Bombshell Download

Miłośnicy klasycznych gier RPG przez wiele lat mieli dość solidne powody do narzekania. W pewnym momencie minęły czasy takich legendarnych tytułów jak Baldur`s Gate czy Icewind Dale, a na rynku przestały ukazywać się jakiekolwiek faktycznie ciekawe propozycje tego typu. Komputerowa rozgrywka poszła zamiast tego w kierunku coraz bardziej widowiskowej grafiki i zapierających dech w piersiach efektów specjalnych. Z jednej strony jest to oczywiście pozytywna tendencja, ale z drugiej sprawia to, że osoby szukające ciekawej fabuły czy większego wysiłku intelektualnego często nie mogą znaleźć tutaj niczego dla siebie. Czy jednak sytuacja na rynku faktycznie jest aż tak zła? Wciąż ukazują się tytuły które doskonale pokazują, że mimo wszystko można znaleźć dla siebie coś naprawdę ciekawego. Bombshell jest świetnym tego przykładem. Gra w doskonały sposób łączy w sobie elementy klasycznych RPG z wartką akcją, dzięki czemu będzie w stanie zainteresować wielu różnych ludzi. Zdecydowanie warto poszukać nieco w internecie pod hasłami takimi jak Bombshell download, bowiem z tym tytułem niemalże każdy będzie świetnie się bawił.

Bombshell Download PC

Bombshell crack

Pobierz za Darmo!

Za stworzenie gry Bombshell odpowiada dwóch deweloperów. Pierwszy z nich to studio Interceptor Entertainment, znane przede wszystkim z doskonałej gry FPS Rise of the Triad. Drugim uczestnikiem tego projektu jest słynne studio 3D Realms, które w historii gier komputerowych zapisało się przede wszystkim dzięki serii Duke Nukem. Głównym założeniem było tutaj stworzenie dynamicznej gry akcji z licznymi elementami RPG. Miłośnicy obu tych gatunków powinni zatem znaleźć stronę oferującą Bombshell download, bowiem na pewno świetnie spędzą oni przy tym tytule czas.

W grze wcielamy się w postać Shelly „Bombshell” Harrison i przenosimy się do alternatywnego świata. Bohaterka jest w nim znaną i doświadczoną najemniczką, która często podejmuje się bardzo trudnych i wymagających zadań. Prezydent Zjednoczonej Ziemi został porwany przez obcych najeźdźców i zagraża mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Zadanie uratowania go jest niemalże niewykonalne – właśnie dlatego wynajęta zostaje do tego Bombshell. Główna bohaterka na swojej drodze spotka mnóstwo niebezpiecznych wrogów, z którymi musi sobie poradzić. Najeźdźcy nie są łatwym przeciwnikiem; posiadają bardzo zaawansowaną technologię i są doskonale zorganizowani. Na drodze do zrealizowania tego celu główna bohaterka będzie musiała zatem pokonać całe ich hordy. Gra obfituje zatem w bardzo dynamiczną akcję, ale nie brakuje tu również elementów zaczerpniętych z gier RPG, jak chociażby szerokie możliwości w rozwijaniu swojej postaci. Dodatkowo w grze spotkamy się z bogatym wyborem dostępnych broni i innych narzędzi służących do eliminowania kolejnych wrogów. Główną bronią naszej bohaterki jest specjalne mechaniczne ramie, które może być modyfikowane na wiele sposobów.

Świat przedstawiony w grze jest bardzo zróżnicowany. Bohaterka na swojej drodze przedziera się przez cztery różne planety, z których każda posiada swój własny, unikalny klimat i charakter. W światach tych żyją oczywiście różne stworzenia i rasy.

Bombshell to nie tylko zwykła gra akcji – to przede wszystkim niezwykle wciągająca przygoda. Wspaniała fabuła zawierająca mnóstwo mocnych wrażeń i okraszona doskonałym humorem wciągnie każdego na wiele długich godzin. Jak najbardziej warto w takim razie wpisać w dowolnej wyszukiwarce internetowej hasło takie jak Bombshell download i pobrać tę grę, bowiem jest to jedna ze zdecydowanie najciekawszych propozycji 2016 roku!

Bombshell Download

Download Bombshell

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Bombshell Torrent
  • Free Download Bombshell Chomikuj
  • Exsite Bombshell Pobierz za darmo
  • Pebx Bombshell Download Free
  • CODEX Bombshell Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *