Slender The Arrival Download

Platformy:  PC, X360, PS4, XONE
Producent:
 

Parsec Productions


Wydawca:
 

Parsec Productions


Data premiery:
 

28 października 2013


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, FPP, survival horror, horror, indie, Oculus Rift, rzeczywistość wirtualna

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 10926 razy

Waga: 1.28GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Slender: The Arrival :

Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Quad Core i5 2.3 GHz
  • Pamięć: 3 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce 260
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7 łącze internetowe

Czy myślałeś kiedyś o przeżyciu wspaniałej przygody z gatunku horrorów? Wielu myśli, że to niemożliwe, a horror to jedynie film, jednak już teraz każdy ma szansę rozegrać własną wycieczkę! Nie wahaj się i pobierz Slender The Arrival Download, gdzie zagadki czekają na każdym kroku, a Ty musisz oglądać się, by nie trafić na tytułowego upiora!

Slender The Arrival Download PC v2.0

Slender The Arrival Pobierz Ściągnij Grę!

Gra na PC Slender The Arrival jest owocem współpracy studia Marka Hadleya wraz z Blue Isle Studios i od samej premiery podbiła serca graczy na całym świecie. Należy ona do kategorii gier survival-horror, a sam gracz musi odnaleźć strony manuskryptu, bądź też wchodzić w różnorakie interakcje z przedmiotami, a jednocześnie uważać, by przed ukończeniem wszystkich zadań nie dopadł do wspomniany w tytule Slender bez twarzy. Slender The Arrival jest kontynuacją słynnej części Slender: The Eight Pages.

Gra to inaczej horror, w którym przygodę przeżywa tylko jedna osoba. Musi ona przede wszystkim poznać przerażającą historię, a także uciekać przed czyhającym Slenderem. Akcja rozgrywa się w mrocznych lasach, a sama tytułowa maszkara jest znana nie tylko graczom. Slender Man to historia znana od wielu lat. Historia o nim bowiem miała swój początek w pierwszych latach XXI wieku. Jest to nienaturalnie wysoki potwór, który nie posiada twarzy, a przy okazji – jest przyodziany w nadający mu jeszcze większej mroczności garnitur.

Sam zainteresowany musi chodzić po okolicy i odkrywać kolejne zagadki, jednak na przeszkodzie stoi Slender, który nie chce dopuścić do poznania prawdy. Jest on bowiem cały czas za swoją ofiarą i nieustannie skraca do niej dystans, śledząc ją od samego początku gry. Sam początek jest spokojny, jednak wraz z upływem grania tempo oraz strach dają o sobie znak osobie grającej.

Warto wiedzieć, iż gracz nie posiada jakichkolwiek przedmiotów, którymi mógłby się bronić – w części Slender The Arrival na próżno szukać broni, bowiem jedyną rzeczą, jaką ma ze sobą ofiara jest mała, prosta latarka. Warto pamiętać, by podczas gry unikać kontaktu wzrokowego z potworem, bowiem samo spojrzenie mu w oczy może być poważnym zagrożeniem.

W drugiej części Slendera znajdują się różne poziomy, dzięki którym można dobrać do własnych preferencji odpowiedni. Obecnie Slender The Arrival jest grą, która wciąż podbija serca coraz to nowszych graczy-amatorów. Całą grę obserwuje się z perspektywy osoby pierwszej, w związku z czym jeszcze bardziej można wcielić się w ofiarę, a tym samym intensywniej poczuć przerażający wzrok potwora na własnym karku.

Jeśli jesteś zainteresowany, Slender The Arrival Download pobierz już teraz na komputer PC za pomocą powszechnego już internetu i jego słynnych mocy. Gra jest tym bardziej ciekawa, bowiem nie posiada ona jakichkolwiek pomocy w postaci mapek, kompasu, bądź strzałek pomagających odszukać wskazówek, bądź drogi. Druga część Slendera jest bardzo czasochłonna, to nie gra na chwilę, a nawet na kilka godzin. Wielu graczy chwali sobie grafikę, która odwzorowuje nawet najmniejszy detal i właśnie z jej pomocą gra wyróżnia się na tle wielu innych. Również i bez zarzutu pozostaje udźwiękowienie, mające znaczny wpływ na klimat.

Grę pobierz już dziś, nie czekaj na kolejne zachęty od znajomych – sam przekonaj się, jak Slender The Arrival Download wpływa na zachowanie oraz uczucia każdego, kto choć raz spróbował oszukać mrocznego Slendermana. Nie jest to proste, jednak warto podjąć się tego zadania!

Slender The Arrival Pobierz – Pełna Wersja

Slender The Arrival Download Pobierz Grę!

  • P2P Slender The Arrival Free Download WaLMaRT
  • Pobierz Slender The Arrival v2.0 Chomikuj Torrent
  • Free Download Slender The Arrival GOG Pebx
  • Exsite Slender The Arrival 2013 Pobierz za darmo
Komentarze odwiedzających
  1. Grywalny

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *