Dangerous Golf Download

Czy graliście kiedykolwiek w symulator golfa? Ok, pewnie sądzicie, że jest to bardzo nudna i mało ambitna forma rozrywki. Owszem, z gustami się nie dyskutuje, ale… jeśli gracie w Dangerous Golf to pewnie zmienicie podejście do tego typu gier. Produkcja została stworzona od podstaw, przez debiutujące studio Three Fields Entertainment, w skład którego wchodzą doświadczeni twórcy, odpowiedzialni za takie produkcje jak Need For Speed.

Fabuła gry

Jak na specyficzną formę zręcznościówki przystało, Dangerous Golf jest grą o dość płytkiej warstwie fabularnej. Naszym zadaniem, jest uczestniczenie w turniejach i ciągły rozwój naszej postaci. Jeśli jednak chcesz poznać wyjątkowość Dangerous Golf Download, koniecznie pobierz ją na swój komputer. Co więcej – możesz to zrobić zupełnie „w ciemno”. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz żałował…

Dangerous Golf Download

Dangerous Golf Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Skąd ta wyjątkowość? Dangerous Golf, to gra która jedyne co ma wspólnego z tradycyjnym golfem, to… piłka i kijek. Już sama lokacja budzi w grze sporo wątpliwości. W Dangerous Golf, grać w golfa możemy na stacji benzynowej, w restauracji czy nawet w czyimś domu. Naszym zadaniem w grze, nie jest trafienie w dołek, lecz dokonanie możliwie największych zniszczeń, za pomocą jednego trafienia.

Im bardziej widowiskowe trafienie (czytaj bardziej destruktywne), tym odgrywana przez nas postać zarabia więcej pieniędzy i punktów doświadczenia. Dzięki uzyskanym funduszom, możemy odblokować nowe triki i umiejętności, które pozwolą niszczyć otoczenie w jeszcze bardziej spektakularny i widowiskowy sposób. Jeśli więc chcesz bezkarnie niszczyć otaczające Cię przedmioty za pomocą zwykłej piłki do golfa, koniecznie pobierz na swój komputer Dangerous Golf Download.

Grafika w grze

Dangerous Golf, jest grą bardzo dopracowaną od strony graficznej. Szczególne wrażenie, robią wstawki slow – motion, które pozwalają rozkoszować się widokiem rozbijanych przedmiotów i to w doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

W Dangerous Golf, bardzo dobrze prezentują się efekty specjalne. Trzeba przyznać, że programiści z Three Fields Entertainment dopracowali je pod każdym względem. Piłkę, możemy wystrzelić z dowolnego miejsca w lokalizacji, w której aktualnie przebywamy. Podczas lotu, nie tylko uderza ona o poszczególne przedmioty, ale też może ulec dodatkowym efektom, takim jak np podpaleniu. Wtedy zniszczenia są jeszcze ciekawsze i efektywniejsze. Skutkiem tego, zarabiamy jeszcze więcej pieniędzy i szybciej doskonalimy swój „warsztat”.

Fizyka w grze

W Dangerous Golf, bardzo dobrze dopracowano fizykę, która najczęściej odzwierciedla się w ruchu przelatującej piłeczki. Zmiany toru jej przelotu, wyglądają bardzo realistycznie a odbicia od poszczególnych krawędzi czy powierzchni, prezentują się naprawdę ciekawie, co jeszcze bardziej podkreśla ich autentyczność. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda to na ekranie Twojego komputera, koniecznie pobierz Dangerous Golf Download na dysk swojego komputera.

Choć trafienie piłeczką w dołek nie jest głównym celem gry, to jednak za każde takie trafienie, otrzymujemy dodatkowe punkty i pieniądze. O trafieniu, jesteśmy informowani odpowiednim komunikatem i – rzecz jasna – większymi pieniędzmi.

Kwestie i wymagania techniczne

Dangerous Golf, jest grą opartą na nieco zmodyfikowanym silniku Unreal Engine 4. Dzięki temu, możemy podziwiać realistyczną symulację fizyki obiektów.
– procesor – Intel Core i7 3.5 GHz/AMD FX-9590 4.7,
– pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
– karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960/3 GB Radeon R9 280 lub lepsza,
– wolne miejsce na dysku – 6 GB HDD,
– system operacyjny – Windows 10 64-bit

Dangerous Golf Pobierz

Dangerous Golf Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Dangerous Golf Exsite
  • Pobierz Dangerous Golf Chomikuj
  • Torrent Dangerous Golf Free Download
  • Pebx Dangerous Golf Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Dangerous Golf Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *