Za stronę PobierzPC.pl odpowiada zespół freegamingowy. Mówiąc wprost — mowa o osobach spełniających oczekiwania w zakresie gier komputerowych (na dodatek dzięki nam możesz cieszyć się mnóstwem rozrywki zupełnie za darmo). Niemniej nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach.

Co spowodowało powstanie działalności?

Początek działalności związany był z wiedzą na temat tego, jakie możliwości oferuje udostępnianie gier — udostępnianie gier to świetny pomysł na zareklamowanie swojego produktu. Wystarczy zadać sobie pytanie, jaki procent społeczeństwa gra w gry (w mniejszym lub większym stopniu)?

Poprzez oferowaną pomoc chcemy pokazać też, że konkurencja postępuje w nieodpowiedni sposób. Jeśli konieczne jest wypełnianie nic niewnoszących ankiet czy też trzeba podawać prywatne dane, jest to nic innego, jak strata czasu. Niemniej z naszej strony również jest jedna prośba, absolutny drobiazg — zależy nam na tym, aby o naszej pracy dowiedzieli się Twoi znajomi.

Jeśli jednak w tym momencie cały czas masz wątpliwości, czy warto obdarzyć nas zaufaniem, czytaj dalej.

Dlaczego zaufanie nam jest dobrym pomysłem?

Brak podawania prywatnych danych oraz brak wypełniania nic niewnoszących ankiet to nie wszystkie zalety. Decydując się na nas, wybierasz propozycje (pełne wersje najnowszych gier komputerowych), które pojawiają się wcześniej niż na innych serwisach. Jest to oczywiście zasługa doświadczenia.

Jeśli chodzi o pobieranie plików, czynione były starania mające doprowadzić do tego, aby proces pobierania był maksymalnie uproszczony. Zresztą nie mogło być inaczej, dobro graczy jest priorytetową sprawą.

Skoro już mowa o potrzebach graczy, wypada odnotować jeszcze jeden aspekt — gracze mają możliwość składania wszelkich sugestii. To najlepszy sposób, aby skutecznie odpowiedzieć na pojawiające się potrzeby (formularz kontaktowy udostępniony jest na naszej stronie). Nie możemy obiecać, że odpiszemy na każdą wiadomość, ale zdanie klienta na pewno nigdy nie będzie zlekceważone.

Chcemy być prekursorami

Zgodnie z tym, co już było powiedziane, dobro klienta zawsze jest najważniejsze. Niejako przy okazji zależy nam na tym, aby zostać prekursorami. Jeśli widzimy, że konkurencja robi coś źle, u nas wszystko będzie w porządku. Chcemy, aby konkurencja brała z nas przykład.

Wiemy też, że należy robić wszystko, aby strona z każdym dniem stawała się coraz lepsza. Troska o nieustanny rozwój jest koniecznością i zarazem bardzo trudnym zadaniem. Nie mamy jednak wątpliwości co do tego, że możemy podołać zadaniu. Tworzymy zespół, który ma świadomość swojej wartości.

Pojawiły się niejasności? Skontaktuj się z nami!

Co prawda wszystko powinno być absolutnie zrozumiałe, ale gdyby stało się inaczej, jesteśmy do dyspozycji (tak jak w przypadku ewentualnych wskazówek). Wszelkie niejasności zostaną rozwiązane tak szybko, jak tylko to będzie możliwe. Mamy świadomość, że nawet najmniejsza nieścisłość może skutkować brakiem zaufania do naszej strony.

Pozdrawiamy – Wasz zespół PobierzPC.pl