w American Truck Simulator. Musicie się o tym przekonać.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Z perspektywy kierowcy samochodu ciężarowego, istotne jest również to, czym może się poruszać. Jeśli chodzi o tą grę, możliwości wyboru pojazdów jest bardzo dużo. Flota pojazdów dostępna w grze, jest spora i obejmuje większość popularnych i jednocześnie pięknych amerykańskich ciężarówek, nie bez powodu zwanych pociągami drogowymi. Prowadzenie ich to przyjemność, ale i spore wyzwanie.

W grze, podobnie jak w innych produkcjach tego rodzaju, możliwa jest swego rodzaju ścieżka kariery. Możemy zacząć jako kierowca, pracujący dla określonej firmy transportowej i zarabiający nie zawsze duże pieniądze. Później możemy zdecydować się na założenie własnego przedsiębiorstwa, zdobywanie zleceń transportowych, rozwijanie firmy, z zatrudnianiem wielu kierowców włącznie. Możliwości w grze jest więc naprawdę dużo.

Wszyscy miłośnicy symulatorów jazdy samochodami ciężarowymi, powinni sprawdzić możliwości, jakie zapewnia gra American Truck Simulator. Mnóstwo wrażeń gwarantowane. Grę można pobrać w pełnej wersji American Truck Simulator download. Warto się na to zdecydować, wspomniana gra bowiem jest jednym z doskonalszych symulatorów poświęconych tej tematyce.

American Truck Simulator Pobierz – Pełna Wersja

American Truck Simulator Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download American Truck Simulator Torrent
  • Pobierz American Truck Simulator Chomikuj
  • American Truck Simulator Free Download
  • Exsite American Truck Simulator Pobierz za darmo
  • Pebx American Truck Simulator Download Free
  • Steam American Truck Simulator PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *