Saints Row Reboot Download

Saints Row, Saints Row 5

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Volition Inc.


Wydawca:
 

Deep Silver


Data premiery:
 

23 sierpnia 2022


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Akcji, TPP, gangsterskie, sandbox, humorystyczne, TPS, kooperacja, strzelanki, Epic Store exclusive

Języki:  Polski, Portuguese - Brazil, Chinese - Simplified, Chinese - Traditional, Czech, French, German, Italian, Japanese, Korean, Spanish - Latin America, Spanish - Spain, Portuguese, Russian, Polish

Pełna Wersja + Crack

Saints Row Reboot Platinum Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 18744 razy

Waga: 48.99GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Saints Row Reboot:

Saints Row Reboot – Od premiery czwartej części szalonych przygód gangu Świętych minęło już wiele lat . Odpowiadające za serię studio Volition uznało zatem, że najwyższy czas na swoisty reboot serii. Saints Row, bo tak nazywa się po prostu kolejna część serii, to jedna z najciekawszych dotychczasowych propozycji tego studia. Czego więc możemy się po niej spodziewać?

Saints Row Reboot Pobierz za darmo

Saints Row Reboot download pc

Zainstaluj Grę

Zupełnie nowa ekipa

Saints Row to zupełny restart serii – do dyspozycji otrzymujemy więc zupełnie nowych bohaterów. Zamiast Oliega, Johnny’ego Gata, Shaundi czy Violi, tym razem w skład naszej ekipy wejdą postacie takie jak Eli, Kevin, czy Neenah. Nie oznacza to jednak, że szalona rozwałka, z której zasłynęła przecież seria Saints Row stała się choć trochę mniej zwariowana!

Podobnie jak w przypadku poprzednich części cyklu – zabawa rozpoczyna się od stworzenia naszej własnej, unikatowej postaci, która stanie się liderem gangu Świętych. O tym, jak bardzo rozbudowane są edytory postaci w grach Sainst Row wie zaś każdy, kto choć raz zagrał w którąkolwiek grę z cyklu. Zmienić możemy praktycznie wszystkie detale postaci – włącznie z używanym przez nią głosem.

Kapitalna rozwałka

Nowe Saints Row to także zupełnie nowe miasto, które możemy zwiedzać, podziwiać i… niszczyć. Tym razem twórcy poszli o krok dalej, niż w poprzednich częściach. Oprócz samego Santo Ileso do naszej dyspozycji oddane zostały jego bezpośrednie okolice, tworząc w ten sposób największą mapę w historii serii. Otoczone pięknymi, potężnymi pustyniami miasto z pewnością zachwyci niejednego gracza.

W grze Saints Row Reboot nie zabrakło doskonale znanych z poprzednich części serii aktywności. Czekają na nas nie tylko emocjonujące wyścigi różnego rodzaju pojazdami, ale o wiele bardziej szalone atrakcje. Wymuszanie odszkodowania poprzez rzucanie się pod koła rozpędzonych pojazdów, destrukcja otoczenia szambiarką – to już znaki rozpoznawcze serii.

Twórcy zaś tym razem przygotowali także szereg zupełnie nowych atrakcji, niemniej jednak – pozwolimy odkryć je graczom samodzielnie. Inna odsłona serii Saints Row: The Third Remastered również u nas do pobrania.

Bogaty wątek fabularny

Saints Row to także zupełnie nowa fabuła, która nie nawiązuje w żaden sposób do wydarzeń z poprzednich części serii. Sprawia to, że przy grze doskonale będą bawić się gracze, którzy dotychczas z serią nie mieli za wiele wspólnego. Doświadczonych wyjadaczy ucieszy zaś szereg easter eggów ukrytych tu i ówdzie przez developerów gry ze studia Volition.

Fabuła nowego Saints Row to kilkadziesiąt zróżnicowanych, szalonych misji w otwartym świecie, a to przecież jeszcze nie wszystko. Na graczy czeka bowiem szereg wyzwań i zadań pobocznych. Cała konstrukcja gry do złudzenia przypomina produkcje z uznanej serii Grand Theft Auto. Z pewnością również fani produkcji Rockstar Games grając w nowe Saints Row poczują się jak w domu.

Graficzne i dźwiękowe wodotryski

Od daty premiery ostatniej części serii minęło wiele lat, ale twórcy nie próżnowali. Opanowali oni do perfekcji możliwości oferowane przez współczesne podzespoły komputerowe i absolutnie je wykorzystali. Nowe Saints Row cechuje się fantastyczną oprawą audio wizualną, pozwalając graczom jeszcze mocniej chłonąć klimat przedstawionego w grze świata. Santo Ileso to miasto jedyne w swoim rodzaju!

Pochwalić zdecydowanie należy także voice acting gry. Twórcy po raz kolejny sięgnęli po pomoc niezwykle utalentowanych aktorów. Sprawia to, że postacie wydają się być absolutnie tak żywe, jak my. W ich wypowiedziach nie ma ani trochę sztuczności czy aktorstwa. Całości dopełniają zaś również bardzo wysokiej jakości efekty dźwiękowe.

Saints Row Reboot Download PC Pełna Wersja

Saints Row 5 / Saints Row

Saints Row Reboot pobierz za darmo

Pobierz Grę

install game Saints Row 5 life sandbox crack Saints Row Reboot free download torrent and wingsuit your way as you shoot and eli epic games anarchy pack best saints standard edition santo ileso w stanach zjednoczonych koch media gmbh platinum edition the Saints Row Reboot deep silver volition llc all other trademarks anarchy pack Saints Row 5 pełna wersja instalacja gry za darmo you with the top blockbuster missions release los panteros discover american install unique city bikes gameplay muscle car

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *