F1 2016 Download

F1 2016 to wyjątkowa gra dla wszystkich fanów Formuły 1. Jest to symulator wyścigów Formuły 1 wyprodukowany przez Studio Codemasters. Jeżeli z zapartym tchem śledzisz wyścigi Formuły 1 w telewizji, pobierz F1 2016 download. Z pewnością spodoba Ci się ta gra. Bazuje ona na silniku graficznym z 2015 roku, który doskonale się sprawdzał. Ta wersja oferuje pełny tryb rozwoju kariery, znajdziemy tu również wiele nowości jeśli chodzi o model rozrywki.

F1 2016 Download PC pełna wersja

F1 2016 download

Pobierz za Darmo!

Symulator wyścigów Formuły 1

F1 2016 to już ósma wersja licencjonowanej gry komputerowej, która pozwala wirtualnie wziąć udział w wyścigach Formuły 1. Tak jak poprzednie odsłony, ta gra została wyprodukowana przez brytyjskie studio Codemasters. To studio zasłynęło takimi popularnymi seriami jak między innymi: Micro Machines, DiRT, Race Driver czy Collin McRae Rally, które również mogą być bardzo ciekawe dla fanów wyścigów samochodowych.

Jeśli chodzi o grę F1 2016 to jest ona w dużej mierze odpowiedzią twórców na liczne komentarze ze strony graczy, które pojawiały się po premierze F1 2015. Dlatego też grafika jest ta sama, która była w poprzedniej wersji, natomiast bardzo uatrakcyjniono rozgrywkę. Wprowadzono zupełnie nowe tryby gry oraz kilka zmian do modelu zabawy. Jeśli posiadasz już grę F1 2015 nie rezygnuj i pobierz F1 2016 download, z pewnością znajdziesz nowe opcje dla siebie. Jeśli dotąd nie grałeś w F1, warto pobrać właśnie tę wersję.

Realistyczne doświadczenie

Gra w F1 2016 jest fascynująca dzięki pełnej licencji Formuły 1. Co to oznacza dla gracza? Podczas gry zasiadamy za sterami bolidów, które wyglądają identycznie jak konkretne modele, które wykorzystywane są naprawdę podczas prawdziwych wyścigów Formuły 1. „Jeździmy” po torach, które nie zostały wymyślone w studio, lecz odwzorowują rzeczywiste, na których odbywały się rozgrywki Formuły 1 w 2016 roku. Możemy wybrać nawet nowy tor w Baku (Azerbejdżan), który powstał właśnie w tym roku. Aktualizowane są również drużyny występujące podczas formuły 1 – dodano amerykańską Haas F1 Team, która w tym roku debiutuje. Duża wierność detali jest z pewnością największym atutem tej gry, co sprawia, że rozgrywka jest bardzo wiarygodnym doświadczeniem i ma również walor poznawczy.

Na czym polega gra?

Grę warto rozpocząć od trybu kariery. W tym trybie na początku tworzymy awatar gracza i wybieramy jego drużynę. Warto dobrze rozważyć swój wybór, gdyż każda z drużyn ma odmienne cele oraz wymagania od graczy. Gra polega na udziale w wyścigach. Za zwycięstwa w nich i osiągane rekordy zdobywamy punkty. Punkty te przydadzą nam się, żeby wymieniać je na podzespoły do naszego bolidu i dzięki temu ulepszać go. Podczas gry możemy także korzystać ze specjalnego huba, w którym skonsultujemy się z mechanikami i inżynierami. Tu możemy zlecić różnego rodzaju przeglądy techniczne.

Tryby rozgrywki

Tryb kariera jest chyba najciekawszym i najbardziej kompleksowym trybem w grze. Przed wyścigami możemy również odbyć jazdy testowe, by opracować najlepszą strategię i wybrać tory. Jeśli nie chcemy rozgrywać całego trybu kariera, możemy również wziąć udział w pojedynczych wyścigach z cyklu Grand Prix lub rozegrać cały sezon.

Największą zaletą gry F1 2016 jest dokładność, z jaką została przygotowana i odwzorowanie prawdziwych realiów. Jeśli więc jesteś fanem Formuły 1 nie zwlekaj i F1 2016 pobierz, z pewnością nie będziesz żałował. Gra pozwoli Ci poczuć prawdziwą adrenalinę, jaka towarzyszy wyścigom!

F1 2016 Pobierz i zainstaluj

F1 2016 pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz F1 2016 Torrent Crack
  • Exsite F1 2016 Free Download
  • Pebx F1 2016 Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja F1 2016 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *