Extinction Download

Masz ochotę na grę akcji, w której zmierzysz się z potężnymi ogrami atakującymi ludzi? Pobierz Extinction download. Będziesz miał możliwość wcielić się w rolę walecznego wojownika o imieniu Avil i toczyć walki z kolosalnymi przeciwnikami.

Extinction Download pełna wersja na PC

Extinction warez-bb

Pobierz za Darmo!

Extinction – gra akcji, w której zmierzysz się z potężnymi ogrami

Extinction to przygodowa gra akcji, w której przenosisz się w świat fantasy, gdzie cywilizacji ludzkiej zagrażają potężne ogry. Producentem gry jest studio Iron Galaxy. Studio to do tej pory nie stworzyło samodzielnie zbyt wielu tytułów, jednak współpracowało przy powstaniu takich hitów jak “BioSchock Infinite” czy “Borderlands 2”. Wydawcą gry Extinction jest firma Maximum Games.

Extinction – fabuła gry

Ludzie od wieków toczą między sobą wojny i przelewają krew podczas bitew. To nie pozwala im zauważyć, że prawdziwe zagrożenie leży zupełnie gdzie indziej: z cienia wychodzą potężne, złowrogie ogry, które sieją terror i przerażenie.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jedynie nieliczni, nieustraszeni strażnicy – Sentinels, którzy przeszli specjalny trening i przeszkolenie są w stanie podjąć z nimi walkę. Niestety, grupa strażników jest bardzo nieliczna. Nie masz wyboru. Wcielasz się w postać imieniem Avil. Chcąc chronić ludzkość przed zagrożeniem ze strony krwiożerczych ogrów, musisz dołączyć do Sentinels i zostać strażnikiem. Masz ochotę zostać strażnikiem i sprawdzić się w walce z ogrami? Nie zwlekaj. Pobierz Extinction download, a na pewno nie pożałujesz.

Extinction – mechanika gry

Extinction to typowa gra akcji, w której nacisk położony jest głównie na walkę. Dla rozgrywki znaczenie będzie miała zarówno zręczność naszej postaci w starciach, jak i podejmowane przez nas ruchy taktyczne. Nasza postać – Avil – dysponuje ponadprzeciętnymi umiejętnościami, które nie są dostępne dla zwykłych śmiertelników: może bardzo wysoko skakać, biegać po ścianach budynków czy się wspinać. Do dyspozycji będziemy mieć specjalny bicz, który może nam się przydać zarówno do przemieszczania się po budynkach, jak i do walki z ogrami.

Walka z ogrami stanowi nie lada wyzwanie. Zanim uda nam się zabić potwora, będziemy musieli odebrać mu broń i zaatakować w jego czułe punkty. Starcia są urozmaicone i za każdym razem przebiegają nieco inaczej. Ogrom towarzyszom zastępy mniejszych potworków, które również musimy pokonać. Gdy konflikt eskaluje, w trakcie bitwy możemy nawet dokonać ogromnego zniszczenia całego otoczenia. Gra jest bardzo dynamiczna, cały czas musimy oczekiwać na atak zarówno z ziemi i z powietrza. Jeżeli jesteś przygotowany na to starcie, pobierz Extinction download.

Inne

Głównym trybem w grze jest misja fabularna. Oprócz niej, mamy do dyspozycji dwa dodatkowe tryby: Custom battles i Extinction. W Custom battles możemy sami tworzyć własne areny, na których gracze z całego świata będą mogli walczyć. W trybie Extinction dołączamy do hordy, w której będziemy musieli stawić czoła dużym nadciągającym falom wrogów. Gra dostępna jest jedynie w trybie single player. Została wydana w angielskiej wersji językowej.

Extinction Pobierz Codex

Extinction pełna wersja

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Extinction Skidrow
  • Pebx free Extinction za darmo Pobierz
  • Warez-bb Extinction Cracked-3dm
  • Do pobrania Extinction Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *