Aven Colony Download

Aven Colony to gra strategiczna oscylująca wokół formuły city builder. Gracz przejmuje pełną kontrolę nad pozaziemską krainą i ma za zadanie dbać o potrzeby mieszkańców, rozwijać budowle i osady. Nie można zapomnieć również o zapleczu technologicznym i czuwaniu nad ożywieniem gospodarki.

Aven Colony Download Codex

Aven Colony Pobierz

Pobierz za Darmo!

Aven Colony na PC Windows jest debiutanckim dziełem niezależnego studia Mothership Entertainment. Akcja produkcji rozgrywa się w czasach, kiedy to podróże międzygwiezdne stały się faktem. Uwielbiasz fantastykę, a granie to dla Ciebie ogromna przyjemność? Nie zastanawiaj się długo i pobierz Aven Colony Download – niekończąca się rozrywka gwarantowana! Gracze muszą stawić czoła konwencjonalnym problemom związanym z zarządzaniem ludnością. Jeżeli nastawialiście się, że to jedyne problemy z jakimi przyjdzie się Wam zmierzyć, to jesteście w błędzie. Wokół czyhają same niebezpieczeństwa: nieprzewidywalna fauna i flora, ekstremalny klimat. Obszerna historia globu prezentowana jest podczas fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza. Całe przedsięwzięcie ma miejsce w zróżnicowanych środowiskach, od mokradeł, przez pustynie, po skute lodem obszary podbiegunowe.

Wszystkie nasze działania są podzielone na etapy. Na plan pierwszy wysuwa się ekspansja i zawłaszczanie kolejnych nowych terenów. Możemy nabytą powierzchnię zabudować budynkami mieszkalnymi, spichlerzami, a nawet kopalniami surowców. Rozwój zaplecza technologicznego pozwala na ulepszanie wybudowanych już konstrukcji. Jak widać możliwości mamy mnóstwo, a wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Chcesz spróbować i wybudować najlepsze miasto na świecie? Nie wahaj się tylko pobierz Aven Colony Download i pokaż nam swoje zdolności! Gra jest niezwykłą abstrakcją, ponieważ my jako zarządcy musimy zrobić wszystko, aby mieszkańcy odczuwali jak największą radość. Będzie to nas kosztować wiele sił, ale na pewno będzie warto. Musimy skupić się na jak najlepszym doborze miejsc pracy, profesjonalnej opiece medycznej, zdrowego i wartościowego pożywienia.

Nie możemy zapomnieć przecież o rozrywce, która także wpisana jest w codzienne życiorysy. Wszystko to składa się na radość naszych tubylców, a my możemy dzięki temu nieustannie awansować na wyższe pozycje w rankingach. Zabawę rozpoczynamy jako Gubernator Kolonii, by ostatecznie stać się Prezydentem Ekspedycji – jak widać stawka jest wysoka i warta świeczki. Nasza walka o dobro mieszkańców może zostać wiele razy zagrożona. Jest to spowodowane naturalnymi katastrofami – ekstremalne nawałnice, mrożące krew w żyłach burze, obfite deszcze oraz wybuchy toksycznych substancji. Uboga w tlen atmosfera sprawia, że musimy dbać o stały dopływ powietrza, aby utrzymać swoich podwładnych przy życiu. Ich bezpieczeństwo staje się odtąd dla nas sprawą priorytetową. Właściwe zabezpieczenie medyczne pozwoli uniknąć możliwych epidemii – w ziemi tkwią niebezpieczne robale, a niektóre lokacje przepełnione są zarodnikami śmiertelnych chorób.

Odczuwasz misję nieustannej pomocy? Pobierz Aven Colony Download i zadbaj o tubylców.

Aven Colony Pobierz Cracked

Aven Colony torrent

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Aven Colony Torrent
  • Pobierz Aven Colony Crack Chomikuj
  • Pebx Aven Colony Pobierz za darmo
  • Skidrow Aven Colony Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *