Anno 2205 Download

Platformy: PC
Producent:

Ubisoft Blue Byte


Wydawca:

Ubisoft


Wydawca PL:

Ubisoft GmbH


Data premiery:

3 listopada 2015


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, science fiction, ekonomiczne, budowa miasta

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 723 razy

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Anno 2205:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 750 2.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5870
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz/AMD FX 4100 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680/Radeon HD 7970
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit

Anno 2205 to kolejna z serii cenionych przez graczy gier z gatunku strategiczno – ekonomicznych. W przeciwieństwie do wielu gier tego gatunku, nie przenosimy się w przeszłość, wręcz przeciwnie. Trafiamy do przyszłości, gdzie naszym zadaniem jest wybudowanie futurystycznego miasta, Jak na przyszłość przystało, gracz może budować futurystyczne budowle i wykorzystywać niezmiernie nowoczesne rozwiązania. Deweloperzy ze studia Blue Byte, odpowiadający za grę, nie stworzyli jednak banalnej strategiczno – ekonomicznej gry, tylko bardzo rozbudowany tytuł, o czym można się przekonać, pobierając Anno 2205 Download w pełnej wersji i rozpoczynając rozgrywkę.

Anno 2205 Download – Gra w pełnej wersji

Anno 2205 pobierz Ściągnij Grę!

W Anno 2205 musimy tworzyć futurystyczne miasto naszych marzeń, czasy, w których przyszło nam to robić, otwierają przed nami szereg nowoczesnych rozwiązań, które możemy zastosować, jednak wiążą się też z jednym minusem. Jest nim ograniczona ilość surowców, które można wykorzystać do budowy metropolii. Ziemia okazuje się planetą, na której wiele surowców jest na wyczerpaniu. Surowce naturalne w znacznej części zostały wyeksploatowane przez ludzi, dlatego w celu zrealizowania tak olbrzymiej budowy, jak budowa potężnego futurystycznego miasta, będziemy musieli udać się na podbój kosmosu. To właśnie tam znajdziemy nasze surowce do budowy miasta. Trzeba to zrobić, na ziemi bowiem nie da się zdobyć tyle materiału, by nasze miasto mogło powstać. Ograniczona ilość surowców oczywiście i na ziemi jest dostępna, warto jednak, sobie zdać sprawę z tego, że do budowania metropolii, ilość niezbędnych materiałów jest po prostu ogromna.

Zwiastun gry – Anno 2205

Początkowo Anno 2205 toczy się na ziemi, z czasem jednak naszym zadaniem jest założenie bazy na księżycu. Ludzie tam zatrudnieni, będą pozyskiwać dla nas surowce, z których będzie można kontynuować budowę naszego miasta marzeń. Oczywiście możemy pozyskiwać również rzeczy, które do samej budowy nie są potrzebne, sprzedawać je a środki przeznaczać na budowanie naszego miasta przyszłości. Działaj konkretnie, rozsądnie i skutecznie, a bez wątpienia uda Ci się zdobyć materiały niezbędne do stworzenia takiego miasta, jakie sobie zaplanowałeś.

Budując miasto naszych marzeń, nie możemy zapominać, że budynki, w miarę upływającego czasu, mogą rozwijać się samoczynnie. Oczywiście my, jako twórcy miasta, mamy możliwość dołączania do budynków dodatkowych modułów. Planując rozbudowę, nie można jednak zapominać, by komponowała się ona z wcześniejszymi obiektami naszego miasta i jest to ważne nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim ze względu na użyteczność naszego miasta. Co ciekawe, w Anno 2205, istnieje możliwość pracy na kilku planszach i rozbudowywania elementów umieszczonych w kosmosie i miasta, które zlokalizowane jest na powierzchni naszej planety. Oczywiście, jak na dobrą grę tego gatunku przystało, możliwe jest granie w trybie singleplayer oraz multiplayer. Wybierając tryb wieloosobowy, można działać wspólnie z przyjaciółmi, dzięki czemu realizacja celu, gry staje się dużo łatwiejsza i szybsza. Pobierz Anno 2205 Download na PC i zagraj już teraz w tą niesamowitą strategię.

Dlaczego warto sięgnąć po Anno 2205? Wiele jest powodów. Gra uczy strategicznego myślenia, konieczności myślenia o przyszłości naszej metropolii, umiejętności przewidywania konsekwencji swoich decyzji. Pozwala pokierować miastem, które jest tak inne, od miast, które znamy, stworzyć coś, tak naprawdę z niczego. Oczywiście nie jest to zadanie proste. Konieczność podboju kosmosu, pozyskiwania materiałów budowanych na księżycu, wymaga od nas założenia odpowiedniej księżycowej bazy i pokierowania nią tak, by przynosiła odpowiednie efekty. Jeśli to się uda, będzie miejscem, z którego pozyskasz wiele niezbędnych ci materiałów.

Pobierz za darmo Anno 2205 Download w pełnej polskiej wersji na swój komputer i przekonaj się, że budowanie przyszłościowego miasta marzeń może być bardzo pasjonującą rozrywką. Stwórz miasto swoich marzeń, jednak przygotuj się, na to, że będzie to kosztować niemało wysiłku, sprytu i zdolności działania. Uda Ci się? Jeśli rozsądnie podejdziesz do gry, zaplanujesz swoje działania, będziesz je dobrze realizować, bez wątpienia tak.

Anno 2205 Pobierz za darmo

Anno 2205 download Pobierz Grę!

 • Free Download Anno 2205 Torrent
 • Anno 2205 Pobierz za darmo Reloaded
 • Exsite Anno 2205 Download Free
 • Pobierz Anno 2205 Chomikuj
 • Anno 2205 Free Download Skidrow
 • Pełna Wersja Anno 2205 Pebx

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.