Bigfoot Download

Masz ochotę wziąć udział w polowaniu na “Wielką Stopę?” Pobierz Bigfoot download.  To gra z gatunku survival horror, w której będziemy mogli poruszać się po otwartym świecie, korzystając z broni palnej, noktowizora i różnego rodzaju pułapek.

Bigfoot Download – do pobrania pełna wersja

finding bigfoot skidrow

Pobierz za Darmo!

Bigfoot – weź udział w polowaniu na “Wielką Stopę”

Bigfoot to gra akcji, w której poruszamy się po otwartym świecie niczym z horroru, który jest pełny zaawansowanej sztucznej inteligencji. Bigfoot jest grą zaprojektowaną przez niezależne ukraińskie studio Cyberlight. To jego debiutancki projekt.

Fabuła gry Bigfoot

W 2016 roku w Górach Skalistych, na terenie jednego z parków narodowych, zaginęła grupa turystów. Policja zadowala się wytłumaczeniem, że miało tam dojść do wypadku. Ta wersja nie do końca jednak wydaje się prawdopodobna. Krążą pogłoski, że w okolicy żyje legendarna istota – tytułowa Wielka Stopa, przez rdzennych Amerykanów nazywana Sasquatch.

Masz ochotę przekonać się, czy w tych pogłoskach tkwi ziarno prawdy? Pobierz Bigfoot download i dołącz do ekipy śmiałków, której zadaniem jest wytropienie i pokonanie “Wielkiej Stopy”.

Bigfoot – mechanika gry

W grze “Bigfoot” mamy do czynienia z otwartym światem. Poruszamy się po nim śledząc akcję z perspektywy pierwszej osoby (FPP – first person persective). Świat, który będziemy przemierzać, jest naprawdę rozległy. Odwiedzimy jaskinie, jeziora, będziemy chodzić w górach i lasach. Krajobrazy te są bardzo dopracowane – dobrze oddają atmosferę grozy. “Bigfoot” to propozycja dla graczy, którzy mają ochotę poczuć dreszcz strachu i przenieść się do krainy rodem z survival horrorów.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Celem rozgrywki jest polowanie na przeciwnika, tytułową Wielką Stopę. Naszą bazą wypadową, z której wyruszymy na poszukiwanie Sasquatch będzie przyczepa kempingowa zaparkowana na polanie w Górach Skalistych. Na polowanie wyruszymy wyposażeni w broń palną, a także różnego rodzaju pułapki, kamery i inne gadżety. Gdy zapadnie zmrok, niezbędny będzie dla nas noktowizor, który pozwoli nam widzieć bestię w ciemności.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji, Wielka Stopa zachowuje się bardzo realistycznie – jak żywa, przerażająca istota. Nasz przeciwnik został wyposażony w zestaw magicznych mocy, co dodatkowo utrudnia nam walkę. Jesteś na to gotowy? Pobierz Bigfoot download, a na pewno nie pożałujesz.

Inne

Bigfoot oferuje opcje gry w trybie single player, jak i w trybie kooperacyjnym, z maksymalnie trzema graczami, z którymi tworzymy zespół wyruszający na poszukiwania Wielkiej Stopy.

Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną gry. Dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 4 prezentuje się ona bardzo dobrze. Tak samo jak w przypadku innych gier, które wykorzystują ten silnik, duże wrażenie robi stworzenie bardzo realistycznego oświetlenia, które buduje atmosferę w grze. Z dużą dokładnością została odzwierciedlona również roślinność.

Gra dostępna będzie w angielskiej wersji językowej. We wczesnym dostępie pojawiła się 30. stycznia 2017, jej oficjalna premiera planowana jest na lipiec 2018.

Finding BigFoot Pobierz Codex

Finding BigFoot skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Bigfoot Skidrow
  • Pebx free Bigfoot za darmo Pobierz
  • Warez-bb Bigfoot Cracked-3dm
  • Do pobrania Bigfoot Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *