2084 Download

Gra 2084 to pierwszoosobowa strzelanka wydana na Microsoft Windows PC. Producentem jest Feardemic / Bloober Team, a wydawcą Feardemic. Premiera planowana jest na rok 2020. Data wczesnego dostępu to 13 grudnia 2018 r. Gracz ma do wyboru tylko jeden tryb rozgrywki, czyli single player.

Gra 2084 PC Download pełna wersja

2084 PC gra pobierz
Ściągnij Grę!

Interesuje Cię cyberpunkowa strzelanina? Pobierz 2084 Download i przenieś się w przyszłość. Dzięki temu gracz może stoczyć wiele ekscytujących pojedynków. Na specjalną uwagę zasługują futurystyczne bronie, dzięki którym zabawa jest o wiele ciekawsza. Ponadto należy wykazać się również zdolnościami hakerskimi.

Jest to strzelanka o charakterze FPS. Oznacza to, że otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. To właśnie dzięki temu możemy lepiej wcielić się w skórę naszej postaci. Czujemy się zupełnie tak, jakby to w naszych dłoniach znajdowała się broń. Strzelanka 2084 jest dość realistyczna, co pozytywnie wpływa na odczucia gracza. Maz ochotę dowiedzieć się, jak będzie wyglądać walka za kilkadziesiąt lat? Pobierz 2084 Download i przenieś się na teren Piątej Rzeczpospolitej Polskiej. Jest to świat stworzony specjalnie na potrzeby gry. Główną bohaterka jest Laura Lofi, która pracuje dla przedsiębiorstwa o nazwie Chiron Incorporated.

Laura została wysłana na misję do nieodkrytego wcześniej labiryntu. Na naszą bohaterkę czeka więc wiele tajemniczych zagadek, a także niebezpieczeństw. Podczas rozgrywki musimy zmierzyć się z groźnymi przeciwnikami, którzy czyhają na nasze życie. Każda pomyłka może skończyć się dla nas tragicznie. Gracz musi zrealizować wszystkie zadania, jakie zostaną narzucone podczas gry science fiction. Jego głównym celem jest oczywiście wydostanie się z labiryntu. Musimy wykazać się sprytem, a także zręcznością. Ponadto racjonalnie powinniśmy planować każdy ruch, tak aby uniknąć sytuacji zagrażających naszemu życiu.

Rozgrywka w 2084 na PC jest niezwykle dynamiczna. Nie będziemy mieli tutaj czasu na nudę. Musimy aktywnie uczestniczyć w zabawie, gdyż wystarczy chwila nieuwagi, aby stracić życie. Otoczenie zmienia się dość szybko, co wymaga od nas sporej uwagi. Musimy zwracać uwagę na najmniejsze detale. Na naszej drodze stanie szereg przeciwników o różnym stopniu umiejętności. Niektórych zgładzimy niemal natychmiast, inni zaś będą o wiele mocniejsi. Ponadto będziemy musieli stanąć oko w oko z bossami. Są oni oczywiście o wiele silniejsi, więc ich unicestwienie wymaga większej zręczności i umiejętności.

Do naszej dyspozycji oddano szereg nowoczesnych broni. Akcja gry toczy się w przyszłości, tak więc nasze uzbrojenie jest o wiele bardziej zaawansowane, a tym samym skuteczniejsze. Warto jednak podkreślić, że zwycięstwo możemy odnieść nie tylko poprzez walkę. Ciekawą opcją jest tutaj możliwość hakowania przeciwnika. Hakowanie wroga polega na wdarciu się do wnętrza jego umysłu. Dzięki temu nie tylko doprowadzimy go do samozagłady, ale również pozyskamy uzbrojenie, czy też dodatkowe zasoby. Ponadto możemy ulepszyć własne zdrowie, a więc staniemy się silniejsi. Do dyspozycji mamy tryb fabularny oraz dowolny.

2084 Pobierz grę na PC

2084 pełna wersja
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-3450 3.1 GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti z 4 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz 2084 Torrent Pebx
  • Free Download 2084 Crack Chomikuj
  • Exsite 2084 Pobierz za darmo
  • Skidrow 2084 steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *