Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download

Jesteś fanem twórczości słynnego pisarza, Toma Clancy’ego? Chciałbyś przenieść się w fabułę jego powieści i poczuć ich niezwykły klimat? Teraz masz szansę! Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands download i przenieś się do Boliwii na specjalną misję razem z elitarnym amerykańskim zespołem żołnierzy. Waszym zadaniem będzie walka z bardzo niebezpiecznym kartelem narkotykowym i jego eliminacja. Tym razem na graczy czeka duży, fascynujący otwarty świat, po którym mogą oni się swobodnie poruszać. Będziemy przemierzali go zarówno drogą lądową, morską, jak i powietrzną, aby wyśledzić wszystkich przedstawicieli narcos i zablokować działania kartelu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download PC / zainstaluj

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Pobierz

Pobierz za Darmo!

Walcz z kolumbijskim kartelem narkotykowym w grze inspirowanej powieścią kultowego pisarza Toma Clancy’a

Gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands to kolejna odsłona całej serii gier, które inspirowane są kolejnymi powieściami słynnego pisarza, Toma Clancy’a. Tę serię gier tworzy paryski oddział studia Ubisoft. Wcześniej wydało ono wiele znanych tytułów, które odniosły sukces na całym świecie, między innymi Ghost Recon: Future Soldier. Gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands będzie dostępna na rynku zarówno w wersji na komputery osobiste, jak i na konsole ósmej generacji. Premiera gry przewidziana została na marzec 2017 roku.

Fabuła gry

Fabuła gry nie powinna być zaskoczeniem dla fanów prozy Toma Clancy. Jej akcja rozgrywa się na terenie współczesnej Boliwii. To właśnie tutaj działa brutalny kartel narkotykowy o nazwie Santa Blanca. Sprawia on, że okoliczne tereny pogrążają się w bezprawiu i chaosie, a ogarnięci przerażeniem mieszkańcy boją się opuszczać swoje domy. Z tego powodu do Boliwii zostaje wysłany amerykański elitarny oddział wojskowy. Jego zadaniem będzie właśnie walka z kartelem Santa Blanca. Sytuację utrudnia w znacznym stopniu fakt, że także niektórzy przedstawiciele rządu, czy stróże prawa, którzy teoretycznie powinni walczyć z kartelem, tak naprawdę prowadzą z nim nieczyste interesy. Należący do tego oddziału główny bohater, w którego rolę się wcielimy, będzie próbował siać zamęt w szeregach wroga i krzyżować mu plany. Czy uda mu się to osiągnąć? Przekonaj się sam. Jeśli interesują Cię walki z kartelami narkotykowymi, pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands download i zmierz się z groźnym przeciwnikiem.

Mechanika rozgrywki

Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, gra zdecydowanie wyróżnia się pozytywnie z całego cyklu. W poprzednich odsłonach bowiem mieliśmy do czynienia z realizacją ściśle określonego scenariusza. Fabuła gry kształtowała się w sposób liniowy. Gra toczy się w ogromnym, stworzonym z epickim rozmachem świecie, który możemy możemy przemierzać na wiele różnych sposobów. Sami decydujemy, gdzie udamy się najpierw i w jakiej kolejności będziemy rozwiązywać poszczególne zadania. To, w jakim kierunku się udamy, będzie decydowało o rozwoju fabuły. Do naszej dyspozycji mamy różne środki transportu – łodzie, samochody, motocykle czy helikoptery.

Gra Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands może zachwycać graczy również od strony wizualnej. Z pewnością warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób pieczołowicie została oddana różnorodność brazylijskiego krajobrazu. Znajdziemy tu zarówno ośnieżone szczyty, jak i lasy tropikalne i pustynie. Ciekawą kwestią są również możliwości, jakie mamy w zakresie planowania ataków na wroga. Jeżeli interesuje Cię problematyka związana z kartelami narkotykowymi, pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands download.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Pobierz pełna wersja

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Crack Chomikuj
  • Free Download Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Torrent pebx
  • Skidrow Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Free Download
  • CODEX Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *