Valnir Rok Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Encurio


Wydawca:
 

Encurio


Data premiery:
 

26 września 2017


Tryb gry:
 

massive online multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  RPG, TPP, fantasy, MMORPG, sandbox, mitologia nordycka, survival, indie, MMO, crafting, wikingowie, RPG akcji

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Niemiecki, Portugalski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8411 razy

Waga: 11.55GB

Ocena użytkowników: 3,9/5

Wymagania sprzętowe Valnir Rok:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3 / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 720 / 2 GB Radeon R9 270
  • Miejsce na dysku: 12.3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 4 GB Radeon R9 290X
  • Miejsce na dysku: 12.3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Valnir Rok to gra MMORPG, która odnosi się do mitologii nordyckiej. Wcielamy się w Wikingów, którym rozbił się statek na tajemniczej wyspie, która nazywa się Valnir. Wyspa jest mroczna, czyhają na nas potwory, a wysepka jest jedną wielką ruiną.

Valnir Rok Pobierz za darmo

Valnir Rok download pc

Zainstaluj Grę

Producent gry:

Producentem gry Valnir Rok jest Encurio, jest to niemieckie studio gier, otworzone w 2007 roku. Gra wychodzi na platformie Steam.

Opinie na temat tej gry w aktualnym stadium:

Gra oceniana jest aktualnie na 6.5/10, więc jest to naprawdę przeciętna ocena. Gracze są mocno średnio nastawieni na premierę, niektórzy nawet uważają, że będzie to najgorsza gra survivalowa, jaka jest dostępna na Steamie. Temat Wikingów to temat niesamowicie obszerny i ciekawy, gracze liczą na naprawdę mocno dopracowane graficznie i fabularnie tytuły. Gdzie będą mogli poczuć się jak prawdziwy Wiking, który jest wysoki, ma gęstą brodę i niesamowity zapał do walki, a także potężną nieustępliwość.

Na jakie platformy wychodzi gra Valnir Rok: Jedyną platformą jest PC, czyli komputer. Będzie do pobrania na Steamie.

Fabuła gry Valnir Rok:

Rodzaj gry to gra Fantasy oparta na mitologii skandynawskiej. Odpalamy grę i wcielamy się w Wikingów, którym niefortunnie rozbił się statek u wybrzeży mrocznej wyspy Valnir. Survival to główne założenie tej gry. Budzimy się półnadzy, wykończeni. Miejscem, gdzie się budzimy, jest plaża. Autorzy gry postawili na rozwiązanie tzw. sieciówki.

Gra nie jest mocno rozbudowana fabularnie, ponieważ spotykamy się z innymi graczami przez połączenie internetowe. To, że ta gra nie jest mocno rozbudowana fabularnie, wcale nie oznacza, że będzie ona nudna, ponieważ mamy do odkrycia wiele ciekawych informacji z historii świata i historii Wikingów. To tyle, co wiemy na temat fabuły.

Gameplay w Valnir Rok:

Multiplayerowy survival. Spotykamy się na serwerze i łączymy się w duże grupy graczy. Gra jest w pełni sandboksowa, co oznacza, że gra oferuje playerowi duży stopień kreatywności i interakcji, zwykle bez z góry założonego celu. Nasze najważniejsze zadanie to przetrwanie. Sieciówki survivalowe głównie stawiają na eksploracje. Budujemy przedmioty czy lokacje, ze wcześniej zgromadzonych surowców. Jak to na tematykę Wikingów przystało, musimy się dużo naparzać i nastawiać do siebie pozytywnie bożki, poprzez składanie ofiar na ich ołtarzach. Wybór uzbrojenia jest bogaty, a walka jest w dość zręcznościowym stylu, co oznacza, że będziemy stawiać na różnorakie ataki.

Jeśli chodzi o mapę gry, to jest ona bardzo rozbudowana, bowiem mamy do zwiedzenia duży obszar dzikich terenów. Na mapie znajduje się bardzo wiele ruin oraz obszernych podziemi. W rozgrywce możemy wykonywać różne questy fabularne. Ciekawym wątkiem jest interakcja z innymi graczami. Możemy łączyć się w klany, a także klanowo bić się z przeciwnikami naszego klanu, którzy chcą zająć nasze terytoria bądź my chcemy podbić ich terytoria. Możemy także wyznaczać nagrodę, za głowę konkretnych oponentów.

Dodatkowe informacje na temat Valnir Rok:

Gracze są dość średnio nastawieni na premierę tej gry. W dniu premiery cena ma wynosić 71.99 złotego. Wymagania wiekowe to +18. Według graczy cena jest bardzo wygórowana w porównaniu do jakości gry. Grafika jest ciekawa, lecz nie jakoś bardzo nowoczesna. Jeśli lubisz interakcje z innymi graczami, łączenie się w grupy i wspólne podbijanie terenów wroga, bądź bronienie swoich terytoriów, to ta gra może być dla Ciebie gratką. W końcu na świecie mamy mnóstwo zapalonych fanów Wikingów oraz ludzi bardzo interesujących się fabułą ich życia.

Valnir Rok Download PC – Pełna Wersja

Valnir Rok pobierz za darmo

Pobierz Grę

land of wild animals survival rpg whatever it takes valnir rok survival rpg you will be able valnir rok survival rpg valnir island and must gain favor with the and discover ruin artifacts players will awaken battle against opposing clans find themselves survive in improve village and violent men wild animals craft items world of valnir cook meals to survive violent men epic battles place bounties fazie wczesnego dostępu any additional notes hardened viking warrior and form to survive viking friends structures exploration world inspired nordic culture - craft

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *