Transport Fever Download

Dreszcz ryzyka, przemyślane strategie, układanie misternych planów, które po prostu muszą się powieść – to wszystko oferuje graczom Transport Fever. Ta gra jest następcą wydanego wcześniej Train Fever. Różnica tkwi w mnogości opcji, nie trzeba się już bowiem ograniczać do linii kolejowych i pociągów. Pobierz Transport Fever Download, żeby spróbować swoich sił w wyjątkowo dobrze zaprojektowanej strategii ekonomicznej i zbudować od zera potężną, dobrze funkcjonującą sieć transportu wodnego, lądowego i powietrznego.

Transport Fever Pobierz na PC

Transport Fever Pobierz

Pobierz za Darmo!

Jakie zadania stoją przed graczem?

Wyobraź sobie świat, w którym transport ludzi i towarów przebiega bez zastrzeżeń. Pociągi nigdy się nie opóźniają, samoloty odlatują o czasie a załadunek i wyładunek towarów trwa tylko tyle, ile jest absolutnie koniecznie. Właśnie taki świat trzeba stworzyć w grze Transport Fever, łącząc ze sobą jak najlepiej różne punkty. Do wyboru jest transport kolejowy, drogowy, wodny oraz powietrzny, a przed graczem stoi nie lada wyzwanie złączenia ich w jeden węzeł.

Żeby osiągnąć ten cel, należy skupić się nie tylko na łączeniu ze sobą kolejnych punktów, ale i na budowaniu portów, lotnisk, stacji i dworców. Zadaniem gracza jest zorganizowanie punktów przeładunkowych, wykładanie torów, budowanie dróg i planowanie coraz bardziej skomplikowanej infrastruktury. Zbudowane rozwiązania starzeją się i przestają wystarczać, więc trzeba je także stale ulepszać, żeby sprostać zmiennym warunkom i zapotrzebowaniu. Pobierz Transport Fever Download także po to, żeby żeby zbudować świat, w którym już nikt nie będzie narzekał na nieudolność firm przewozowych – jednym z zadań jest bowiem zorganizowanie możliwie najlepszej sieci przewozu pasażerów.

Edytor połączeń i grafika

Gra posiada intuicyjny w obsłudze edytor, dzięki któremu gracz może dowolnie planować i wykonywać kolejne połączenia, sieci i stacje. Możliwości są tu ogromne, a ograniczeń prawie nie ma co sprawia, że granie w Transport Fever cechuje się dość dużą wolnością wyboru. Można postąpić dowolnie, jednak gra nigdy sama nie sugeruje „prawidłowych” posunięć, co mogłoby znacznie pogorszyć jakość rozgrywki. Z kolei grafice gry nie można niczego zarzucić, pojazdy są dobrze zaprojektowane a świat prezentuje się realistycznie.

Nie tylko transportowy raj

Transport Fever to gra ekonomiczna, a więc gracz nie ma do dyspozycji nieograniczonych zasobów. Pieniądze trzeba najpierw efektywnie zarobić, a następnie wydawać w rozsądny sposób tak, by każdy wydatek stawał się inwestycją. Kolejne rozwiązania technologiczne i kolejne tworzone trasy pochłaniają coraz większe ilości pieniędzy. Jeśli chcesz sprawdzić, na ile uda ci się zrównoważyć zarobki i wydatki, pobierz Transport Fever Download, a następnie zbuduj transportowe i finansowe imperium, jakiego nie widział świat. Dzięki tym możliwościom gra staje się jeszcze bardziej realistyczna i zbliżona do rzeczywistej ekonomii.

Fabuła w grze

Jak to w strategiach ekonomicznych, odgórnie narzucone fabułą gry nie jest zbyt mocno rozbudowana. Zawsze zaczyna się w roku 1850, w czasie maszyn parowych i intensywnego rozwoju kolejnictwa. Grać można w dwóch kampaniach. Pobierz Transport Fever Download i przenieś się do Europy albo Ameryki Północnej w czasach, kiedy technika pokonywała kolejne skoki w przyszłość i wszystko wydawało się możliwe. Sprawdź, czy będziesz w stanie tak zaplanować rozwój infrastruktury, żeby połączyć świat niezawodnymi i szybkimi szlakami komunikacyjnymi.

Transport Fever Download – Pełna Wersja

Transport Fever Download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Transport Fever Free Download
  • Pobierz Transport Fever Torrent Crack
  • Free Download Transport Fever Exsite Steam
  • Pebx Transport Fever Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Transport Fever PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *