Farming Simulator 22 Download

FS 22 / Farming Simulator 21

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

GIANTS Software


Wydawca:
 

GIANTS Software


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

22 Listopada 2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-6

Gatunek:  Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia, Find Your Next Game

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Czech, Danish, Dutch, Finnish, Hungarian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese - Brazil, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Swedish, Traditional Chinese, Turkish, Norwegian, Spanish - Latin America

Pełna Wersja + Crack

Farming Simulator 22 Year 1 Bundle + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 24177 razy

Waga: 11.50GB

Ocena użytkowników: 4,2/5

Wymagania sprzętowe Farming Simulator 22:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3330 3.0 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 265
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-5675C 3.1 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 570
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Farming Simulator 22 to niezwykle popularny symulator życia rolnika dostępny na komputery osobiste, konsole, a także urządzenia mobilne, która cieszy się w naszym kraju wyjątkowo dużą popularnością. Podstawowym zadaniem jest przede wszystkim rozbudowa naszej farmy, począwszy od pól uprawnych, skończywszy na hodowli zwierząt gospodarskich.

Farming Simulator 22 Pobierz na komputer PC

Farming Simulator 22 download pc all dlc Pobierz Grę

Co nowego w tym roku?

Po raz pierwszy w historii tej serii pojawią się zmienne pory roku, a także niezwykle rozbudowany system dostaw. Tego typu innowacje to gwarancja rozrywki na wysokim poziomie. Możemy również zajrzeć do podręcznej encyklopedii w grze, która zawiera komplet przydatnych informacji.

Jak zacząć swoją przygodę w tej grze?

Twórcy Giants Software zdają sobie sprawę z tego, że znajdą się tacy gracze, którzy usiądą do tej gry po raz pierwszy. Na samym początku rozgrywki mamy do wyboru trzy poziomy trudności, co moim zdaniem jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Może to spowodować również nagły wzrost zainteresowania przez nowicjuszów. Gra Farming Simulator 22 oferuje nam również rozbudowany samouczek, co moim zdaniem jest bardzo przydatną funkcją, dla wszystkich zainteresowanych.

Dlaczego cierpliwość w tej grze jest tak ważna?

Od pierwszych dni w tej przekonujemy się o tym, że twórcy gry stawiają na maksymalny realizm, stąd też chcąc zarobić musimy uzbroić się w cierpliwość. Każde nowe uruchomienie gry wymaga od nas długiego rozruchu, zanim nasz interes zacznie się kręcić w taki sposób jaki chcemy. Osobiście uważam, że to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, które pozwala graczom zrozumieć cały proces.

Jak zmienność pór roku wpływa na grę?

W tegorocznej odsłonie gry Farming Simulator 22, musimy zwrócić szczególną uwagę na dywersyfikację zarobków. Ma to szczególny wpływ na kalendarz rolniczy, w którym to znajdziemy szczegółowe informacje odnośnie siania i zbierania. Uważam, że powinno się zwrócić uwagę na zlecenia dodatkowe i hodowlę zwierząt, oraz inne sposoby pomnożenia swoich zarobków. Jeśli nie graliście w poprzednią odsłonę to również polecamy Farming Simulator 19 za darmo do pobrania.

Kilka słów o silniku gry

Silnik gry spisuję się naprawdę bardzo dobrze, przez co sama grafika jest o wiele ładniejsza i ostrzejsza. Dzięki czemu oko gracza dostrzeże wszystkie detale w trakcie rozgrywki. Moim zdaniem, tego typu innowacje wpływają zachęcająco na całokształt satysfakcji z rozgrywki Farming Simulator 22. Należy przy tym pamiętać, że jest to niszowy symulator i nie ujrzymy w nich zbyt wielu efektów specjalnych. Tego typu rzeczy można spotkać wyłącznie w grach typu Forza Horizon i Grand Theft Auto.

Największe wady tego symulatora

Jak już wcześniej wspomniałem gra ma swoje zalety, ale deweloperzy nie ustrzegli się również wielu niedociągnięć. Pomimo wspomnianych samouczków i innych niuansów wciąż wiele rzeczy wykonuję za nas sztuczna inteligencja. Sama gra potrafi także przytłoczyć, przez co wszyscy Ci bardziej niecierpliwi gracze mogą poczuć się rozczarowani.

Podsumowując, Farming Simulator 22 to jeden z najlepszych symulatorów rolniczego życia. Dla wszystkich tych, którzy chcą od podszewki poznać życie na wsi jest to pozycja absolutnie obowiązkowa.

Farming Simulator 22 Download Pełna Wersja za darmo

Farming Simulator 22 pobierz za darmo Free Download

Ocena 4,2/5

Zalety
 • Uprawy sezonowe.
 • Kooperacyjna gra międzyplatformowa.
 • Dostęp do łańcucha dostaw.
 • Powinna zadowolić zagorzałych fanów serii po dodaniu modów.
Wady
 • Nowicjusze mogą potrzebować więcej pomocy.
 • Konieczność poświęcenia wielu godzin na grę, zanim naprawdę się rozkręci.
 • Nadal wygląda na przestarzałą.

 

instalacji gry farming simulator 22 new hollandmożliwość gry online giants software gmbhfarming simulator 22 po pobraniu gry john deereperspektywy pierwszej osoby z innymi graczamiwymagania minimalne z poprzednie edycjemassey ferguson giants software case ih

możemy spodziewać listy życzeń w języku polskim pamięć ram i nowa odsłona. pory roku w farming simulator 22 giants software gmbh data wydania największą nowością. Jak pobrać farming simulator 22? Hwo to download farming simulator 22? system configurations 2021 giants software gmbh amd radeon r7 pełna wersja gry

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *