Frozenheim Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Paranoid Interactive


Wydawca:
 

Hyperstrange


Data premiery:
 

20 maja 2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Strategiczne, ekonomiczne, RTS, mitologia nordycka, indie, wikingowie, budowa miasta

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8744 razy

Waga: 4.87GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Frozenheim:

Minimalne:
  • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 265
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Quad Core 3.4 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Frozenheim jest to nordycka odmiana city builder. Rozgrywka jest rozbudowana z elementami zarządzania i taktycznej walki RTS, czyli bieżącej reakcji na wydarzenia. Zarządzamy klanem, który poluje, łowi ryby, uprawia rolę aby przetrwać, a także walczy. Mieszkańcy muszą zabiegać o przychylność bogów.

Frozenheim Pobierz za darmo na PC

Frozenheim download pc

Zainstaluj Grę

Producent i wydawca

Producentem gry jest firma Paranoid Interactive. Do tej pory Frozenheim jest jej pierwszym i jedynym projektem. Natomiast wydawcą jest firma Hyperstrange, niezależne, polskie studio z siedzibą w Warszawie. Gra dostępna jest na platformie Steam.

Fabuła gry

Frozenheim to podróż do legendarnego świata Wikingów. Wcielam się w przywódcę klanu, który został wygnany ze swoich stron ojczystych. Udaje się odnaleźć skarawek ziemi, Mitgard, gdzie można przetrwać nadchodzącą surową, północną zimę. Warunki pogodowe odgrywają ważną rolę, ponieważ w trakcie srogiej zimy zapasy będą się kurczyć. Jako jarl, aby przetrwać, muszę zbudować osadę, zabezpieczyć ją i walczyć z nieprzyjaciółmi. Muszę mieć stal dla naszych wojowników, a więc wydobywać rudę, mieć kuźnię do jej przerobienia, a także dbać o ich właściwe wyszkolenie.

Tworzę oddziały, które składają się z 5-6 ludzi. Każda jednostka w Frozenheim ma swoje mocne i słabe strony. Przykładowo topornicy są najlepsi w ataku, natomiast tarczownicy lepiej działają w defensywie, mogąc utworzyć mur z tarcz. Pod względem rozgrywki ekonomicznej mamy do dyspozycji proste, ale skuteczne rozwiązania. Jedzenie mogę pozyskiwać z gospodarstwa z prosiakami, farmy z wiatrakami, myślistwa i rybołówstwa. Jeśli jeszcze nie grałeś sprawdź grę Northgard za darmo jest to bardzo podobna gra strategiczna.

Rozgrywka Frozenheim

Akcję i pole gry obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Głównym zadaniem jest rozbudowa osady Wikingów przed nadchodzącą zimą. Potrzebne będą przeróżne materiały budowlane. Mroźna północ nie jest terenem łatwym i zdobycie surowców nie jest rzeczą łatwą. Potrzebna będzie organizacja specjalnych wypraw. Jedynie drewno nie stanowi specjalnego problemu. Zbudować trzeba wszystko, co zapewnia podstawowy byt i działalność naszych Wikingów. Tak więc wznosimy budynki, remontujemy i usprawniamy te, które już posiadamy.

Dbamy o potrzeby duchowe, budując świątynie, a także wzmacniamy bezpieczeństwo inwestując w obiekty militarne. W miarę czynienia postępów w grze Frozenheim uzyskujemy dostęp do nowych rozgałęzień rozwoju i nowych technologii. Zanim przejmiemy całkowitą kontrolę nad terytorium, warto pomyśleć o bezpieczeństwie, budując palisadę i wieże strażnicze. Nasze działania przyciągają uwagę innych mieszkańców terytorium, którzy nie zawsze są mam przychylni. Niestety, musimy stworzyć liczną i różnorodną armię i przystąpić do wojny. Sukces można osiągnąć dzięki zręcznej taktyce i wykorzystaniu najlepszych umiejętności naszych oddziałów.

Grafika w Frozenheim

Oprawa graficzna jest na dobrym poziomie, choć niekiedy brakuje wyrazistości efektom wizualnym. Patrząc z daleka elementy będące w ruchu prezentują się nieźle, natomiast z bliska lepiej prezentują się detale stałe. Na uwagę zasługują pełne szczegółów budynki, jak i widok północnej roślinności. Także animacje lepiej wyglądają z pewnej odległości.

Muzyka

Udźwiękowienie jest niezłe, choć niestety wartość informacyjna sygnałów jest niewielka. Muzyka Frozenheim jest spokojna, ale z czasem staje się monotonna i nudna, żadne konkretne akcenty nie przykuwają uwagi słuchającego.

Tryb gry

Do wyboru mamy rozgrywkę, gdzie wcielamy się w przywódcę klanu, lub zabawę multiplayer. Poza walorami rozrywkowymi Frozenheim posiada także inne wartości. Uczy logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji, rozwija zdolności manualne i wyobraźnię.

Frozenheim Download PC – Pełna Wersja

Frozenheim pełna wersja gry torrent

Pobierz Grę

serene norse city builder viking village from nothing crack Frozenheim free download torrent codex only discover resources and those who seek city builder set sail in your frozenheim is frozen north boats you will build and expand viking village from install the game offers elaborate management launch raid parties grow your food rts tactical combat the game Frozenheim exploration parties build and survive extract the game early access developer frozenheim free download explore and conquer serene norse city builder frozenheim is a serene download the game using our site even harder

any missing dll errors destroy you and victory. start game build temples download frozenheim

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *