Teardown Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Tuxedo Labs


Wydawca:
 

Tuxedo Labs


Data premiery:
 

21 kwietnia 2022


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Zręcznościowe, FPP, elementy logiczne, indie

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8755 razy

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Teardown:

Minimalne:
 • Procesor: Quad Core
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Teardown jest to gra zręcznościowo-logiczna, której akcja obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Zasadniczą akcją jest wykonywanie skoków w celu pozyskania odpowiednich przedmiotów. Każda akcja wymaga opracowania odrębnego planu wejścia do budynku, kompleksu zabudowań i dotarcia do cennych przedmiotów. Wcześniej musimy opracować drogę ucieczki, ponieważ za każdym razem, gdy dotykamy upatrzonego łupu, rozlega się dźwięk sygnału alarmowego, zmuszający do natychmiastowej ucieczki.

Teardown Pobierz za darmo na PC

Teardown download pc

Zainstaluj Grę

Producent i wydawca

Twórcą gry jest firma Tuksedo Labs, która jest zarówno twórcą, jak i wydawcą gier video. Firma zaczęła działać jeszcze przed rokiem 2022. Treatdown jest jak dotąd pierwszym i jedynym ich projektem. Tuksedo Labs jest także samodzielnym wydawcą gry.

Platforma

Teardown przeznaczona jest na Stream pod Windows, z możliwością DLC, czyli uzupełniania podstawowej wersji o dodatkową treści. Wymagania sprzętowe są minimalne.

Fabuła Teardown

W grze staję się bohaterem, który ma bardzo poważnie problemy finansowe. Moja firma znalazła się na skraju bankructwa. Brakuje pieniędzy na bieżące wypłaty, a długi z dnia na dzień stają się większe. Desperacja wymusza gorączkowe poszukiwanie dodatkowego zarobku. Niestety, sprowadza się to do podejmowania współpracy z coraz bardziej podejrzanymi typami. Z upływem czasu, jako jednoosobowy bohater gry, staję się specjalistą od coraz gorszych zleceń. W grę wchodzi wszystko: kradzież samochodu, wysadzenie sejfu, zrównanie z ziemią budynku, to tylko niektóre z licznych możliwości. Współpraca z półświatkiem przestępczym zacieśnia się coraz bardziej a zadania są coraz bardziej skomplikowane.

Rozgrywka

Moim zadaniem jest przygotowanie skutecznego napadu tak, aby odniósł sukces. Na trójwymiarowych mapach mam udostępniony cały szereg elementów, narzędzi i pojazdów, z których mogę korzystać. W praktyce wszystko co jest na mapie można zniszczyć i może ulec destrukcji. Teardown dostarcza ogromnych możliwości interakcji z otoczeniem. Moje cele mogę realizować w dowolny sposób. Mogę używać pojazdów oraz różnych narzędzi do przedzierania się przez ściany, do burzenia budynków, lub do wysadzania różnych przedmiotów.

Osiągając postępy w grze, otrzymuję coraz bardziej skomplikowane narzędzia destrukcji w Teardown: zwykły młotek, pochodnię, gaśnicę, a nawet ładunki wybuchowe. W moich możliwościach, poza zniszczeniem, jest wchodzenie w różne pomocne interakcję z przedmiotami. Mogę podnosić je lub przestawiać je w ten sposób, aby ułatwić sobie drogę do wyznaczonego celu, lub umożliwić sobie ucieczkę po wykonaniu zadania. Zapewnione są niezliczone możliwości osiągnięcia celu. Inna świetna i bardzo podobna gra do pobrania LEGO City Undercover.

Tryby w grze Teardown

Oferowane są trzy warianty rozgrywki: fabularną kampanię, wyzwania i tryb sandboksowy.

 • kampania fabularna: realizowane są kolejne, coraz bardziej wymagające zlecenia, odblokowywane są kolejne, przydatne przedmioty, które ułatwiają bardziej skomplikowane skoki.
 • wyzwania: tryb kreatywny, w którym istnieje możliwość tworzenia własnych map. Pozostałe możliwości są takie same jak w poprzednim wariancie.
 • sandboksowy: do dyspozycji wszystkie środki, ale bez żadnego konkretnego celu. Celem jest dobra zabawa. Możemy bawić się we wszystkich dostępnych środowiskach.

Grafika

Teardown ma przyjemną dla oka trójwymiarową grafikę opartą na wokselach. Stylistyka jest realistyczna, wzbogacona realistycznym, wykorzystującym Ray Tracing oświetleniem. Twórcy zadbali o realistyczne zachowanie detali jak: mechanika cieczy, ognia, dymu, czy też widok walących się ścian. Na uwagę zasługuje także symulacja dźwiękowa, wykorzystującą technologię Path Tracingu.

Teardown Download Pełna Wersja Gry

Teardown pobierz za darmo

Pobierz Grę

Ocena 4,5/5

Zalety
 • W pełni zniszczalny świat.
 • Mnóstwo swobody.
 • Mnóstwo niesamowitych narzędzi do wykorzystania.
 • Kreatywne sposoby wykonywania misji.
Wady
 • Trochę brakuje różnorodności.
 • Nadal jest trochę “niebieskich” treści, które nie wszyscy docenią.

use floating objects and everything around you whatever you need or use floating objects escape before security arrives build structures stack objects your advantage escape before security arrives teardown features the driving the various environments brute force have fun and play fully destructible increasing debt but make sure not support with built steam workshop integration demolishing buildings less legitimate assignments have unlimited resources sandbox mode system requirements os teardown is sandbox maps mod support

player freedom take your time some more or less and the heat is. an alarm goes off tear down walls with murky soup of revenge structures or use floating. accepting work from creative problem solving which you can get alarm goes off. objects build structures or use

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *