XCOM 2 Download

XCOM 2 jest to udana kontynuacja bardzo popularnej i dobrze znanej produkcji o tym samym tytułem XCOM. Jej autorem jest firma 2K Games oraz studio Firaxis. Produkcja jest logiczną kontynuacją poznanej wcześniej historii, posiada też pewne ulepszenia i nowe rozwiązania.

XCOM 2 Download PC

XCOM 2 pobierz gre Ściągnij Grę!

Gra pod frazą „XCOM 2 Download” to gra strategiczno – turowa przeznaczona na komputer, gra jest dla pojedynczego gracza. Oczywiście, fabuła ma w niej bardzo duże znaczenie i wprowadza cały sens i znaczenie do rozgrywki. A jak jest zbudowana ta fabuła? Otóż, XCOM jest to organizacja paramilitarna, na czele której stajemy i musimy nią zarządzać. Celem istnienia organizacji jest zwalczenie obcych, którzy przejęli władzę nad Ziemią. W pierwszej części, jest to jawnie działająca organizacja, która stawia opór najeźdźcom, ale już w XCOM 2 jest to zdziesiątkowana formacja, która działa jedynie w podziemiu stosując partyzanckie metody. Obcy już od dwudziestu lat rządzą Ziemią i ich struktury są bardzo rozwinięte, dlatego też ukrywanie się jest bardzo trudne i skomplikowane, co z pewnością uatrakcyjnia rozgrywkę. Warto sprawdzić swoich sił w roli dowódcy w tejże grze. XCOM 2 Pobierz teraz i sprawdź się.

Ciekawym elementem gry, który wynika właśnie z fabuły jest fakt, że zaczynamy rozgrywkę z bardzo ograniczonymi środkami i możliwościami. Organizacja musi stale przebywać w ukryciu, ale trzeba ją też rozwijać i dozbrajać. XCOM chce odzyskać kontrolę na Ziemi i pokonać obcych, dlatego też musi aktywnie uczestniczyć w różnych zadaniach, misjach i zleceniach. W drugiej części pojawiają się jeszcze dodatkowo zadania poboczne. Ich realizowanie jest obowiązkowe dla wykonania misji, ale wpływają one na poziom i moc obcych, których spotykamy podczas głównych zadań. Obcy podporządkowali sobie wszystkie oficjalne struktury, ale XCOM chce obnażyć ich motywy i pokazać prawdziwe intencje ich działania. Misje służą również wspieraniu lokalnych oddziałów organizacji, pokonywaniu i usuwaniu zagrożeń i rozwijaniu organizacji. Sprawdź sam, jak poradzisz sobie w starciu z obcymi w grze do pobrania – XCOM 2 Download.

Jeżeli chodzi o aktywność gracza, to odbywa się ona na dwóch płaszczyznach. Pierwsza z nich, to strategia. Dotyczy ona rozwijania swojej bazy, dostępnych technologii, zbrojenia. Odbywa się w czasie rzeczywistym. Druga płaszczyzna to bezpośrednie starcia z wrogiem. Przebiegające turowo. Gracz zarządza drużyną, która należy do jednej z czterech klas postaci. Do tego, oczywiście opracowane jest drzewko umiejętności, na bazie którego można dowolnie rozwijać swój oddział. Skład zespołu oraz jego uzbrojenie i wyposażenie zależy w całości od gracza, od jego decyzji i jego postanowień. Technologie i ekwipunek można bardzo szeroko i bardzo różnorodnie modyfikować, tak by zarządzany zespół był jak najbardziej efektywny.

Z ciekawych nowości w grze wprowadzono pole widzenia przeciwnika, które jest widoczne na mapie. Ułatwia to ukrywanie się i prowadzenie działań bojowych. Mapy do rozgrywek generowane są losowo, co eliminuje element znudzenia a wprowadza zaskoczenie. Do tego też ulepszono system walki i rozkazów, a w bazie wprowadzone zostały nowe pomieszczenia, które można wykorzystać. Gra ma ciekawą i rozbudowaną fabułę, która z pewnością wciąga i pochłania gracza. Do tego, szerokie i bardzo różnorodne aktywności, które zostały graczom udostępnione i kilka korzystnych zmian i ulepszeń w samej mechanice gry powoduje, że trudno się od niej oderwać. Pobierz XCOM 2 i sprawdź sam.

XCOM 2 Pobierz – Pełna Wersja + crack

XCOM 2 download Pobierz Grę!

  • Pobierz XCOM 2 Chomikuj
  • Exsite XCOM 2 Free Download
  • Pebx XCOM 2 Pobierz za darmo
  • Free Download XCOM 2 Pełna Wersja
  • Reloaded XCOM 2 Download Free
  • XCOM 2 PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *