Minecraft Download

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4, XONE, Nintendo Switch, Nintendo Wii U
Producent:
 

Mojang Studios


Wydawca:
 

Mojang Studios


Data premiery:
 

18 listopad 2011


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Gatunek:  Przygodowe, FPP, TPP, fantasy, sandbox, elementy RPG, survival, kooperacja, crafting, przygodowe gry akcji, Xbox Game Pass

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 21904 razy

Waga: 800 MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Minecraft:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3210 3.2GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna:128 MB GeForce 6600
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 32-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64

Minercraft to gra, która w trakcie swojej obecności na rynku zyskała już spore grono fanów, ale również i przeciwników. Jest grą stworzoną przez niezależne studio Mojang AB. Nieograniczony świat i niezależność gracza to największe zalety tej oryginalnej gry. Teraz dostępne także dla Ciebie. Grę możesz pobrać, klikając w Minercraft Download.

Zainstaluj Minecraft Download PL

Minecraft Pobierz grę Ściągnij Grę!

W grze wcielamy się w postać, która na początku pozyskuje bloki przypominające cegły, później zaś buduje z nich dowolne konstrukcje. Po trafieniu do dziwnego wirtualnego świata złożonego z bloków, możemy je nie tylko pozyskiwać, ale dowolnie wykorzystywać, budując z nich nie tylko obiekty, ale również takie rzeczy jak broń czy niezbędne nam narzędzia. W grze można znaleźć dwie możliwości grania. Możemy grać w trybie normalnym, budując swój świat a swoich warunkach i nie obawiając się żadnych zagrożeń ze strony przeciwników. Ciekawszą opcją jest tryb survival. Podobnie jak w opcji normalnej, budujemy swój świat, ale bezpiecznie możemy poczuć się wyłącznie za dnia. Gdy zapada noc, zaczynają pojawiać się potwory, które mają jeden cel – zabić nas. Oczywiście naszym zadaniem jest nie dopuszczenie do tej sytuacji a więc bronienie się i zabijanie potworów staja się koniecznością. Sprawdź także wersję edukacyjną – Minecraft Education Edition.

Nieograniczony świat gry automatycznie się odkrywa wraz z odkrywaniem nowych obszarów. Wiele godzin ciekawej rozrywki jest więc zagwarantowane. Gracze mogą wybrać opcję gry samodzielnej, jednak dużo ciekawszą możliwością jest opcja multiplayer. W Internecie można znaleźć szereg fanów tej gry, ilość graczy grających razem jest nieograniczona. Takie połączenie to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą grac wraz z innymi, wspólnie z nimi budować świat Minercrafta i eksplorować nowe rejony.

Zwiastun gry – Minecraft

Gra, choć stworzona w trybie trójwymiarowym, swoją grafika bardzo nawiązuje do gier znanych z ośmiobitowych komputerów Atari i Commodore. Taka grafika może nie jest wielką zaletą tej gry, niektórzy wskazują grafikę jako duży jej minus, bez wątpienia ma jednak jeden plus. Nawiązuje do starych i kultowych gier, stylistyka retro jest więc jej niewątpliwą zaletą. Gra nie posiada ograniczeń wiekowych, można wiec polecić ją zarówno graczom młodszym jak i nieco starszym. Jak mówią fani tej gry – jeśli ją polubimy, wciągnie nas na długo. Nie posiada żadnej fabuły, nie stawia także przed graczami celów, które należy osiągnąć, jest więc grą, która pobudza kreatywność. Gry nie da się ukończyć – mapa buduje się w czasie rzeczywistym, można grać bez końca.

Minercraft jest grą, która posiada miliony fanów na całym świecie. Warto przekonać się, dlaczego jest tak popularna. Jej pobranie, to dobry wybór, który można polecić graczom o różnych zainteresowaniach. Gra jest interesująca, jednocześnie wciągająca i bez wątpienia może spodobać się każdemu. Kliknij Minercraft Pobierz i zacznij grać. Wiele godzin rozrywki gwarantowane!

Pobierz Minecraft pełną wersję PL

Minecraft Download Pobierz Grę!

 • Pobierz Minecraft Torrent
 • PC Download Minecraft Chomikuj
 • Minecraft Pobierz na pc
 • Exsite Minecraft Download pc
Opinie
 1. Hubert
 2. mimi
 3. Mateusz
 4. Amelia
 5. tajemnik
 6. Enderman
  • wiktor
 7. mikolJ

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *