Grand Theft Auto III Download za darmo

Grand Theft Auto III: 10 Year Anniversary Edition / GTA 3

Platformy:  PC, PS4
Producent:
 

Rockstar Games


Wydawca:
 

Rockstar Games


Wydawca PL:
 

Play-It


Data premiery:
 

21 maj 2002


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, samochodowe, gangsterskie, sandbox, TPS, reedycje/remastery/remaki

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil (unofficial), Czech (unofficial), Slovak (unofficial)

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 42577 razy

Waga: 0.56GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Grand Theft Auto III:

Minimalne:
  • Procesor: Pentium II 400MHz
  • Pamięć: 64MB RAM
  • Karta graficzna: akcelerator 3D
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/7/Vista/8/8.1/10 64-bit

Grand Theft Auto III to kolejna część popularnej serii gier akcji. Z pewnością zachwyci ona miłośników gangsterskich klimatów oraz szybkich samochodów. Opisywany tytuł został wyprodukowany oraz wydany przez Rockstar Games. Polskim wydawcą jest studio Play-It. Produkcja została udostępniona na takie platformy, jak PC, PS2, XBOX, iOS, AND, PS4. To fantastyczna opcja dla fanów kontrowersyjnego cyklu.

GTA 3 Pobierz w Pełnej Wersji za Darmo

Grand Theft Auto III Download Download Free GTA!

Poradnik jak pobrać i zainstalować grę – oglądaj!


Nowa oprawa graficzna

Opisywana gra stanowi prawdziwy przełom – pierwszy raz spotykamy się z trójwymiarową oprawą graficzną. Jest ona bogata w detale, co z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły. Trzeba wspomnieć, że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby elementy otoczenia zostały dopracowane do perfekcji.

Bardzo ważnym elementem rozgrywki są samochody. Darmowe gry zapewniają szeroki wybór pojazdów, które idealnie odwzorowują oryginały. Podczas rozgrywki możemy korzystać zarówno z aut osobowych, jak i dostawczych, czy też sportowych. To ostatni rodzaj pojazdów wzbudza najwięcej emocji. Drogie i szybkie samochody uprzyjemniają zabawę.

Oczywiście nie musimy posiadać gotówki na zakup samochodu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobyć auto drogą kradzieży. To właśnie dzięki temu podczas eksplorowania lokacji możemy często zmieniać samochody. Bardzo ważne jest to, aby nie poruszać się zbyt długo jednym autem – policja może szybko wpaść na nasz trop.

Podróż do Liberty City

Masz ochotę przenieść się do wirtualnej wersji Nowego Yorku? Pobierz Grand Theft Auto III Download i pomóż głównemu bohaterowi odnaleźć się w brutalnej rzeczywistości. Akcja toczy się w Liberty City. Jest to miasto, które tętni życiem. Znajdziemy tutaj wiele godnych odwiedzenia obiektów. Warto jest również wspomnieć o ludziach sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Kierowaną przez nas postacią jest Claude Speed – nie wiemy o nim zbyt wiele. Marzy on o zostaniu przywódcą lokalnej grupy przestępczej. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie. Podczas rozgrywki musimy wykazać się nie lada odwagą oraz sprytem. Nie należy zapominać, że z niemal każdej strony czekają na nas zagrożenia. Zachowajmy czujność podczas przemierzania lokacji.

Gra obfituje w przemoc, rozboje oraz morderstwa. To właśnie dlatego jest ona uważana za kontrowersyjną. Niejednokrotnie będziemy musieli sięgnąć po broń. Oczywiście możemy używać jej nie tylko w ramach obrony własnej, ale np. podczas napadu na właściciela pożądanego przez nas pojazdu. Nowszą odsłoną gry opartej na mieście jest GTA 4 do pobrania za darmo.

Misje do wykonania w Grand Theft Auto 3

Podczas rozgrywki musimy realizować powierzone nam zadania. Niektóre misje są skomplikowane i niebezpieczne. Narażają nas na utratę wolności, a nawet życia. Pamiętajmy, że wokół nas toczy się normalne życie. Nie zapominajmy o stróżach prawa, którzy tylko czekają na nasze potknięcie.

Trzeba jednak wspomnieć o mniej poważnych zadaniach, które stanowią element humorystyczny. Jednym z nich jest zebranie z ulic miasta pism pornograficznych. Misje przerywane są krótkimi scenkami – to ciekawy przerywnik, dzięki któremu możemy pozyskać wiele cennych informacji. Pobierz na PC GTA 3 Download za darmo.

Im sprawniej będziemy realizować misje, tym lepiej. Podczas rozgrywki kształtujemy również wizerunek głównego bohatera. Czasami niezbędne będzie znalezienie kryjówki, w której można przeczekać największe niebezpieczeństwo. Zdobycie władzy nad grupą przestępczą wymaga ciężkiej pracy. Gangsterskie życie to nie tylko pasmo sukcesów, ale również porażek. Uważajmy na pomyłki, które mogą odebrać nam marzenia o byciu leaderem.

Szeroki wybór broni

Toczone przez nas starcia wymagają nowoczesnej broni. Tylko wtedy poradzimy sobie nawet z najmocniejszym przeciwnikiem. Pamiętajmy, że nasz bohater powinien przemieszczać się szybko oraz niezauważalnie. Akcja rozgrywa się pomiędzy trzema sąsiadującymi wyspami. Do przeprawy przez wodę mogą przydać nam się motorówki. Kierowana przez nas postać nie potrafi pływać.

Pokaźny arsenał broni sprawia, że walki są spektakularne oraz ekscytujące. Ponadto możemy stale rozbudowywać posiadany ekwipunek. Warto wiedzieć, że w tej odsłonie gry twórcy oferują nam kuloodporny pojazd, dzięki któremu będziemy poza zasięgiem wroga. Dbając o kamuflaż warto jest zwrócić uwagę na mniej sztampowe pojazdy np. budkę przewożącą lody.

Opisywana gra porusza również wątek seksualny. Nasz bohater może skorzystać z usług prostytutek. Warto wspomnieć także o oprawie muzycznej. Możemy słuchać ośmiu stacji radiowych. Zdecydowana większość utworów została stworzona na potrzeby gry. Dzięki temu zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Gra ma charakter nieliniowy, a więc jej przebieg zależy od nas.

GTA III / Grand Theft Auto III Download PC

GTA 3 Download Pobierz Grę za darmo!

  • Pełna wersja Grand Theft Auto III Crack Pebx
  • Free Download GTA 3 Torrent Chomikuj
  • Ściągnij grę Grand Theft Auto III za darmo PC
  • Darmowa gra GTA 3 free Download

crack Myth

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *