Life is Strange Download

Platformy:  PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:
 

DONTNOD Entertainment


Wydawca:
 

Square-Enix / Eidos


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

29 stycznia 2015


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, TPP, podróże w czasie, epizodyczne, manipulacja czasem

Języki:  polski, angielski, włoski, niemiecki, francuski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8261 razy

Waga: 1.92 GB

Ocena użytkowników: 4.3/5

Wymagania sprzętowe Life is Strange:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Dual Core 2.0 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce GT 440/Radeon HD 4870
 • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Vista
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Dual Core 3.0GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 260
 • Miejsce na dysku: 14 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7

Może się wydawać, że gry przygodowe z prawdziwego zdarzenia są powoli wymierającym gatunkiem. Dziś w najpopularniejszych tytułach stawia się przede wszystkim na szybką akcję, zaś fabuła nierzadko schodzi na drugi plan. Okazuje się jednak, że wcale tak nie jest – na rynku nadal ukazuje się mnóstwo ciekawych tytułów, w których pierwszorzędną rolę odgrywa właśnie opowiadana w nich historia. Świetnym przykładem takiej gry jest Life is Strange, tytuł, który z pewnością zainteresuje każdego miłośnika dobrych, klasycznych przygodówek. Premiera gry zaplanowana została na 20 stycznia 2016 roku. Już teraz wpisując w dowolnej wyszukiwarce hasło takie jak Life is Strange download możemy znaleźć wiele stron z których pobierzemy ten tytuł i będziemy cieszyli się nim od razu po premierze.

Life is Strange Download PC

Life is Strange pobierz gre Ściągnij Grę!

Life is Strange to gra przygotowana przez francuskie studio Dontinod Entertainment. Twórcy czerpali tutaj wzorce zarówno w klasyki tego gatunku jak i wielu innych przygodówek, które zdobyły niemałą popularność w ostatnich latach. Jednym z najbardziej znanych dzieł tego studia jest znana gra Remember Me, wydawana w roku 2013. Tytuł ten w ciekawy sposób łączył w sobie cechy klasycznych przygodówek oraz gier zręcznościowych.

Trzeba przyznać, że fabuła gry już od samego początku jest bardzo wciągająca i kusi gracza licznymi zagadkami, które tylko czekają na rozwiązanie. Główną bohaterką jest tutaj Max, młoda dziewczyna która po kilku latach nieobecności wraca do swojego rodzinnego miasteczka Arkadia Bay w stanie Oregon. Celem powrotu jest kontynuowanie nauki na miejscowej uczelni. Max nawiązuje ponowny kontakt ze swoją dawną przyjaciółką. Wspólnie odkrywają tajemnicę niewyjaśnionego zaginięcia ich znajomej i postanawiają ją rozwiązać. Aby było ciekawiej – główna bohaterka odkrywa w sobie niezwykłe umiejętności do manipulowania czasem. Może ona przenosić się w czasie, co niewątpliwie pomoże jej w rozwiązaniu tajemnicy zaginięcia jej przyjaciółki. Zdolność do podróżowania w czasie to tylko początek, bowiem gracz wcielając się w rolę Max spotka się tu z wieloma innymi tajemniczymi i niewyjaśnionymi zjawiskami.

Zwiastun gry – Life is Strange

Jak już powiedzieliśmy, główną rolę w Life is Strange do pobrania odgrywa przede wszystkim fabuła. Praktycznie wszystkie inne aspekty rozgrywki, jak elementy zręcznościowe. Głównym zadaniem gracza jest tu rozwiązywanie zagadek i popychanie fabuły do przodu, i to właśnie na tych działaniach skupili się twórcy – trzeba przyznać, że zrobili to naprawdę dobrze. Niezwykle interesującym dodatkiem do całej rozgrywki jest wspomniana wcześniej zdolność głównej bohaterki do przenoszenia się w czasie. Znacznie poszerza ona możliwości graczy i sprawia dodatkowo, że nie trzeba co chwilę zapisywać swoich postępów w grze. Jeśli popełnimy jakąkolwiek niewłaściwą decyzję, to możemy po prostu cofnąć się nieco i naprawić swój błąd. Z takich zdolności należy jednak korzystać ostrożnie.

Zdecydowanie warto zatem znaleźć stronę oferującą Life is Strange download i samemu przekonać się, czy przygodówki rzeczywiście są tak wymierającym gatunkiem, jak się wydaje. Niezwykła fabuła w tym tytule sprawia, że będzie on niezwykle wciągający nawet dla osób, które wcześniej nie interesowały się zbytnio tym rodzajem gier.

Znajdując stronę oferującą Life is Strange download będziemy mogli zagłębić się w niezwykłą, bardzo wciągającą historię. To właśnie ona jest kluczowym elementem tej gry i to ona stanowi o tym, że tytuł ma szanse przyciągnąć do siebie wielu graczy. Niektórzy ludzie stwierdzą być może, że taki rodzaj rozgrywki nie jest zbyt emocjonujący. W rzeczywistości jednak wystarczy dać ponieść się przedstawionej tutaj historii, aby nie oderwać się od tej gry przez całe godziny.

Life is Strange Pobierz na PC – zainstaluj

Life is Strange download Pobierz Grę!

 • Pobierz Life is Strange Torrent
 • Free Download Life is Strange Chomikuj
 • Life is Strange Pobierz za darmo
 • Pebx Life is Strange Download
 • Exsite Life is Strange Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.