Strange Brigade Download

Masz ochotę przenieść się do alternatywnej rzeczywistości inspirowanej Imperium Brytyjskim z lat trzydziestych XX wieku i brać udział w niezwykłych strzelaninach? Pobierz Strange Brigade download. To kooperacyjna strzelanka, w której będziesz mierzyć się z fantastycznymi potworami, które przywodzą na myśl liczne baśnie i legendy. W Strange Brigade mamy do dyspozycji zarówno tryb kooperacyjny, jak i single player.

Strange Brigade Download pełna wersja

Strange Brigade steam

Pobierz za Darmo!

Strange Brigade – fantastyczna strzelanka w świecie inspirowanym Imperium Brytyjskim z lat 30. XX wieku

Strange Brigade to rozgrywającą się w fantastycznym świecie strzelanka. Została ona stworzona głównie z myślą o trybie kooperacyjnym, jednak oferuje również opcje rozgrywki w trybie single player. Gra stworzona została przez studio Rebellion, które zasłynęło między innymi dzięki serii Sniper Elite.

Fabuła gry

W grze przeniesiemy się do alternatywnej rzeczywistości, która inspirowana jest Imperium Brytyjskim z lat 30. XX wieku. Wędrówka po tej krainie pozwoli nam na odkrywanie tajemnic i badanie pozostałości po pradawnych cywilizacjach. W naszej misji przeszkadzać będzie fakt, że dostępu do miejsc, które chcemy odwiedzić, strzegą przerażające bestie. Zostały one wskrzeszone przez egipską królową, czarownicę dysponującą strasznymi mocami – Seteki. Masz ochotę poznać sekrety dawnych cywilizacji i zmierzyć się z wskrzeszonymi przez królową Seteki potworami? Pobierz Strange Brigade download, a na pewno nie pożałujesz.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Mechanika rozgrywki

Gra Strange Brigade została stworzona z myślą przede wszystkim o zabawie w trybie kooperacyjnym. Gra odbywa się w trybie TPP, co oznacza, że akcję będziemy śledzić z perspektywy trzeciej osoby. Do gry możemy zaprosić maksymalnie trójkę naszych przyjaciół – razem będziemy tworzyć zespół, który będzie walczyć z przerażającymi bestiami i potworami pochodzącymi z mitologii. Jeżeli zdecydujemy się na grę w pojedynkę, również będziemy działać w zespole złożonym z czterech osób – w takim przypadku rolę naszych towarzyszy przejmie po prostu sztuczna inteligencja.

W poczet naszych przeciwników zaliczać się będą uzbrojeni w różnych sposób nieumarli oraz potężni bossowie – tacy jak na przykład minotaurzy, których pokonanie może przysporzyć nam nie lada problemów. Walka z nimi będzie wymagała od nas większych umiejętności – są oni bardziej odporni na obrażenia oraz mogą stosować ataki o znacznie większej sile rażenia.

Aby mierzyć się z tak przerażającymi wrogami, każda z postaci została wyposażona w swój ekwipunek. W jego skład wchodzi potężny arsenał broni, składający się ze strzelb, pistoletów i karabinów maszynowych. Co więcej, każda z postaci posiada swój zestaw niezwykłych, nadnaturalnych umiejętności, które również są przydatne w walce z wrogami.

Inne

Gra Strange Brigade charakteryzuje się interesującą grafiką, która przywodzi na myśl filmy przygodowe z połowy ubiegłego wieku. Dostępna będzie zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. Jeżeli masz ochotę sprawdzić się w walce z mitycznymi stworami, nie zwlekaj, pobierz Strange Brigade download.

Strange Brigade Pobierz Codex

Strange Brigade reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Strange Brigade Skidrow
  • Pebx free Strange Brigade za darmo Pobierz
  • Warez-bb Strange Brigade Cracked-3dm
  • Do pobrania Strange Brigade Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *