Expeditions Viking Download

Fascynują Cię wikingowie? Chciałbyś wsiąść z nimi na łódź i wybrać w podróż, by odkrywać nowe lądy i podbijać ziemie? Pobierz Expedition Viking download i przekonaj się jak to jest, brać udział w wyprawach łupieżczych i przeżywać niezwykłe przygody. Expeditions Viking to RPG z turowym systemem walki przeznaczone na komputery osobiste. W tej grze wcielisz się w postać dzielnego wodza klanu wikingów. Do Twoich zadań będzie należała przede wszystkim organizacja wypraw łupieżczych, podczas których będziesz napadać na inne nacje i grabić je. W czasie, gdy nie będziesz zajmować się wyprawami, konieczne będzie zarządzanie podwładnymi, oraz dbanie o relacje z sąsiadami.

Expeditions Viking Download / zainstaluj pełna wersja

Expeditions Viking pobierz

Pobierz za Darmo!

Wciel się w rolę przywódcy wikingów

Gra Expeditions Viking to RPG w konwencji historycznej, przeznaczone na komputery osobiste. Zostało stworzone przez studio Logic Artists. Ten zespół stworzył wcześniej kilka bardzo udanych tytułów, między innymi grę Expeditions: Conquistador, inne historyczne RPG, gdzie mieliśmy okazję na podobnej zasadzie wcielić się w rolę konkwistadorów.

Fabuła gry

Fabuła gry przenosi nas do schyłku VIII wieku. Po śmierci potężnego wodza wikingów władzę przejmuje jego syn. Wcielamy się w jego postać i przejmujemy zadanie dowodzenia klanem wikingów. Będziemy musieli nauczyć się zarządzać poddanym nam ludem, ułożyć sobie dobre relacje handlowe i dyplomatyczne z sąsiadami i – przede wszystkim – zorganizować wyprawy łupieżcze, by zdobywać nowe ziemie i dobra. Dzięki temu nie tylko umocnimy naszą władzę, ale i zapewnimy poddanym dobrobyt. Niestety nie jest to proste. Wrogo nastawieni sąsiedzi tylko czekają na odpowiedni moment, by złupić i splądrować nasze ziemie. Co gorsza, musimy uważać także na zdrajców wśród naszego własnego ludu, którzy chcieliby podstępnie odebrać nam tytuł wodza. Czy podołasz temu niełatwemu zadaniu? Przekonaj się sam i pobierz Expeditions Vikings download, a na pewno nie pożałujesz.

Mechanika rozgrywki

Gracz w Expeditions Viking musi oczywiście zarządzać własną wioską i klanem. Poza tym najważniejszą rolę w grze pełnią łupieżcze wyprawy na ziemie europejskie, które powinniśmy podbijać i grabić. Do każdej z takich wypraw będziemy musieli oczywiście się odpowiednio przygotować: zebrać ludzi, zgromadzić zapasy, przygotować łodzie. Na początku możemy odbywać proste rejsy, najtrudniejsze są te bardzo odległe. To właśnie na nich zdobędziemy najcenniejsze z łupów, jednak musimy nauczyć się odpowiednio szafować ryzykiem.

Jeżeli chodzi o techniczne rozwiązania w grze, jej mechanizmy bardzo przypominają te, które możemy znać z Expeditions: Conquistador. Widok w grze możemy obserwować jakby poprzez kamerę, która została umieszczona wysoko, ponad głową postaci. Walka odbywa się w systemie turowym. Do dyspozycji mamy rozbudowane mapy, które pokrywa siatka heksagonalna. Istotną część gry w Expeditions: Viking stanowi oczywiście walka. Niektóre z dostępnych w grze elementów walki prezentują się bardzo ciekawie, na przykład ataki z flanki czy budowanie osłon. Bardzo atrakcyjnym elementem gry jest również kreator postaci. Przed przystąpieniem do „właściwej” rozgrywki możemy bardzo dopracować swoją postać. Szczegółowo tworzymy jej wygląd, charakter, umiejętności, a także piszemy jej historię.

Gra jest bardzo ciekawa zwłaszcza dzięki nieliniowej akcji i ciekawie wykreowanym postaciom, z których każda posiada własny charakter. Jeśli masz ochotę na przygodę w świecie wikingów, pobierz Expeditions Viking download.

Expeditions Viking Pobierz PL Cracked

Expeditions Viking download

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *