Dying Light: Bad Blood Download

Dying Light

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Techland


Wydawca:
 

Techland


Data premiery:
 

2022


Tryb gry:
 

multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Akcji, FPP, TPP, zombie, polskie, parkour, Battle Royale

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish (Spain), Portuguese (Brazil), Czech, Dutch, Russian, Turkish, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Thai

Pełna Wersja + Crack

Dying Light: Bad Blood Ultimate Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 18744 razy

Waga: 17.81GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Dying Light: Bad Blood:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4670K 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1 64-bit

Bad Blood to samodzielny dodatek do Dying Light wydanego w 2015 roku. Produkcja polskiego studia Techland ponownie jest grą z otwartym światem. W przeciwieństwie do podstawki oraz poprzedniego dodatku The Following, tym razem zabawa skupiona jest na trybie multiplayer w trybach wzorowanych na battle royale.

Dying Light: Bad Blood Download pełna wersja

Dying Light: Bad Blood pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła i rozgrywka

Gracz trafia do miasta Harran, opanowanego przez niebezpiecznych zombie. Ich różne odmiany są wynikiem zarazy, która zamienia chorych w maszkary wyjątkowo groźne po zapadnięciu zmroku. Jeżeli chcesz wkroczyć do tego niezwykłego świata, pobierz za darmo Dying Light: Bad Blood PC Download i powróć do przerażającego uniwersum. Dodatek kładzie nacisk na wieloosobową rywalizację, w związku z czym pod względem fabularnym nie wprowadza do serii żadnych nowych wątków. Gra jest produkcją z całkowicie otwartym światem, a zadaniem graczy jest przetrwanie na terenie opanowanym przez zombie. Zabawa opiera się przede wszystkim na walce wręcz z intuicyjną mechaniką oraz eksploracji z zastosowaniem parkourowego systemu poruszania bohaterem. Gracz może skakać po dachach, wspinać się, czy płynnie przetaczać i ślizgać po ziemi.

Tryby gry

Dodatek wprowadza kilka trybów rozgrywki wieloosobowej. Pierwszy z nich to Rapid Looting, w którym sześcioro graczy wrzucanych jest na pojedynczą mapę pełną przeciwników. Celem każdego uczestnika jest ewakuacja przed zapadnięciem zmroku. Aby go osiągnąć, gacze muszą wykazać się umiejętnościami parkourowymi. Podczas szybkiego poruszania się po mieście, wymagane jest także zbieranie rzeczy mogących zapewnić przewagę nad wrogiem. Utrudnieniem jest ograniczony limit czasowy.

Jeżeli lubisz intensywne zmagania, ściągnij Dying Light: Bad Blood free Download i spróbuj swoich sił w rozbudowanych trybach gry. Kolejnym z nich jest Allies & Traitors, którego celem jest uiszczenie opłaty za ewakuację helikopterem. Aby tego dokonać, gracz musi zdobyć jak najwyższą liczbę próbek krwi od zarażonych. Uczestnicy muszą formować między sobą dynamiczne sojusze, które zapewnią im taktyczną przewagę nad niebezpiecznymi zombie. Współpraca nie trwa jednak długo, a wybranie najlepszego momentu do zdrady jest stałym elementem rozgrywki. Ciekawym dodatkiem do gry jest Dying Light The Following pobierz.

Strona techniczna

Przeznaczony na komputery osobiste z systemem Windows tytuł, przygotowany został w oparciu o silnik Chrome Engine szóstej generacji. Dzięki temu oprawa graficzna robi bardzo dobre wrażenie. Jeżeli chcesz podziwiać doskonałą stronę wizualną, pobierz grę Dying Light: Bad Blood i weź udział w pasjonujących rozgrywkach. Technologia zaprojektowana przez studio Techland daje między innymi możliwość wyświetlania obszarów o dużych rozmiarach, z uwzględnieniem realistycznego oświetlania, doskonałej geometrii oraz sporą liczbą aktywnych postaci. Jednocześnie produkcja nie odnotowuje drastycznych spadków pod względem płynności oraz jakości animacji. Na bardzo wysokim poziomie stoi zarówno sposób poruszania się poszczególnych postaci, jak i niezwykle dopracowana fizyka obiektów.

Dying Light: Bad Blood Pobierz reloaded

Dying Light: Bad Blood download Pobierz Grę!

 • Prophet PC Dying Light: Bad Blood Skidrow
 • Pebx free Dying Light: Bad Blood za darmo Pobierz
 • Warez-bb Dying Light: Bad Blood Cracked-3dm
 • Do pobrania Dying Light: Bad Blood Codex

crack Codex/CS

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.