Dead Rising 4 Download

Masz ochotę na przygodę w dzielnicy miasta, która została odcięta od reszty świata i wypełniona zombiakami? Pobierz Dead Rising 4 download, ta gra na pewno Ci się spodoba. To sandboksowa gra akcji opracowana przez studio Capcom Vancouver z myślą o PC. W czwartej odsłonie popularnego cyklu znów będziesz w walczył z zombiakami, mordował hordy krwiożerczych żywych trupów wykorzystując przy tym improwizowaną broń. Skonstruujesz ją jedynie z przedmiotów codziennego użytku, które znajdziesz po drodze.

Dead Rising 4 Download PC

Dead Rising 4 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W grze Dead Rising 4 wcielamy się w postać fotografa Franka Westa, którego znamy już z pierwszej części cyklu. Szesnaście lat temu cudem udało mu się przeżyć, gdy znalazł się w opanowanym przez zombiaki centrum handlowym, potem wyjechał z miasta. Teraz powraca do miejscowości Willamette w stanie Kolorado. Trwa właśnie Boże Narodzenie, wydawałoby się zwyczajne święta… Historia jednak zatoczy koło. Miasto znowu opanują krwiożercze zombie. Jako Frank West będziesz musiał nie tylko przetrwać w tym siedlisku żywych trupów, ale i odkryć, kto stoi za tym, że zombiaki znowu mogły przejąć kontrolę nad miastem… Jeśli masz ochotę wziąć udział w tym wyzwaniu, nie zwlekaj, pobierz Dead Rising 4 download.

Mechanika rozgrywki

Gra Dead Rising 4 w wydaniu na PC jest typową grą akcji z kamerą TPP. Będziemy tu brali udział w rozgrywkach w dużym, otwartym świecie. Znajdziemy tu jeden główny wątek, z którym związane będą najważniejsze misje, oraz kilka wątków oraz zadań pobocznych. To od nas będzie zależał sposób, w jaki kształtujemy fabułę gry – będzie ona zależała od sposobu, w jaki poruszamy się po mieście i od tego, w jakiej kolejności rozwiązujemy poszczególne zadania. Oznacza to, że możemy wypróbowywać różne scenariusze.

Oczywiście, w grze będziemy przede wszystkim zabijać całe hordy zombiaków. Możemy mieć pewność, że wszystkie obszary, po których możemy się poruszać będą nimi gęsto zaludnione. Niekiedy na ekranie będziemy mogli zobaczyć jednocześnie nawet kilkuset zombie! W grze nie będziemy jednak korzystać jedynie ze standardowego uzbrojenia – zamiast tego trzeba będzie sobie radzić przy pomocy wszystkiego, co nawinie nam się pod rękę. Jako broń będzie więc służyć na przykład ławka czy doniczka. Niestety, tego rodzaju „broń” bardzo szybko ulega zniszczeniu, dlatego też ciągle będziemy musieli eksperymentować i szukać nowych rozwiązań. Jest to bardzo ciekawe i rozwija naszą kreatywność. Możemy przy tym korzystać z systemu, który pomoże nam konstruować swoje własne wynalazki. Możemy na przykład wyposażyć w wózek inwalidzki w karabiny maszynowe lub piły łańcuchowe łączyć z wiosłami. To sprawia, że walka z zombiakami staje się naprawdę interesująca i kreatywna.

Nowości

Gracze, którzy znają starsze odsłony gry, w tej odnajdą kilka nowości – przede wszystkim możliwość wykorzystywania egzoszkieletu, który daje Frankowi nadludzką siłę, pozwalającą wyrywać fragmenty z otoczenia, które można wykorzystać w walce. Spotkamy również nowe gatunki zombie.

Gra, oprócz kampanii indywidualnej, zawiera również tryb kooperacyjny. Możemy w nim współpracować z czterema innymi graczami, którzy razem utworzą drużynę i będą wspólnie usiłowali oczyścić miasto z zombiaków. Tryb multiplayer umożliwia również zorganizowanie zawodów. Gra jest bardzo ciekawa i kreatywna, posiada dopracowaną grafikę. Jeśli więc masz ochotę na walkę z krwiożerczymi zombie i konstruowanie kreatywnych rodzajów broni, pobierz Dead Rising 4 download.

Dead Rising 4 Pobierz i zainstaluj

Dead Rising 4 crack

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Dead Rising 4 Free Download
  • Pobierz Dead Rising 4 Torrent Crack
  • Free Download Dead Rising 4 Exsite
  • Pebx Dead Rising 4 Download PC
  • Pełna Wersja Dead Rising 4 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *