GTA San Andreas Download

GTA San Andreas

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4
Producent:
 

Rockstar North


Wydawca:
 

Rockstar Games


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

26 października 2004


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, lata 90.

Języki:  polski, angielski, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, niemiecki, japoński

Pełna Wersja + Crack

Grand Theft Auto: San Andreas 3.0

Polska wersja językowa

Pobrano 21927 razy

Waga: 4.7 GB

Ocena użytkowników: 4.5/5

Wymagania sprzętowe Grand Theft Auto: San Andreas:

Minimalne:
 • Procesor: Pentium 4 1.8GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 128 MB GeForce 6600
 • Miejsce na dysku: 4.7 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP 32

Choć od premiery produkcji Grand Theft Auto San Andreas minęła już ponad dekada, nadal cieszy się ona dużą grywalnością. Przez niektórych uznawana jest za najlepszą odsłonę całej serii, mimo tego, iż w późniejszym czasie zostały wydane kolejne trzy bardziej rozbudowane i urozmaicone części. Być może sprawcą tego stanu rzeczy jest nieprzeciętny klimat, w jakim utrzymany jest San Andreas, poza tym, była to pierwsza gra z serii GTA, w której gracz miał aż tak wielki wpływ na wygląd i życie swojej postaci. Tendencja ta stopniowo była rozwijana w każdej kolejnej odsłonie cyklu. Producentem gry jest Rockstar Games.

GTA San Andreas Download PC

Grand Theft Auto San Andreas Pobierz Ściągnij Grę!

Poradnik jak pobrać i zainstalować grę – oglądaj!


Dla osób mających ochotę powrócić do starego, dobrego klimatu San Andreas, nie pozostaje nic innego, jak tylko zainstalować grę na swoim komputerze – GTA San Andreas Download – to zawsze gwarancja dobrej rozrywki, bez względu na to, czy graliśmy już w nią kilka razy, czy nie mieliśmy dotąd okazji jej poznać.

Seria GTA podbiła świat gier komputerowych dzięki swojej nietuzinkowej, innej niż wszystkie grafice, unikatowym typie animacji oraz ciekawej fabule – akcja dzieje się w amerykańskich przestępczych półświatkach, gdzie uskuteczniane są gangsterskie porachunki. Motyw ten nie omija również Grand Theft Auto San Andreas. Pokonując kolejne etapy, wraz z głównym bohaterem zagłębiamy się w kryminalną rzeczywistość miasta Los Santos, a jednocześnie wspinamy się coraz wyżej w gangsterskiej hierarchii.

Zwiastun gry – Grand Theft Auto San Andreas

A wszystko zaczyna się od momentu, kiedy nasz protagonista – Carl Johnson, powraca do rodzinnej miejscowości z powodu śmierci matki. Szybko okazuje się, że miastem tak naprawdę rządzą gangsterzy trzymający w szachu skorumpowanych policjantów i robiący, co im się żywnie podoba. Nasz bohater wpada w niemałe tarapaty – zostaje wrobiony w morderstwo policjanta i handel narkotykami. Zadaniem Carla jest stworzenie własnego gangu, oczyszczenie się z ciążących na nim fałszywych zarzutów oraz zadbanie o bezpieczeństwo własnej rodziny.

Chcesz wcielić się w Carla Johnsona i poznać mafijne klimaty? Dowiedz się więcej – Pobierz GTA San Andreas Download – od tego zaczęła się seria najlepszych części GTA. Grand Theft Auto San Andreas to gra, do której zawsze powraca się z sentymentem. Niezależnie od tego, ile części od jej czasów już powstało i ile powstanie jeszcze, jest to produkcja, która nigdy się nie zestarzeje. Poszczególne jej elementy, choć nie są już innowacją, jaką były 10 lat temu, nadal wciągają i bawią. Gra nie jest statyczna ani jednokierunkowa, na każdym etapie pozwala wykazać się graczowi swobodą działania i kreatywnością. Możemy poruszać się po świecie San Andreas, w jaki sposób chcemy. Możemy skupić się na zadaniach głównych, ale równie dobrze, możemy do woli spacerować, jeździć, pływać, słuchać muzyki, robić zakupy, odwiedzać siłownię, fryzjera, a także oddawać się innym czynnościom. Jest to spora porcja zabawy, która jednocześnie może być dobrym sposobem na relaks. Jeśli chcesz odpocząć w towarzystwie tej nietuzinkowej gry, odwiedź link Grand Theft Auto San Andreas Download – kształtuj swojego bohatera i wraz z nim poznawaj wszystkie zakamarki San Andreas.

Z całą pewnością nie ma tu miejsca na nudę – twórcy GTA San Andreas zadbali o dokładne opracowanie całej sieci misji, zadań głównych i zadań dodatkowych, dzięki którym zawsze jest tu co robić. Likwidacja siedziby gangu, przechwycenie skrzynek z bronią, wzięcie udziału w wyścigu samochodowym i wygranie go, skok na kasyno, zdobycie terytorium innego gangu, zniszczenie łodzi szpiegowskich, przechwycenie towaru od uciekających gangsterów – to tylko niektóre z licznych misji i zadań.

Grand Theft Auto San Andreas Pobierz

Pełna Wersja

GTA San Andreas Download Pobierz Grę!

 • GTA San Andreas Free Download
 • Pobierz GTA San Andreas Torrent
 • GTA San Andreas Pobierz za darmo
 • Free Download GTA San Andreas Chomikuj
 • GTA San Andreas Download Free
 • Exsite Grand Theft Auto San Andreas PC Download
 • Pebx Grand Theft Auto San Andreas 2005 RePack
Opinie
 1. Marko
 2. zuzia
 3. Kakashi

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *