Syberia 3 Download

Seria gier Syberia stwarza graczom niepowtarzalną możliwość przeniesienia się w nieco mroczny, klimatyczny świat. Począwszy od pierwszej części każda kolejna prowadzi główną bohaterkę przez rozmaite perypetie, a jej zadaniem (za pośrednictwem gracza) staje się usuwanie przeszkód oraz radzenie sobie z wyzwaniami rzucanymi przez nieprzyjazne i pełne tajemnic otoczenie. Pobierz Syberia 3 Download żeby przekonać się, że trzecia część tej rozgrywki cię nie zawiedzie i dostarczy wielu silnych emocji. Zanurz się w steampunkowy świat śniegów i zawiei, żeby rozwikłać zagadki i doprowadzić fabułę aż do końca.

Syberia 3 Download pełna wersja

Syberia 3 download

Pobierz za Darmo!

Kilka słów o poprzednich częściach

W pierwszej Syberii, która podbiła serca wielbicieli gier typu point and click, gracz wciela się w amerykańską prawniczkę, która wyrusza w podróż we francuskie Alpy w pozornie zwyczajnym celu – ma za zadanie sfinalizowanie umowy prawnej. Okazuje się jednak, że osoba z którą miała ja podpisać nie żyje. Bohaterka rusza więc w podróż śladem jej jedynego spadkobiercy – a podróż prowadzi wgłąb Rosji. Po drodze kilkukrotnie musi borykać się z przeszkodami i sprytem oraz intelektem wywalczyć sobie możliwość kontynuowania podróży.

Kontynuacja obiecującej drugiej części opowiada o wspólnej podróży bohaterki i jej przyjaciela (odnalezionego w pierwszej gry spadkobiercy klientki) na Syberię. Gracz ma za zadanie pokonać wiele przeciwności które sprzysięgły się, żeby udaremnić bohaterce podróż, a przy tym prowadzi rozmaite rozmowy z napotykanymi postaciami niezależnymi.

Fabuła trzeciej części

Syberia III jest kolejną odsłoną gry, znacznie bardziej zaawansowaną graficznie – pierwszy raz pojawia się tutaj grafika 3D, a postaci i lokacje są naprawdę dopracowane. Pojawia się dużo nowych postaci, a każda z nich wzbogaca fabułę i kieruje ją na całkiem nowe tory. Pobierz Syberia 3 Download, a staniesz w obliczu konieczności rozjaśnienia wielu mroków i tajemnic – możesz być pewien, że świat Syberii długo nie pozwoli ci o sobie zapomnieć. Zmierz się z samotnością w otoczeniu przedstawicieli całkiem innej kultury, z surowymi warunkami atmosferycznymi i przemożnym pragnieniem doprowadzenia swojej historii do szczęśliwego końca.

Mechanika gry

Gra jest typową przedstawicielką point and click czyli gier intelektualnych, w których należy dokonywać pewnych wyborów, łączyć wątki oraz rozwiązywać zagadki, żeby fabuła posuwała się do przodu. Gra dostarcza wielu różnych możliwości – pobierz Syberia 3 Download, żeby decydować o przebiegu rozmów i przez to wpływać na wydarzenia rozgrywające się w tym zimnym, nieprzystępnym z pozoru zakątku świata. Niezwykle spójne uniwersum zapewnia stałe napięcie i wywołuje ciekawość, intryguje, nie pozwalając na długo o sobie zapomnieć. Gra jest nie tylko źródłem rozrywki, ale i dziełem niemal artystycznym przez swoją piękną grafikę i unikalny klimat.

Syberia 3 – dla kogo?

Syberia to seria gier, których niezwykle mocną stronę stanowi fabuła. W jej uniwersum odnajdzie się każdy, kto lubi odkrywać tajemnice świata i ludzi, niestraszne mu wyzwania i mrozy. Pobierz Syberia 3 Download i zanurz się w trudny do uchwycenia w słowach klimat, ciesząc się dynamicznymi tłami i pięknymi widokami. Połączenie steampunkowego świata i odosobnionych terenów północnej Rosji z niezwykłymi stworzeniami i elementami etnicznymi tworzy mieszankę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Fabuła, którą gracz rozwija jak kłębek włóczki, wdziera się w pamięć i odciska na niej trwały ślad.

Syberia 3 Pobierz i zainstaluj

Syberia 3 download

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *